SPORT

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Miroslav Tyrš (Index, exil)
Jaroslav Krejčí
Původní brožovaná, 154 stran, rozměry: 11 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, uvnitř knihy je číslo napsané propiskou.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Vysoké Tatry. Výber horolezeckých výstupov (horolezectví, text slovensky, Slovensko)
Pevná vazba, rozměry: 13 x 21 cm, stran 306
Stav velmi dobrý
299Kč
Bez daně: 299Kč
Seznámení s jógou (Jóga, cvičení)
Marie Mihulová, Milan Svoboda
Vydalo: nakl. Santal, 2000
Velmi dobrý stav. Mírně zašpiněná obálka.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Horolezectví
Garth Hattingh
Svojtka & Co, 1999. Pevná vazba, rozměry: 22,5 x 28,5 cm, stran 157 - množství vyobrazení.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Open – Otevřená zpověď (tenis, Andre Agassi)
Andre Agassi
Jota, Brno 2010. Pevná vazba s obálkou, stran 416, rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Muži v offsidu
Karel Poláček
Vydalo nakladatelství Maťa, Praha 2016. Vydání 14., v nakladatelství Maťa první, stran 224. Česká Radost, svazek 56. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Pionýrská stezka, ročník VI., číslo 2/1975-1976 (časopis) - Měsíčník pro sport, turistiku, brannost a dobrodružství
Ivan Krofta (red.)
Sešit. 36 stran, rozměry: 20,5 x 30 cm
Velmi dobrý stav. Obálka je v horním rohu lehce pomačkaná a natržená
70Kč
Bez daně: 70Kč
Vysoké Tatry pro horolezce 2. díl. Východná Železná brána - Sedielko (horolezectví)
František Kroutil, Ivan Rotman
Olympia, Praha 1976. Pevná vazba, stran 312, druhé vydání, rozměry: 13 x 17 cm.
Stav velmi dobý
250Kč
Bez daně: 250Kč
Tisícovky Čech, Moravy a Slezska - Výlety po tisícimetrových vrcholech České republiky I
Renáta Šašková, Michal Holub
Jerome, 2005. Brožovaná, stran 172, rozměry: 16 x 23 cm
Stav výborný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Sport Flying 10/1972, Vol. 6, No. 5 (letadla, letectví)
Canoga Park: Challenge Publications, Inc.
Dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Vysoké Tatry pro horolezce I. Kriváň, Východná železná brána (horolezectví)
František Kroutil a kol.
Poloplátěná vazba, stran 311, vydání druhé, rozměry: 13 x 17 cm.
Stav velmi dobrý. Desky a hřbet jsou lehce odřené, rohy desek mírně naražené
199Kč
Bez daně: 199Kč
Cvičíme jógu (jóga)
A. Van Lysebeth
Vydalo nakladatelství Olympia, Praha 1988. Vydání první, stran 245. Původní brož, měkká vazba.
Obálka mírně odřená. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Golfové problémy a jejich řešení (golf)
Duncan Lennard
Brožovaná. Rozměry: 12 x 18,5 cm. Stran 160. Bohatý obrazový materiál.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Nordic walking
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 96 - včetně vyobrazení.
Pěkný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Sport Flying 10/1968, Vol. 2, No. 10 (letadla, letectví)
Canoga Park: Challenge Publications, Inc.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
 
Valentinská © 2021