LETECTVÍ A MODELÁŘSTVÍ
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Hemel Hempstead, England: Model & Allied Publications Ltd. 1976. Pův. sešit s titulem na přední desce a obrázkem na deskách, strany 435-468 s četnými černobílými obr., 4° (18,5 x 25 cm)
hřbet lehce odřený, desky trochu zašpiněné, jinak uvnitř v dobrém stavu
75Kč
Bez daně: 75Kč
Bez daně: 75Kč
Vydalo nakladatelství Naše vojsko, Praha 2009. Stran 279. Původní pevná vazba. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Warszawa: Model Centrum PROGRES 2005. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 56 stran s četnými černobílými a barevnými obr., 2° (20,5 x 29 cm)
bez známek opotřebení, jako nová
625Kč
Bez daně: 625Kč
Bez daně: 625Kč
London, Penguin books 1973, s. 158.
V dobrém stavu. Obálka je lehce odřená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Paseka v Praze a Litomyšli 2006. Vydání první, stran 404, rozměry: 17,5 x 24 cm. Pevná vazba s obálkou.
Stav pěkný.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Měkká vazba s obálkou, rozměry: 22,5 x 16 cm, stran 173 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý, pouze obálka je lehce odřená a v horní části a na hřbetu mírně natržená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Plzeň, Fraus1993-1994, stran 68+68 - množství vyobrazení. Pevní vazby, rozměry: 21,5 x 30 cm
Velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydání první, stran 176. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 23 x 17,5 cm.
Stav velmi dobrý, přebal je lehce odřený a v dolní části mírně natržený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Naše vojsko, 1993, s. 54.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
= Icare. Revue des pilotes de ligne. Automne-Hiver 1965, trimestriel Nos. 35/36, Nummero special. Orly (Orly Aerogare), Paris: Icare 1965.
Dobrý stav. Desky opotřebované - na hranách mírně odřené, okraje ohnuté, prvních 12 stran lehce ohnutý horní roh, okraje stránek nepatrně zažloutlé, jinak uvnitř bez poškození a velmi pěkně zachovalá.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Vydalo Naše vojsko, Praha 1993. Vydání první, stran 176. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná s obálkou, rozměry: 22,5 x 16 cm, stran 176, 101 obr., 51 tech. výkresů a 16 bar. kreseb.
Stav velmi dobrý, pouze obálka je lehce odřená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Paseka v Praze a Litomyšli 2006. Druhé, přepracované a doplněné vydání, v Pasece první, stran 408, rozměry: 17,5 x 24 cm. Pevná vazba s obálkou.
Stav pěkný.
449Kč
Bez daně: 449Kč
Bez daně: 449Kč
Vydalo nakladatelství Computer Press, Brno 2010. Vydání první, stran 95. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Vydal Dialog, Liberec 2006. Vydání první, stran 240 + 8 stran barevné přílohy. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
první
výborný
160Kč
Bez daně: 160Kč
Bez daně: 160Kč
Zákazníci sk

![Aero Modeller, Hobby Magazine; August 1976 [letectví] Aero Modeller, Hobby Magazine; August 1976 [letectví]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/748209-aero-modeller-hobby-magaz-17531970281-1024x1024.jpg)
![Pěst z nebe [letectvo, letadla, 2. světová válka, japonské námořnictvo] Pěst z nebe [letectvo, letadla, 2. světová válka, japonské námořnictvo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/701218-pest-z-nebe-letectvo-leta-16982171231-1024x1024.jpg)
![Albatros B.II [Aero PhotoGallery #1] [letectví] Albatros B.II [Aero PhotoGallery #1] [letectví]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/748311-albatros-b-ii-aero-photog-17532912401-1024x1024.jpg)

![Kolumbové vesmíru 1. Souboj o Měsíc [kosmonautika, lety člověka do vesmíru, přípravy letu na Měsíc; USA vs. SSSR; von Braun, Koroljov] Kolumbové vesmíru 1. Souboj o Měsíc [kosmonautika, lety člověka do vesmíru, přípravy letu na Měsíc; USA vs. SSSR; von Braun, Koroljov]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/702010-kolumbove-vesmiru-1-soubo-16993491691-1024x1024.jpg)






![Kolumbové vesmíru 1. Souboj o Měsíc [kosmonautika, lety člověka do vesmíru, přípravy letu na Měsíc; USA vs. SSSR; von Braun, Koroljov] Kolumbové vesmíru 1. Souboj o Měsíc [kosmonautika, lety člověka do vesmíru, přípravy letu na Měsíc; USA vs. SSSR; von Braun, Koroljov]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/713309-kolumbove-vesmiru-1-soubo-17119990721-1024x1024.jpg)


