SPORT

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Tělocvičný ruch. Ročník XIV., číslo 9/1920. List svazu dělnických tělocvičných jednot československých (1. republika, staré noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 16 x 23,5 cm, strany 138-152
Stav velmi dobrý. Časopis je lehce zažloutlý se skvrnou
60Kč
Bez daně: 60Kč
12 x 12: Kondiční gymnastika
Bohumil Kos
Sešit, rozměry: 12,5 x 17,5 cm, cca 30 nečíslovaných stran, barevné ilustrace.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Město a hry: Příběh londýnských olympiád [Olympijské hry, Olympiáda, Londýn, Velká Británie, Anglie]
Martin Kovář
Filozofická fakulta UK v Praze, Togga, 2012. Původní vazba s přebalem; 17,5 × 24,6 cm; 518 stran. Pe..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Tělocvičný ruch. Ročník XIV., číslo 2/1920. List svazu dělnických tělocvičných jednot československých (1. republika, staré noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 16 x 23,5 cm, strany 21-36
Stav velmi dobrý. Časopis je lehce ušpiněný a zvlněný
60Kč
Bez daně: 60Kč
Základy šachu (šachy)
František Pithart
Brožovaná, rozměry: 15 x 20,5 cm, 115 stran.
Dobrý stav, obálka je lehce odřená, zažloutlá a ušpiněná. Stránky jsou zažloutlé, z boku jsou na všech stránkách hnědé skvrnky - nezasahuje do textu.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Poslední šance (šachy, text rusky)
J. A. Madskij
Brožovaná, stran 206. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená, hřbet je v dolní části mírně natržený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Výpočtové tabulky běhu na lyžích. Výpočtové tabulky délek skoku (běh na lyžích, skok na lyžích, lyže, sport)
Tabulky č. 1-3. Vydal Svaz lyžařů, nedatováno. Rozkládací tabulky v původní obálce, 8°. Dobrý stav (..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Usnesení VII. valného sjezdu Československé obce sokolské v Praze (Sokol)
Sešit, rozměry: 10,5 x 17 cm, 31 stran.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a mírně zažloutlá se skvrnkami. Uvnitř je stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Pozdrav. Společenské úvahy (etiketa, pravidla slušného chování, mj. Pozdrav v místnosti, Dějiny pozdravu, Podání a políbení ruky)
Jiří Guth
Společenské úvahy. Hejda a Tuček, Praha, nedatováno. Původní poloplátěná vazba, 8°, 279 stran. Knižn..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Nazdar. List sokolského dorostu, číslo 12/1948 (15.7.1948) - Sokol, Sokolové
kolektiv autorů
Přehnuté složky. Stran 16, rozměry: 22 x 30 cm.
Stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pěstění krásy ženského těla
Bess M. Mensendiecková
Brožovaná, rozměry: 13 x 18 cm, 245 stran s 20 obr. v textu a 81 tabulkami
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, některé složky jsou uvolněné
150Kč
Bez daně: 150Kč
Cestování s Pěti Tibeťany (cvičení, pokračování knihy Pět Tibeťanů)
Wolfgang a Brigitte Gillessen
Nakl. Pragma, Praha 1996. Původní brož, 166 stran - včetně obr. materiálu, vydání první, rozměry: 14 x 20 cm.
Pěkný stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Podchlumí
Kozel, František – Tomíčková, Oldřiška
Countryside of sandstone opens to cyclists = Die Sandsteinregion offen für Radfahrer, [Hradec Kralov..
 
280Kč
Bez daně: 280Kč
 
Valentinská © 2021