AVANTGARDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal J. Kohoutek, 1938, Praha. Čtyři časopisy v papírové obálce s dvojbarevným potiskem, 16 x 23 cm, 348 stran.
Velmi dobrý stav, obálky jsou jen mírně opotřebované.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Anvers: De Sikkel 1948, pevná vazba s přebalem, 13+[28] s., 8° (18 x 25 cm)
Dobrý stav; na přední předsádce razítko, přebal opotřebovaný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha, Zemědělské knihkupectví A. Neubert 1928-1929.
V dobrém stavu. Desky jsou zašpiněné a odřené. Na titulní straně jsou razítka pův. majitele.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Sfinx, Bohumil Janda, Praha 1931. Edice Růžová zahrada, sv. 2. Počet stran 54, rozměry: 15 x 21 cm, první vydání. Původní brožovaná kniha.
Stav velmi dobrý, dolní hrana obálky mírně pomačkaná a natržená (viz foto).
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Anvers: De Sikkel 1950, pevná vazba s přebalem, 15+[28] s., 8° (18 x 25 cm)
Dobrý stav; na přední předsádce razítko, přebal opotřebovaný, natržení opraveno lepící páskou, hřbetník prasklý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Moskva: Gosudarstvennoje izdatělstvo 1922, brož., 584 s., 8° (17,5 x 26 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, s malými natrženími na hřbetu, ořízka trochu ztmavlá, některé listy s mírně ohnutými růžky.
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Anvers: De Sikkel 1955, pevná vazba s přebalem, 16+[28] s., 8° (18 x 25 cm)
Dobrý stav; na přední předsádce a titulní straně razítko, přebal opotřebovaný, natržení opraveno lepící páskou.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Moskva: Gosudarstvennoje izdatělstvo 1922, brož., 368 s., 5 tabulí, 8° (18 x 26 cm)
Dobrý stav; desky mírně opotřebované, zadní se stopami od vlhkosti, na zadní desce je nalepen štítek, předsádky s razítky a signaturou, na několika stránkách jsou další razítka knihoven či signatura/p
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Brno, Index 1931, s. 128.
V dobrém stavu. Desky jsou lehce odřené. Na přídeští je nalepen štítek z knihovny. Některé strany mají razítka a jsou podlepené.
9 999Kč
Bez daně: 9 999Kč
Bez daně: 9 999Kč
Berlin: Neuer Deutscher Verlag, Willi Münzenberg 1927, neváz., 16 s., 2° (30 x 44 cm)
Uspokojivý stav; okraje stránek opotřebované, s drobnými natrženími, občas ztmavlé, na obálce jsou žluté skvrnky od stáří, na přehybu obálky je větší natržení.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Praha: Pressfoto 1977, neváz., brož., 12 s., 13 tabulí, 4° (24 x 30 cm)
Složka opotřebovaná, jeden roh každé fotografie velmi mírně ohnutý (nepříliš viditelné), ruby tří tabulí s bledými žlutými skvrnkami; velmi dobrý stav.
9 750Kč
Bez daně: 9 750Kč
Bez daně: 9 750Kč
Praha, Lad. Kopřiva 1936
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené. Na přídeští jsou razítka a záznamy z knihovny. Chybí číslo 26.
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Berlin: Neuer Deutscher Verlag, Willi Münzenberg 1927, neváz., 16 s., 2° (30 x 44 cm)
Uspokojivý stav; okraje stránek opotřebované a zašpiněné, s natrženími.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Paris: 1946, původní brožovaná vazba, 64 s., 4° (24 x 31 cm)
Velmi dobrý stav; obálka opotřebovaná a zažloutlá, s menším natržením a razítkem knihkupce, knižní blok se nepatrně odlepuje od obálky.
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Praha, SVU Mánes 1932, s. 260.
V dobrém stavu. Strany jsou lehce zvlněné a z dolní ořízky lehce slepené.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Berlin: Neuer Deutscher Verlag, Willi Münzenberg 1927, brož., 16 s., 2° (29 x 42 cm)
Dobrý stav; stránky ořezány (výtisk byl svázán, poté ze svazku oddělen), jinak jen mírné opotřebení.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Zobrazeny položky 2897 až 2912 z 2957 (185 stránek)
Zákazníci sk


![Frits Van den Berghe [= Monographies de l'art belge. La deuxième série; 9] [Belgie; umění; expresionismus] Frits Van den Berghe [= Monographies de l'art belge. La deuxième série; 9] [Belgie; umění; expresionismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/681838-frits-van-den-berghe-mono-16869068581-1024x1024.jpg)


![René Guiette [= Monographies de l'art belge. La quatrième série; 1] [Belgie; umění; malířství; kubismus; expresionismus] René Guiette [= Monographies de l'art belge. La quatrième série; 1] [Belgie; umění; malířství; kubismus; expresionismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/681872-rene-guiette-monographies-16871640611-1024x1024.jpg)
![Pečať i revoljucija, 1925, č. 5-6 [umění; avantgarda; literatura; Sovětský svaz; SSSR; časopis; Печать и революция] Pečať i revoljucija, 1925, č. 5-6 [umění; avantgarda; literatura; Sovětský svaz; SSSR; časopis; Печать и революция]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/765139-pecat-i-revoljucija-1925--17760684601-1024x1024.jpg)
![Floris Jespers [= Monographies de l'art belge] [Belgie; umění; malířství; avantgarda] Floris Jespers [= Monographies de l'art belge] [Belgie; umění; malířství; avantgarda]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/682000-floris-jespers-monographi-16872622711-1024x1024.jpg)
![Pečať i revoljucija, 1922, č. 1 [umění; avantgarda; literatura; Sovětský svaz; SSSR; časopis; Печать и революция] Pečať i revoljucija, 1922, č. 1 [umění; avantgarda; literatura; Sovětský svaz; SSSR; časopis; Печать и революция]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/766041-pecat-i-revoljucija-1922--17769489061-1024x1024.jpg)

![Svět práce 1936, roč. IV. (časopis, čtrnáctideník, mj. Nový Československý president [Beneš], K. Teige - Klam vnitřní kolonisace; Vítězné Španělsko; Smutný tulák [Chaplin]) Svět práce 1936, roč. IV. (časopis, čtrnáctideník, mj. Nový Československý president [Beneš], K. Teige - Klam vnitřní kolonisace; Vítězné Španělsko; Smutný tulák [Chaplin])](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/751797-svet-prace-1936-roc-iv-ca-17581130021-1024x1024.jpg)
