2. SV. VÁLKA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
New York 1942.
Dobrý stav, otřepené okraje stránek.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Naše vojsko, Praha 2008. Stran 300, rozměry: 17 x 24 cm, pevná vazba.
Stav velmi dobrý, desky lehce ušpiněné.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Vydalo nakladatelství OLDAG, Ostrava 1999. Vydání první, stran 321. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Okno do světa: Sbírka aktuálních námětů. R. 1940, číslo 39. Původní brož, 8°, 56 stran, obr. příloha..
Obálka lehce zašpiněná a odřená. Dobrý stav (viz foto).
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Praha, Panorama 1982, s. 174.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakl. Academia, Praha 2003. Původní pevná vazba s přebalem, vydání první, 373 stran + obr. příloha. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydali Českoslovenští dobrovolníci ve Španělsku, Barcelona, 1937. Měkká vazba, rozměry: 17,5 x 25 cm, stran 161 celou řadu čb. fotografií a 1 mapka.
Stav dobrý, obálka zcela chybí - pouze knižní blok. Uvnitř je stav velmi dobrý
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Bernard Montgomery - Velitelé, strategie, konflikty [druhá světová válka - britský velitel Spojenců]
nakl. Brána, Praha 2012. Brožovaná, rozměry: 18,5 x 25 cm, stran 64 - včetně vyobrazení.
Výborný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Mladá fronta, Praha 2017. Brožovaná, stran 130 - množství vyobrazení, rozměry: 21 x 25 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Plzeň, Mustang 1995, s. 163.
Velmi dobrý stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vetus Via, 1994. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 199 stran.
Přebal po okrajích nepatrně otřepený. Pěkný stav!
45Kč
Bez daně: 45Kč
Bez daně: 45Kč
Erika, Praha 1998. Pevná vazba, rozměry: 12,5 x 20,5 cm, stran 253.
Výborný stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo: Naše vojsko, Praha 1992
Velmi slušný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 15 x 21 cm, vydání první, 278 stran.
Stav velmi pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Mustang, Plzeň 1995, 174 stran, text a příloha s čb fotografiemi. Pevná vazba, rozměry: 16,5 x 24 cm
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Podtitul: cizinci ve službách Třetí říše Monografie přibližuje činnost zahraničních dobrovolníků ve ..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk



![Okno do světa: Kavkaz [protektorátní vydání 1940 - protikomunistické] Okno do světa: Kavkaz [protektorátní vydání 1940 - protikomunistické]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/692726-okno-do-sveta-kavkaz-prot-16863398331-1024x1024.jpg)

![Za mír a svobodu [Španělská občanská válka, interbrigáda] - exil Za mír a svobodu [Španělská občanská válka, interbrigáda] - exil](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/737261-za-mir-a-svobodu-spanelsk-17399753051-1024x1024.jpg)
![Bernard Montgomery - Velitelé, strategie, konflikty [druhá světová válka - britský velitel Spojenců] Bernard Montgomery - Velitelé, strategie, konflikty [druhá světová válka - britský velitel Spojenců]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/712576-bernard-montgomery-velite-17109398381-1024x1024.jpg)

![Válečné zápisy [Antoine de Saint-Exupéry - Dopisy, politické projevy a stati, fotografie, vzpomínky přátel a vojenské záznamy] Válečné zápisy [Antoine de Saint-Exupéry - Dopisy, politické projevy a stati, fotografie, vzpomínky přátel a vojenské záznamy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/485821-valecne-zapisy-14814023661-1024x1024.jpg)


![Soumrak stíhačů [druhá světová válka, německé letectvo, Luftwaffe, piloti, letadla] Soumrak stíhačů [druhá světová válka, německé letectvo, Luftwaffe, piloti, letadla]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/753624-soumrak-stihacu-druha-sve-17599320201-1024x1024.jpg)
