2. SV. VÁLKA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nástup červenobílých - List hrdého češství, ročník II., č. 13/1940 [kolaborace, Protektorát] - noviny
Josef Opluštil (red.)
Přehnuté složky, rozměry cca 32 x 48 cm, stran 20
Stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Hitlerovo Německo. Život v období Třetí říše [nacismus]
Matthew Hughes, Chris Mann
Columbus, Praha 2002. Původní pevná vazba, rozměry: 20 x 25 cm, 224 stran - včetně obr. materiálu.
Pěkný stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Protektorát ve fotografiích [fotografie, druhá světová válka, nacismus, Protektorát Čechy a Morava]
Miloš Heyduk, Karel Sýs
BVD, Praha 2006.
Velmi dobrý stav, nepatrně odřený přebal.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Za scvrk se nám cvrk a jiné povídky (exil Čechoslovák Londýn)
Původní kartonová vazba s přebalem, rozměry: 12,5 x 18,5 cm, 74 stran.
Velmi dobrý stav. Přebal je lehce odřený.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Nástup červenobílých - List hrdého češství, ročník II., č. 20/1940 [kolaborace, Protektorát] - noviny
Josef Opluštil (red.)
Přehnuté složky, rozměry cca 32 x 48 cm, stran 16
Stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Muži z bombardérů (RAF, letectví, letci)
Patrick Bishop
Vydalo vyd. Víkend 2010. Stran 486 + obr. příloha. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 15 x 22 cm
Stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Die Tragödie der Russischen Befreiungsarmee 1944/45
J.Hoffmann
Herbig, 2003.
Dobrý stav, desky mírně zašpiněné.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Exodus - Osud vyhnanců [Obsah: Poválečný odsun Němců z východní Evropy, druhá světová válka]
Guido Knopp
Vydal Ikar, Praha 2006. První vydání. Původní pevná vazba s přebalem, 432 stran - včetně obr. materiálu, rozměry: 14 x 21 cm.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Dvacet let svobody (exil)
Jaroslav Pecháček
Brožovaná, rozměry: 11 x 17 cm, 185 stran
Pěkný stav, na přídeští je nalapeno ex libris původního majitele.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Nástup červenobílých - List hrdého češství, ročník II., č. 13/1940 [kolaborace, Protektorát] - noviny
Josef Opluštil (red.)
Přehnuté složky, rozměry cca 32 x 48 cm, stran 20
Stav velmi dobrý. Lehce otřepené
450Kč
Bez daně: 450Kč
Karel Staller - život s dvojí tváří [Zbrojovka Brno]
Martin Krčál
Mladá fronta, Praha 2012. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, stran 312 + 16 stran br. příloha,
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Gentlemani nebezpečných nocí [Líčení bojů nočních stíhačů čs. B letky 68. perutě RAF, druhá světová válka, letci v Anglii, piloti, letectví, noční stíhači]
František Kaucký
Vydalo ÁKA Čejkovo nakl., Praha 1992. Vydání první, stran 147. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Amerika jde s námi (druhá světová válka, biografie, politika, exilové vydání)
Bohuš Beneš
Londýn, Čechoslovák, 1941. Původní kartonová vazba, 191 stran + fotografie.  ..
Ve hřbetu výrazně potrháno, vazba uvolněná. Pouze slušný stav (viz foto)!
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021