SPORT
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožované, rozměry cca 23,5 x 31 cm. Stran 12.
Velmi dobrý stav.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Bratislava, Agentúra cesty 2005, s. 167.
Velmi dobrý stav, poslední strana je lehce natržená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nákladem vlastním 2016. Brožovaná, stran 191, vydání první, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Přehnuté složky, rozměry cca 28 x 38cm. 12 stran.
Velmi dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Praha, Ikar 2005, s. 175.
Jako nová
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakladatelství Fontána, Olomouc 1998. Původní pevná vazba, stran 203. Rozměry: 13 x 20,5 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Přehnuté složky, rozměry cca 28 x 38cm. 8 stran.
Velmi dobrý stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Vydala: Správa Krkonošského národního parku, Státní nakl. Praha
Dobrý stav
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Nakl. Pragma, Praha 2001. Původní brožovaná. Rozměry: 20 x 25 cm, 176 stran - včetně obr. materiálu.
Dobrý stav, lehce ušpiněná obálka.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Brožovaná, rozměry cca 23,5 x 31 cm. Stran 242-252
Velmi dobrý stav.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Vydalo: Naše vojsko, Praha 1952
Velmi slušný stav, zašlá, fleky na spodní straně přední obálky (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Město a hry: Příběh londýnských olympiád [Olympijské hry, Olympiáda, Londýn, Velká Británie, Anglie]
Filozofická fakulta UK v Praze, Togga, 2012. Původní pevná vazba s přebalem; 17,5 × 24,6 cm; 518 stran.
Perfektní stav (viz foto)!
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vysoké Tatry - horolezecký sprievodca monografia, diel IX. (horolezectví, text slovensky, Slovensko)
Pevná vazba, rozměry: 15,5 x 21 cm, stran 192 + 80, příloh 5
Stav pěkný
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Brožovaná, rozměry cca 23 x 30 cm. Stran 12
Velmi dobrý stav.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Praha, Olympia 1993, s. 134.
V dobrém stavu, obálka lehce vyšisovaná.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Poloplátěná vazba s původní obálkou, rozměry: 15,5 x 21 cm, stran 284, 24 fotograf. snímků, 162 kreseb.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zákazníci sk












![Město a hry: Příběh londýnských olympiád [Olympijské hry, Olympiáda, Londýn, Velká Británie, Anglie] Město a hry: Příběh londýnských olympiád [Olympijské hry, Olympiáda, Londýn, Velká Británie, Anglie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/532762-mesto-a-hry-pribeh-londyn-15294419251-1024x1024.jpg)


