TECHNIKA a DOPRAVA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pod zemí pracují stroje (hornictví, uhlí)
Jan Kolář
Měkká vazba, rozměry: 12,5 x 17 cm, stran 183 - včetně vyobrazení, vyd. první.
Dobrý stav, obálka je odřená a pomačkaná, hřbet mírně zkosený. Na hřbetu je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka a čísla.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Výroba technických materiálů - technologie I. díl
B. Dobrovolný, K. Andrlík
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 64 stran, 70obrázků. Vydání XI.
Dobrý stav, obálka je lehce zažloutlá, mírně odřená a ušpiněná.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Důlní měřictví a mapování (hornictví)
Ladislav Rucký, Ladislav Vysloužil
Brožovaná, rozměry: 20,5 x 29 cm, stran 159 + obr. příloha.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, mírně ušpiněná se ztrátou. Na hřbetu je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Těžba cínu ve Slavkovském lese v 16. století [hutnictví, kovy, Krásno a Horní Slavkov, Slavkovský les]
Jiří Majer
Vydalo Národní technické muzeum, Praha, 1970. Původní brož, měkká vazba s přebalem, 226 stran + přílohy, rozměr: větší A5.
Přebal mírně odřený a zašpiněný. Stav dobrý.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Těžba cínu ve Slavkovském lese v 16. století [hutnictví, kovy, Krásno a Horní Slavkov, Slavkovský les]
Jiří Majer
Vydalo Národní technické muzeum, Praha, 1970. Původní brož, měkká vazba s přebalem, 226 stran + přílohy, rozměr: větší A5.
Přebal mírně odřený, zašpiněný a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Těžba cínu ve Slavkovském lese v 16. století [hutnictví, kovy, Krásno a Horní Slavkov, Slavkovský les]
Jiří Majer
Vydalo Národní technické muzeum, Praha, 1970. Původní brož, měkká vazba s přebalem, 226 stran + přílohy, rozměr: větší A5.
Přebal mírně odřený, zašpiněný a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Elektrická výzbroj a vyhledávání poruch (lokomotiva, lokomotivy)
Antonín Mráz, Jan Kratochvíl
Brožovaná, rozměry: 12 x 17 cm, stran 370, 150 obr.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a mírně otřepená. Zadní část obálky má přehnutý roh a je popsána propiskou. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Výroba surového železa I. a II. (2 svazky)
N. I. Krasavcev
Celoplátěné vazby, rozměry: 18 x 24,5 cm, 270 a 242 stran - včetně vyobrazení.
Stav dobrý, desky jsou lehce prohnuté a mírně ušpiněné. Vyřazené knihovní exempláře, stránky I. dílu jsou zažloutlé. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Katalog vybraných exponátů z oboru historie dopravy
kolektiv autorů
Brožovaná, stran 246. Rozměry: 12 x 17 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, v dolní části pomačkaná a u hřbetu natržená. Uvnitř je stav velmi dorbý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Výběrová bibliografie z dějin podniků, továren a závodů v Českých zemích, díl 3.
kolektiv autorů
Brožovaná, rozměry: 16 x 22 cm, stran 410.
Stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Historie výroby obráběcích strojů u nás (obráběcí stroje)
kolektiv autorů
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20 cm, stran 98.
Obálka mírně zašpiněná. Stav velmi dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Sborník národního technického muzea IV. (technika, průmysl)
František Jílek, Jiří Majer
Původní celoplátěná vazba - přebal chybí, rozměry: 17 x 24,5 cm, 420 stran, 193 obr.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Sborník národního technického muzea IV. [technika, průmysl]
František Jílek, Jiří Majer
Národní technické muzeum, Praha 1965. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 17 x 25 cm, 420 stran, 193 obr.
Přebal je odřený a po okrajích potrhaný. Stav dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
 
Valentinská © 2021