AUTO-MOTO
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
ZIPO film 2007
Stav velmi dobrý viz foto.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná, strany nečíslovány - množství vyobrazení, rozměry: 31 x 21 cm.
Horší stav, obálka je mírně zašpiněná, lehce odřená, počmáraná, potrhaná, otřepená, v dolní části je skvrnka a utržená od hřbetu. Hřbet je potrhaný, knižní blok včetně hřbetu rozlámaný na části. uvnit
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Nakladatelství dopravy a spojů, Praha 1987. Původní celoplátěná vazba s přebalem, větší 8°, 216 stran s 176 obrázky!
Přebal po okrajích mírně otřepený. Stav dobrý (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství, Bratislava Slovart 1996. Původní pevná vazba, 8°, 224 stran, celostránkové ilustrace.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Magnet Press, Praha 1993. Stran 100. Původní brož, měkká vazba.
Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nádherná zdobená celoplátěná nakladatelská vazba, rozměry: 16,5 x 24,5 cm, 164 stran s fotografiemi v textu, rozkládací mapa
Stav velmi dobrý. Lehce odřené desky a hřbet.
249Kč
Bez daně: 249Kč
Bez daně: 249Kč
Vydalo Nakladatelství dopravy a spojů (NADAS), Praha 1980. Vydání první, stran 176, 153 obrázků. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 22 x 17 cm
Stav velmi dobrý. Přebal je mírně po okrajích natržený.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nadas, Praha, 1970. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 192 stran, 176 obrázků, 319 fotografií. Rozměry: 30 x 21 cm
Stav velmi dobrý, pouze přebal je lehce odřený
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Nakl. Pragma, Praha 1997. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 255 stran.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Měkká vazba, rozměry: 15 x 21 cm, stran 251
Stav dobrý, obálka i hřbet jsou odřené a otřepené.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Jednota přátel Masarykovy akademie práce, Praha 1927. Pevná vazba, rozměry: 16 x 23 cm, 398 stran s čb. fotografiemi a rozkládacími nákresy.
Stav velmi dobrý. Autorské věnování s podpisem.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Poloplátěná vazba, stran 350, - množství vyobrazení, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce odřené
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Poloplátěná vazba, stran 167 - množství vyobrazení, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 63 - včetně vyobrazení.
Velmi dobrý stav, hřbet je lehce natržený, na posl. stránce jsou poznámky psané tužkou
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Původní celoplátěná vazba, rozměry: 14 x 21 cm, stran 336 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Praha, Naše vojsko 1955, s. 270.
Dobrý stav (viz obr.)!
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Zákazníci sk






![Automobily 1885/1940 [auto, stará auta, veteráni] Automobily 1885/1940 [auto, stará auta, veteráni]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/730333-automobily-1885-1940-auto-17321968301-1024x1024.jpg)








![Učebnice řidiče amatéra (edice: Výcviková knižnice řidičů; sv. 3) [auto, automobilová doprava, autoškola] Učebnice řidiče amatéra (edice: Výcviková knižnice řidičů; sv. 3) [auto, automobilová doprava, autoškola]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_130798_1-1024x1024.jpg)