2. SV. VÁLKA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nakl. BB/art, Praha 2008. Počet stran 446, původní brož, rozměr 11x18 cm, stav velmi pěkný(viz obr.).
Dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydalo: nakl. BB art, 2004
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Právnické knihkupectví a nakl. V. Linhart, 1947. Knihovna právní prakse, sv. 4. Poloplátěná vazba, stran 231, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, na přídeští je nalepeno ex libris. Signaturní razítko
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Exilové vydání! Vyšlo jako 2. svazek knihovny Našich Novin, deníku čs. vojska ve V. B, Londýn (c)194..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Původní pevná vazba, 8°, 238 stran.
Pěkný stav (viz foto).
75Kč
Bez daně: 75Kč
Bez daně: 75Kč
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, rozměry: 14 x 20 cm, stran 63
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná, hřbet je v horní části natržený
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Bratislava, Tempos 1948, s. 164.
V dobrém stavu, kniha je lehce prohnuta, desky jsou zašpiněné.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 119, rozměry: 15 x 23 cm.
Stav velmi dobrý. Zadní část obálky je v dolní části natržená.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Computer Press, Brno 2019. Brožovaná, 223 stran, druhé vydání, rozměry: 17 × 24 cm.
Stav výborný
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Triáda, Praha 2006. Původní brož, 8°, 40 stran.
Pěkný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Knižní klub 1998, s. 221. První vydání.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Lidové noviny, Praha 1995. Brožovaná, 186 stran, obrazová příloha, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo: Naše vojsko, Praha 2002
219 stran
Stav: výborný, brož. vydání
Kenneth Macksey
..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
UK, Praha, 1976.Brožovaná, 160 stran, rozměr: 17,5 x 24 cm.
Dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Mladá fronta, Praha 2009.
Velmi dobrý stav.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Vydalo nakladatelství Mustang. Plzeň 1997. Původní pevná vazba, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm, 182 stran + obr. příloha.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zákazníci sk

![Železný kříž. Vzestup a pád německé válečné mašinérie 1918-1945 [Nacistické Německo a jeho armáda, Hitler, válečné operace, druhá světová válka atd.] Železný kříž. Vzestup a pád německé válečné mašinérie 1918-1945 [Nacistické Německo a jeho armáda, Hitler, válečné operace, druhá světová válka atd.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/700974-zelezny-kriz-vzestup-a-pa-16979182091-1024x1024.jpg)


![Scvrk se nám cvrk a jiné povídky (edice: Knihovna Našich novin, sv. 2) [druhá světová válka, exil] Scvrk se nám cvrk a jiné povídky (edice: Knihovna Našich novin, sv. 2) [druhá světová válka, exil]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_177556_1-1024x1024.jpg)
![Zákulisí Třetí říše [nacistické Německo, druhá světová válka, nacismus, Adolf Hitler] Zákulisí Třetí říše [nacistické Německo, druhá světová válka, nacismus, Adolf Hitler]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/740674-zakulisi-treti-rise-nacis-17435403931-1024x1024.jpg)




![Holka z Roztoky [vzpomínky, holocaust, koncentrační tábory, Osvětim] Holka z Roztoky [vzpomínky, holocaust, koncentrační tábory, Osvětim]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_246832_1-1024x1024.jpg)



![K problematice vzniku národní fronty v domácím odboji - Vývoj odbojové organizace PVVZ na území Čech v letech 1939-41 [protinacistický odboj, protektorát, Petiční výbor Věrni zůstaneme] K problematice vzniku národní fronty v domácím odboji - Vývoj odbojové organizace PVVZ na území Čech v letech 1939-41 [protinacistický odboj, protektorát, Petiční výbor Věrni zůstaneme]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_226131_1-1024x1024.jpg)

