2. SV. VÁLKA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pearl Harbor 1941 - Den hanby (Velké bitvy historie) - DVD chybí
Carl Smith
Velké bitvy historie, č. 2. Amercom SA 2010. Brožovaná, stran 94 - množství vyobrazení. Rozměry: 17,5 x 24,5 cm.
Stav pěkný, DVD chybí.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Churchill. Nepoddajný život
Norman Rose
Pevná vazba s obálkou, 374 stran, vydání první, rozměry: 18 x 25 cm.
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněná obálka.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Rudé právo - Karikatury [politické karikatury, kresby Antonín Pelc, Lev Haas]
Holobrádek (Sedloň, Michal)
Kresby Ant. Pelc, Lev Haas; verše Holobrádek. Vydala redakce Rudého práva, Praha 1947. Původní brož,..
 
299Kč
Bez daně: 299Kč
Atentáty na Hitlera (Hitler)
Guido Knopp
Ikar, Praha 2007. Vydání první, pevná vazba s přebalem, stran 384, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Německá esa na střemhlavých bombardérech [Ju-87 Stuka, německé bombardéry, letectvo, Luftwaffe, druhá světová válka]
Georg Brütting
Původní pevná vazba, stran 222 + obr. přílohy, vydání první. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Tarawa 1943 - Karta se obrací (Velké bitvy historie) - DVD chybí
Derrick Wright
Velké bitvy historie, č. 53. Amercom SA 2012. Brožovaná, stran 94 - množství vyobrazení. Rozměry: 17,5 x 24,5 cm.
Stav pěkný, DVD chybí.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Die Vertreibung [Odsun Němců z Čech]
Peter Glotz
Ullstein 2003
Dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Guam 1941 a 1944 - Prohra a vítězné znovudobytí (Velké bitvy historie) - DVD chybí
Derrick Wright
Velké bitvy historie, č. 44. Amercom SA 2011. Brožovaná, stran 96 - množství vyobrazení. Rozměry: 17,5 x 24,5 cm.
Stav pěkný, DVD chybí.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Churchillovi generálové
John Keegan (ed.)
Vydala nakl. Dobrovský - BETA a Ševčík, Praha-Plzeň 1991. Pevná vazba s obálkou, 415 stran, vydání p..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Malta I. [druhá světová válka, letecká bitva o Maltu]
Ch. Shores, B. Cull, N. Malizia
Vydalo nakladatelství Mustang. Edice Pilot sv. 30. Plzeň 1995. Původní pevná vazba, vydání první, 443 stran - včetně obr. materiálu, rozměry: 17 x 24 cm.
Velmi dobrý stav (viz obr.).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Normandie 1944 - Vylodění spojeneckých vojsk a průlom z předmostí (Velké bitvy historie) - DVD chybí
Stephen Badsey
Velké bitvy historie, č. 34. Amercom SA 2011. Brožovaná, stran 96 - množství vyobrazení. Rozměry: 17,5 x 24,5 cm.
Stav pěkný, DVD chybí.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Guadalcanal
J. Voldán
Ve spolupráci vydala nakladatelství BETA - Dobrovský a Ševčík, Praha - Plzeň 2001. Vydání první, stran 319. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
To byl Guderian
Horst Scheibert
Nakladatelství Mustang, Plzeň 1994, 181 stran - včetně bohatého obr. materiálu, celoplátěná vazba s ..
 
120Kč
Bez daně: 120Kč
Terezín . koncentrační tábor - holocaust, Židé, válka
Otakar Tyl a Táňa Kulišová
30. svazek edice Svazu protifašistických bojovníků "Dokumenty". Původní sešitová vazba, 32 stran, 4°..
 
560Kč
Bez daně: 560Kč
Amerika jde s námi - exilové vydání (druhá světová válka, biografie, politika)
Bohuš Beneš
Pevná vazba s obálkou, 191 stran + fotografie. Rozměry: 13 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, pouze obálka je lehce odřená a v horní části natržená
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021