TECHNIKA a DOPRAVA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Oracle DBA Tips & Techniques [databáze, správa databází, informatika, IT]
Sarin, Sumit
Berkeley: Osborne/McGraw-Hill 2000.
Desky trochu zašpiněné a dolní roh ohnutý, bývalý knihovní exemplář se signaturou na hřbetu, na prvních 50 stranách občas podtrháváno tužkou, jinak je uvnitř čistá, bez poškození, celkově velmi dobrý
510Kč
Bez daně: 510Kč
Sicherheit im Bergbau [hornictví, BOZP, sešity 1-12, 1957]
Berlin: VEB Verlag Technik 1957. Poloplátěná vazba s titulem na hřbetu, 12 x 15 stran s černobílými obr., 4° (17 x 23,5 cm)
Knihov. exemplář, zahnědlé listy, jinak ve velmi dobrém stavu
500Kč
Bez daně: 500Kč
Zeitschrift für praktischen Maschinenbau, 2. Halbjahrsband 1911 [strojírenství; stroje; strojírenský průmysl; Německo]
Berlin: Hill Publishing Co. 1911, váz., 10+[970] s., 4° (23 x 29,5 cm)
Velmi dobrý stav; plátno na deskách trochu opotřebované, s drobnými natrženími a šmouhami.
2 900Kč
Bez daně: 2 900Kč
Uhlands Ingenieur-Kalender; 43. Jahrgang 1917, Zweiter Teil [inženýrství, 2. díl]
Wilcke, F.
Leipzig: Alfred Kröner 1917. Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 480+ XX+116 stran s četnými černobílými obr. v textu, 12° (10 x 16,5 cm)
hřbet natržený, listy zahnědlé, drobné poznámky tužkou, jinak uvnitř v dobrém stavu
80Kč
Bez daně: 80Kč
British Defence Equipment Catalogue, Fifth Edition, January 1973, Volume 1. Products and Volume 2: Index [Katalog britského zbrojního materiálu, 5. vydání, 1973; Velká Británie, vojenství, vojenská výstroj a výzbroj, technika] 2 SVAZKY
London – Aldershot: Published by authority of the Ministry of Defence (Defence Sales Organisation) by Combined Service Publications 1973.
Desky obou svazků jsou zašpiněné a na rozích otlačené, 1. svazek má horní roh zadních desek a několika posledních stran se skvrnou od vody, jinak je uvnitř bez poškození, 2. svazek je uvnitř pěkně zac
999Kč
Bez daně: 999Kč
Histoire des instruments scientifiques [= XIIe Congrés international dʾhistoire des sciences, Paris 1968; Actes; Tome X A] [dějiny vědy, vědecké přístroje]
Paris: Albert Blanchard 1971.
Hřbet a okraje desek zahnědlé, vazba je u dole u hřbetu trochu pootočená, uvnitř zcela v pořádku, celkově velmi dobrý stav.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Werkstattstechnik, 7. Jahrgang, 1913, Heft 1-24 [strojírenství; strojírenský průmysl; stroje; továrny; Německo]
G. Schlesinger (ed.)
Berlin: Verlag von Julius Springer 1913, váz., XXII+770 s., 4° (23,5 x 29,5 cm)
Velmi dobrý stav; kůže trochu odřená, plátno na deskách jen mírně opotřebované, na předním přídeští jsou štítky knihovny, na titulní straně je razítko knihovny, jinak stránky čisté (či jen mírně zažlo
1 450Kč
Bez daně: 1 450Kč
Stahltreppen / Steel Stairs / Escaliers métalliques [ocelová schodiště, schody, ocelové konstrukce, stavitelství, architektura]
Hoffmann, Kurt
Stuttgart: Julius Hoffmann Verlag 1962. Mit einer Einführung von Franz Kraus. Zweite, verbesserte Auflage.
Velmi dobrý stav. Bývalý knihovní exemplář, pozůstatky signaturního štítku dole na předních i zadních deskách, jinak zcela v pořádku.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Werkstattstechnik und Werksleiter, 29. Jahrgang, 1935, Heft 1-24 [strojírenství; strojírenský průmysl; stroje; továrny]
Otto Kienzle (ed.)
Berlin: Verlag von Julius Springer 1935, váz., XX+492 s., 4° (21 x 29 cm)
Velmi dobrý stav; desky jen nepatrně opotřebované, ořízka a stránky trochu zažloutlé.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Topographisches Post-Lexicon der Markgrafschaft Mähren ... [Morava; Slezsko; místopisný, poštovní lexikon; pošty]
Wien: Druck und Verlag der kaiserlich-königlichen Hof- und Staatsdruckerei 1892, brož., XIII+261 s., 8° (16,5 x 24 cm)
Desky opotřebované. zažloutlé a vybledlé, s menšími skvrnami, stránky zažloutlé, s několika skvrnami, knižní blok je oddělen od desek a rozpadlý na jednotlivé složky (nicméně kompletní).
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Traglastberechnung von räumlichen Stabwerken mit großen Verformungen und Plastizierung [= Schriftenreihe Stahlbau, RWTH Aachen. Hrsg. von Gerhard Sedlacek; 4]
Saleh, Ali
Aachen: RWTH Aachen 1982, brož., [12]+123 s., 8° (15 x 21 cm), ISSN: 07221037
Obálka mírně opotřebovaná; velmi dobrý stav.
520Kč
Bez daně: 520Kč
Hitchcock's Industrial Reference: 1946 Edition [strojírenství; obráběcí stroje; soustruhy; strojírenský průmysl; katalog]
Chicago: Hitchcock Publishing Company 1946, váz., 678 s., 4° (22,5 x 28,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky mírně opotřebované, dva rohy desek naražené, jinak jen trochu zažloutlé předsádky.
2 200Kč
Bez daně: 2 200Kč
Jiskra, která dobyla světa. Hovory o elektřině pro dospívající mládež (elektřina, mj. motor, rádio, baterie, telefon, železnice)
Emil Holan
Praha : Karel Synek 1937, s. 147.
V dobrém stavu. Obálka je potrhaná. Některé strany jsou uvolněné.
199Kč
Bez daně: 199Kč
 
Valentinská © 2021