TECHNIKA a DOPRAVA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
ARCHITEKT. Měsíčník pro architekturu a urbanismus, ročník XLVI./1948, čísla 1, 3, 7 a 9 (časopis, moderní architektura)
S. Semrád (red.)
Vydává Spolek českých inženýrů v Praze. Rozměry: 21,5 x 30 cm. Sešit.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
ARCHITEKT. Měsíčník pro architekturu a urbanismus, ročník XLV./1947, čísla 6.-12. (časopis, moderní architektura) - nekompletní ročník
S. Semrád (red.)
Vydává Spolek českých inženýrů v Praze. Rozměry: 21,5 x 30 cm. Sešit.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Německo-český a česko-německý chemicko-...
Sestavil kolektiv autorů...
Vydalo SNTL - Státní nakladatelství technické literatury, Praha 1964. Vydání první, stran 540. Rozměr 15x21 cm. Původní brož, laminátová vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
The Threat and the Glory:Reflections on Science and Scientists (Úvahy o vědě a vědcích)
Peter Medawar
Oxford University Press, 1990.
Dobrý stav, zašpiněný, nepatrně odřený přebal.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Tanky zasahují
Miroslav Šáda
Vydalo Naše vojsko, Praha 1978. Edice Azimut, svazek 20. Původní brož, měkká vazba. Rozměr: 17 x 19 cm, stran 95 - včetně obr., vydání první.
Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Odborná nauka automontérů. Pohonné hmoty, mazadla a pryžové obruče (auto-moto)
Mašek, Kadrmas, Hanzlíček
Sešit, stran 58, rozměry: 15 x 21 cm.
Dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce zašpiněné.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Stavíme si dům - výstavba, přestavba, rekonstrukce
Klaus M. Bayer
Perfekt, Bratislava 2004.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
IV. mezinárodní trienále grafiky Praha 2004
Nakl. Arbor Vitae, 2004.
Stav dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Hudební akustika
Antonín Špelda
Vydalo Státní pedagogické nakladatelství, Praha 1978. První vydání.
Stav velmi slušný, desky lehce zašpiněné, poznámky tužkou; jinak dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Dějiny techniky v Československu do konce 18. století (Technika, keramika, hornictví, hutnictví, stavitelství, těžba, textil, orba, zemědlství, zbraně, mlýny, sklo, sadařsví, sklářství, papírenství, doprava, knihtisk, pivovarství ad.)
Luboš Nový a kol.
Celoplátěná vazba s obálkou. Vydání první. Stran 672, 325 obr., 4 křídové přílohy. Rozměry: 17,5 x 24 cm.
Stav dobrý, obálka je odřená a místy potrhaná.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Stadtverkehr von morgen (Městská doprava budoucnosti)
Brian Richards
München 1970.
Uvnitř dobrý stav, obálka lehce zašpiněná a odřená.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Spojnicové nomogramy (matematika)
Václav Pleskot
Brožovaná, rozměry: 12,5 x 18 cm, stran 126, obrazů 67. Vydání druhé.
Dobrý stav, obálka je zažloutlá, lehce odřená a pomačkaná. Hřbet je v horní i dolní části se ztrátou.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Atlas vesmírných objevů
Tim Furniss
Albatros, Praha 2001.
Velmi dobrý stav (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Počátky paroplavby a význam Resslovy vrtule pro její vývoj (lodní šroub, paroplavba, parník, Josef Ressel)
Jan Vaněček
Archiv pro dějiny průmyslu, obchodu a technické práce, Praha, 1938. 239 stran.
lehce zašpiněná, jinak stav výborný
100Kč
Bez daně: 100Kč
Geometrie pro střední školy pro pracující
Vlastimil Macháček, Milan Koman
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 21 cm, stran 288.
Stav velmi dobrý, knižní blok se začíná ovolňovat z obálky.
70Kč
Bez daně: 70Kč
 
Valentinská © 2021