TECHNIKA a DOPRAVA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná, stran 91, rozměry: 13 x 18 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce otřepená. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části. Uvnitř je sta velmi dobrý, místy nerozřezáno.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Brožovaná s obálkou, rozměry: 15 x 21 cm, stran 119.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka. Mírně zažloutlé stránky.
660Kč
Bez daně: 660Kč
Bez daně: 660Kč
Aleš Čeněk, Plzeň, 2008. Brožovaná, rozměry: 15 x 20,5 cm, 430 stran. Druhé vyd.
Stav velmi dobrý. Na hřbetu je nálepka, vyřazený knihovní exemplář.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Aleš Čeněk, Plzeň, 2008. Brožovaná, rozměry: 15 x 20,5 cm, 430 stran.
Stav velmi dobrý. Na hřbetu je nálepka, vyřazený knihovní exemplář.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Slovart, Bratislava 1994. České vydání.
Stav dobrý, přebal mírně zašpiněný, vazba ve hřbetě lehce rozlepena..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Příbram, Komitét symposia ,,Hornická Příbram ve vědě a technice"
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha-Brno 2007. Brožovaná, rozměry: 21 x 30 cm, 166 stran.
Velmi dobrý stav.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Naše vojsko, Praha 1951. Brožovaná s obálkou, rozměry: 14,5 x 21 cm stran 200
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Sešit, rozměry: 25 x 18 cm, stran 12 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vyd. Libri, Praha 2000. Brožovaná, 284 stran, 8°, první vydání.
Stav pěkný.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Pevná vazba, stran 237 - včetně vyobrazení, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Radovan Rebstöck, 2004. Pevná vazba, rozměry: 17 x 24 cm, stran 99, vyd. první
Pěkný stav
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydala Cykloturistika, Plzeň 2000. Pevná vazba, rozměry: 17 x 24 cm, stran 127
Výborný stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Nádherná zdobená celoplátěná nakladatelská vazba, rozměry: 16,5 x 24,5 cm, 164 stran s fotografiemi v textu, rozkládací mapa
Stav velmi dobrý. Lehce odřené desky a hřbet.
249Kč
Bez daně: 249Kč
Bez daně: 249Kč
Libri, Praha 2003. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 193 stran. První vydání.
Výborný stav.
220Kč
Bez daně: 220Kč
Bez daně: 220Kč
Druhé vydání. Původní vazba, rozměry: 15 x 21 cm, 262 stran.
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce prohnuté
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 1393 až 1408 z 2540 (159 stránek)
Zákazníci sk









![Toulavá kamera 21 [televizní průvodce po Čechách, Moravě a Slezsku: Ralsko, České středohoří, Zeměráj, holešovská synagoga] Toulavá kamera 21 [televizní průvodce po Čechách, Moravě a Slezsku: Ralsko, České středohoří, Zeměráj, holešovská synagoga]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/725801-toulava-kamera-21-televiz-17266677701-1024x1024.jpg)




![Starožitný nábytek (údržba a opravy) [dřevo, stoly, skříně, křesla, sekretáře, židle apod.: historie nábytkářství, zdobení, řezba, restaurování, rekonstrukce, tmely, laky, malby] Starožitný nábytek (údržba a opravy) [dřevo, stoly, skříně, křesla, sekretáře, židle apod.: historie nábytkářství, zdobení, řezba, restaurování, rekonstrukce, tmely, laky, malby]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/726937-starozitny-nabytek-udrzba-17283864981-1024x1024.jpg)