2. SV. VÁLKA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo: nakl. Návrat, Brno 1991
Stav: dobrý, brož. vydání
Miloš Weidenhöfer
..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakladatelství BB/art, Praha 2007. Vydání první. Původní pevná vazba, 423 stran, rozměry: 15 × 21 cm.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Nakl. Naše vojsko, Praha 2003. Vydání první. Původní pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, 408 stran + obr. příloha. EAN: 9788020606624.
Stav pěkný (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Naše vojsko 1959, s. 159.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce potrhaná.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Svojtka & Co. 2010. První vydání. Pevná vazba, rozměry: 19 x 24,5 cm, 216 stran.
Stav velmi dobrý. V
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Poslední bitva na západní frontě v dubnu 1945. Vydalo nakladatelství Baronet, Praha 2004. Vydání prv..
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Praha, Mladá fronta 1962, s. 197.
Slušný stav, částečně uvolněná vazba.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo Naše vojsko, Praha 1992, stran 192, 16 stran příloh. Původní brožovaná. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brožovaná, stran 262. Rozměry: 16 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, lehce vyšisovaná obálka i hřbet
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Vydalo nakladatelství X-Egem. Praha 2000. Původní pevná vazba s přebalem, stran 199 + obr. přílohy, ..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství Mustang. Edice Military sv. 34. Plzeň 1997. Původní pevná vazba, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm, 364 stran.
Pěkný stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Praha, Naše vojsko 1994, s. 205.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Bonus A, Brno 1996. Původní pevná vazba s přebalem, vydání první, rozměry: 16 x 21 cm, stran 312.
Velmi dobrý stav. Polepka ex libris.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vyd. Mustang, Plzeň 1995. edice Pilot, sv. 17. Původní pevná vazba, vydání první, 155 stran + obr. příloha, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakl. G plus G, Praha 1998. Původní pevná vazba s přebalem, 253 stran, vydání první, rozměry: 14 x 21 cm.
Pěkný stav
350Kč
Bez daně: 350Kč
Bez daně: 350Kč
Vydal Ivo Železný, Praha 1996. Z německého originálu. Vydání první. Stran 316 . Rozměr 13x20 cm. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk




![Ikeova poslední bitva - na západní frontě v dubnu 1945 [Obsah: bitva v Rúrském kotli, americká armáda v Porúří, pád Třetí říše, porážka nacistického Německa Spojenci] Ikeova poslední bitva - na západní frontě v dubnu 1945 [Obsah: bitva v Rúrském kotli, americká armáda v Porúří, pád Třetí říše, porážka nacistického Německa Spojenci]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/737783-ikeova-posledni-bitva-na--17404284771-1024x1024.jpg)
![Generál nebe [František Peřina - letec, pilot RAF, druhá světová válka, britské letectvo, bitva o Anglii, stíhací eso] Generál nebe [František Peřina - letec, pilot RAF, druhá světová válka, britské letectvo, bitva o Anglii, stíhací eso]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/504391-general-nebe-14991774801-1024x1024.jpg)

![Generál MacArthur a ten druhý [Patton - životopisy dvou generálů; druhá světová válka; americká armáda] Generál MacArthur a ten druhý [Patton - životopisy dvou generálů; druhá světová válka; americká armáda]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/737889-general-macarthur-a-ten-d-17406041791-1024x1024.jpg)


![Pilot Tempestu [letadla, letectví] Pilot Tempestu [letadla, letectví]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/754687-pilot-tempestu-letadla-le-17611489541-1024x1024.jpg)

