SPORT

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nazdar, list dorostu ČOS, čísla 1-24/1947 (Sokol, Sokolství, časopis)
Svatopluk Smutný (red.)
Přehnuté složky, rozměry. 21,5 x 30 cm, každé číslo cca 16 - 32 stran - množství vyobrazení
Velmi dobrý stav, lehce odřené obálky
450Kč
Bez daně: 450Kč
Pilates. Fitness trénink pro tělo i duši
Jan Vašut (Vašut) 2008. Brožovaná, 126 stran, rozměry: 16,5 x 21,5 cm
Pěkný stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Dělnická tělovýchova v Praze 19/1926 (staré noviny, první republika)
Brožované, rozměry cca 23,5 x 31 cm. Stran 12.
Velmi dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Šedesát let československé kopané (Fotbal, sport, mj. Sparta, Slavia, Dukla)
Josef Pondělík -vedoucí autorského kolektivu, Alois Hošna, O
Vydalo: Sportovní a turistické nakl., Praha 1962
Velmi slušný stav, mírně zašlá
60Kč
Bez daně: 60Kč
Golf. Dokonalý průvodce hrou (sport, příručka)
Peter Allis
Brno, Jota 1998, s. 221.
Velmi dobrý stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Jogging (sport, běh, běhání, kondice)
A. Tvrzník, L. Soumar
Brožovaná, stran 104, vydání první, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka lehce ušpiněná.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Pilates (Praktický obrazový průvodce)
Alan Herdman, Jo Godfrey Wood
Brožovaná, rozměry: 17 x 20 cm, stran 143 - množství vyobrazení
Výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
StArt Sport jako symbol ve výtvarném umění Švácha, Rostislav (ed.)
Švácha, Rostislav (ed.)
Praha, Arbor Vitae - Český olympijský výbor 2016, 1. vydání, pevná vazba, 320 stran, 22 x 27 cm, česky.
Kniha je nová.
1 180Kč
Bez daně: 1 180Kč
Sport psích spřežení od A do Z (psí spřežení)
Libuše Pečená
Sobotáles, Praha 2000. Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, 108 stran.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
XV. olympijské hry (Letní olympijské hry, Helsinki, sport, fotografie, mj. i Emil Zátopek, Dana Zátopková)
Emanuel Bosák (ed.)
Praha, Sokolské nakladatelství 1952, s. 252.
V dobrém stavu, bez obálky
80Kč
Bez daně: 80Kč
Jóga v denním životě pro děti a mládež
Paramhans Svámí Mahéšhwaránanda
Mladá fronta, Praha 2014. Pevná vazba, rozměry: 17,5 x 24 cm, stran 272 - včetně vyobrazení, vydání první.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Rybářský sport [Obsah: rybolov, ryby, rybářství, lovení ryb, rybaření]
Jaroslav Tejčka
Celoplátěná vazba s obálkou, 671 stran se 466 obrázky a 4 barevnými tabulkami. Rozměry: 19 x 26 cm.
Velmi dobrý stav, kniha je vložena do kartonového pouzdra
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Kickbox. Krásná postava a skvělá forma nejrychleji na světě (cvičení, sport)
Anne-Marie Millardová, Sally Brownová
Praha, Ivo Železný 2003, s. 223.
Velmi dobrý stav
50Kč
Bez daně: 50Kč
Běh pro zdraví (kondiční běh, cvičení, trénink)
H. Steffny, U. Pramann
Nakladatelství Ikar. Stran 223 - včetně vyobrazení. Rozměry: 17 x 22 cm. Původní pevná vazba.
Stav velmi dobrý, desky lehce ušpiněné.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Těžká atletika, ročník VI., číslo 7-8./1934 (časopis) - (vzpírání, zápas)
Fr. Menšík (red.)
Sešit, rozměry: 21 x 30 cm, strany 94-104
Stav velmi dobrý
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021