SPORT
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Převazba, stran 205. Páté vydání s obrázky. Rozměry: 13 x 17 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou výrazněji odřené. Bývalý knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka a čísla. Stránky jsou zažloutlé. Na přídeští jsou skvrnky.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Svojtka a Co, 2008. Brožovaná, rozměry: 18 x 24 cm, stran 160
Stav výborný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná, rozměry cca 23 x 30 cm. Stran 12
Velmi dobrý stav. Noviny jsou mírně zažloutlé, lehce ušpiněné a z boku natržené
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Brázda, 2006. Pevná vazba, rozměry: 17 x 24,5 cm, stran 359.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná, stran 380, vydání první, rozměry: 14,5 x 20 cm.
Stav dobrý, bývalý knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka a čísla, na hřbetu je polepka. Kniha je zabalena do průhledného obalu. Knižní blok se začíná uvolňovat z obálky.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Lidové nakl., Praha 1982. Celoplátěná vazba s obálkou, stran 283. Rozměry: 17,5 x 24 cm.
Stav výborný
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Přehnuté složky, rozměry cca 27 x 38 cm. Stran 8
Velmi dobrý stav. Noviny jsou v přehybu lehce odřené a natržené
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Vydalo nakladatelství Svojtka a Co, Praha 2002. Brožovaná, stran 143 - včetně vyobrazení, vydání první, rozměry: 17 x 22 cm.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Nakladatelství Ikar, Praha 2013. Vydání první. 168 stran, původní pevná vazba, rozměry: 13,5 x 20,5 cm.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Přehnuté složky, rozměry cca 27 x 38 cm. Stran 8
Velmi dobrý stav. V dolní části je skvrnka
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Vydala Mladá fronta, Praha, 1952. Přeložil Vladimír Bukový. Poloplátěná vazba se zlacením na hřbetu, 242 stran.
Vazba ve hřbetě uvolněna, desky mírně odřeny a zašpiněny. Stav dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná, rozměry: 13 x 20 cm, stran 96, vydání první.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Celoplátěná vazba, stran72, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, na deskách i hřbetu jsou skvrny
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo: nakl. Ikar, Praha 2005. První vydání.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Přehnuté složky, rozměry: 16 x 23,5 cm, strany 297-312
Stav velmi dobrý, časopis je lehce zvlněný
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 85.
Stav uvnitř velmi dobrý, pouze obálka je lehce ušpiněná a přehnutá.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zobrazeny položky 225 až 240 z 1129 (71 stránek)
Zákazníci sk
















