MÓDA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
[Paris: chez le successeur d'Aubert 1867], poloplátěná dobová vazba se zlaceným hřbetem, strany 313-624 s obr. v textu, 29 tabulí, z toho 24 kolorovaných s módou a skládaná čb. tabule, 4° (21 x 27,5 c
desky nepatrně odřené se stopy štítku, tabule č. 1290 chybí, poznámka majitele na přídeští (Sita Nostitz Thun, Falkenau - Sokolov), vytržený list předsádky, vazba natržená, uvnitř čistá, celkově velmi
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Stuttgart: Engelhorn & Hochdanz 1857, poloplátěná dobová vazba se zlaceným hřbetem, 388 stran s četnými ilustracemi v textu, 12 obrázků s módou (11 kolorovaných), 8° (15 x 22 cm)
okraje desek odřené, na hřbetu natržená, vzory a zvl. přílohy chybí, občas nepatrné hnědé skvrny, celkově velmi dobrý stav
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Paris: Chez le successeur d'Aubert 1867, vazba z umělé kůže, zlacený titul na hřbetu, 312 stran, 31 kolorovaných litografií, 1 čb. litografie na dvoustraně, 4° (21 x 27,5)
okraje desek odřené, podpis majitele na přídeští (Sita Nostitz Thun, Falkenau - Sokolov), vytržený list předsádky, uivnitř perfektní, celkově velmi dobrý stav
8 500Kč
Bez daně: 8 500Kč
Bez daně: 8 500Kč
Leipzig: Baumgärtners Buchhandlung 1840, oba svazky s dobovou kartonovu vazbou s mramorovanými deskami a zlaceným štítkem na hřbetu, velké 4° (22,5 x 28 cm)
zevně odřené, tab. k č. 10 a 11 a dvoustrana č. 19 chybí, občas hnědé skvrny, některé stránky s vodní skvrnou, několik tabulí zahnědlých, jinak hezké, celkově dobrý stav
14 600Kč
Bez daně: 14 600Kč
Bez daně: 14 600Kč
Paris: Ernes Flammarion, Éditeur 1926.
Desky a ořízka trochu zaprášené, hřbet mírně vybledlý odřený, vazba mezi stranami 16-17, 288-289 a 352-353 prasklá, jinak uvnitř bez dalších poškození, čistá, světlá.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Stuttgart 1861-1862, poloplátěná dobová vazba s titulem na hřbetu, 332+96 stran (částečně ve špatném pořadí) s četnými dřevořezy v textu a 15 kolorovanými rytinami (12 z r. 1861 a 3 z r. 1862) + 1 čb.
desky poněkud odřené, vazba uvolněná, první stránky ušpiněné a potrhané, částečně nepatrné hnědé skvrny, přílohy neúplné, ilustrace ve výborném stavu
4 400Kč
Bez daně: 4 400Kč
Bez daně: 4 400Kč
Paris 1856-1857, dobová celoplátěná vazba se zlaceným hřbetem, [562] nečíslovaných stran s 57 kolorovanými rytinami, 4 čb (z toho 2 skládané), velké 4° (20,5 x 28 cm)
desky poněkud ušpiněné a na krajích odřené, přední list předsádky volně, na konci 2 strany vytržené z vazby, celkově ale velmi dobrý stav
12 200Kč
Bez daně: 12 200Kč
Bez daně: 12 200Kč
Paris 1870, poloplátěná vazba se zlaceným hřbetem mramorovaná ořízka, IV+416 stran s 36 kolorovanými rytinami na tabulích a četnými ilustracemi v textu, 2° (28 x 37,5 cm)
desky otlučené a na krajích odřené, hřbet vyšisovaný, chybí str. 5/6, 9/10, 21/22, 35-38, 51-54, 65-70, 81-86, 97-102, 113-116, 125/6, 129-134, 149/50, 161-4, 171-4, 185-90, 211-4, 217-22, 2278, /273/
6 800Kč
Bez daně: 6 800Kč
Bez daně: 6 800Kč
Praha, Československá obec sokolská 1930
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce zašpiněné. Na předsádce je razítko z knihovny.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Prag, Artia 1966, s. 637.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce zašpiněné. Přídeští a předsádka jsou natržené.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Sešit, stran 64 - včetně vyobrazení, rozměry: 23,5 x 16,5 cm. Vydání první.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a v horní části mírně natržená.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Wien: Wiener Verlagsanstalt Colbert & Ziegler 1888, váz., 602 s., 4° (24 x 31,5 cm)
Desky opotřebované, kůže odřená, ořízka, předsádky, obálky a stránky zažloutlé (občas s malým počtem tmavě žlutých skvrnek), stránky i obálky nepatrně ořezány, drobná natržení či jiné známky opotřeben
9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
Paris: Bureau du Journal 1849, celoplátěná vazba se zlatou ražbou na hřbetu, 384 stran s 3 čb. rytinami a 1 skládanými notami, 4° (16 x 24 cm)
desky poněkud odřené a ušpiněné, uvnitř občas hnědé skvrny, jinak čistá, celkově dobrý stav
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Düsseldorf: Branche & Business Fachverlag 2000, kroužková vazba, 210 s., 4° (24 x 31 cm)
Velmi dobrý stav.
375Kč
Bez daně: 375Kč
Bez daně: 375Kč
Zell am See: AmadeusAir 2006, měkká vazba, 4° (24,5 x 34 cm)
Jako nová.
625Kč
Bez daně: 625Kč
Bez daně: 625Kč
München: F. Bruckmann 1920, 2., vermehrte Auflage. Menschen und Moden vom Untergang der alten Welt bis zum Zusammenbruch der modernen Kultur; Band III.
Desky odřené, hřbet dole natržený a horní část hřbetu chybí, vazba naprasklá vpředu před patitulem, mezi stranami 34-35 a vzadu před poslední stranou, papír vzhledem ke stáří zahnědlý, jinak uvnitř be
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zobrazeny položky 449 až 464 z 569 (36 stránek)
Zákazníci sk

![Les Modes Parisiennes Illustrées. Journal de la bonne compagnie. Fashions, toilettes, ameublements, théatres, livres nouveaux, romans, poésies, causeries; vingt-cinquième année, Juillet - Decembre 1867 [móda, kolorované litografie, staré tisky] Les Modes Parisiennes Illustrées. Journal de la bonne compagnie. Fashions, toilettes, ameublements, théatres, livres nouveaux, romans, poésies, causeries; vingt-cinquième année, Juillet - Decembre 1867 [móda, kolorované litografie, staré tisky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/766102-les-modes-parisiennes-ill-17770173711-1024x1024.jpg)
![Allgemeine Muster-Zeitung. Album für weibliche Arbeiten und Moden; 1857, vierzehnter Jahrgang [móda, vysšívání, kolorované litografie, staré tisky] Allgemeine Muster-Zeitung. Album für weibliche Arbeiten und Moden; 1857, vierzehnter Jahrgang [móda, vysšívání, kolorované litografie, staré tisky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/766114-allgemeine-muster-zeitung-17770317671-1024x1024.jpg)
![Les Modes Parisiennes Illustrées. Journal de la bonne compagnie; Janvier - Juin 1867 [móda, kolorované litografie, staré tisky] Les Modes Parisiennes Illustrées. Journal de la bonne compagnie; Janvier - Juin 1867 [móda, kolorované litografie, staré tisky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/766141-les-modes-parisiennes-ill-17771248931-1024x1024.jpg)
![Frauen-Zeitung für weibliche Arbeiten, Moden & Hauswesen. Mit zahlreichen Muster- und Modeblättern und mit Holzschnitt-Illustrationen im Text; X. Jahrgang, Januar 1861- Januar 1862 [móda, šití, kolorované rytiny, staré tisky] Frauen-Zeitung für weibliche Arbeiten, Moden & Hauswesen. Mit zahlreichen Muster- und Modeblättern und mit Holzschnitt-Illustrationen im Text; X. Jahrgang, Januar 1861- Januar 1862 [móda, šití, kolorované rytiny, staré tisky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/766386-frauen-zeitung-fur-weibli-17773663371-1024x1024.jpg)
![Petit Courrier des Dames; trente-cinquième année, tome LXIX, Juillet 1856 - Juin 1957 [móda, kolorované rytiny, staré tisky] Petit Courrier des Dames; trente-cinquième année, tome LXIX, Juillet 1856 - Juin 1957 [móda, kolorované rytiny, staré tisky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/766435-petit-courrier-des-dames--17773703541-1024x1024.jpg)
![La Mode Illustrée. Journal de la Famille; onzième année, 1870, No. 1-52 [móda, kolorované rytiny, staré tisky] La Mode Illustrée. Journal de la Famille; onzième année, 1870, No. 1-52 [móda, kolorované rytiny, staré tisky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/766483-la-mode-illustree-journal-17773811421-1024x1024.jpg)


![Journal des demoiselles. Dix-septième année [časopis, móda] Journal des demoiselles. Dix-septième année [časopis, móda]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/701061-journal-des-demoiselles-d-16980626971-1024x1024.jpg)
![Fashion Trends: The Styling Book: Womenswear. Winter 2001/02 [móda; návrhy; kresby; fotografie; Prada, Gaultier] Fashion Trends: The Styling Book: Womenswear. Winter 2001/02 [móda; návrhy; kresby; fotografie; Prada, Gaultier]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/682082-fashion-trends-the-stylin-16742048621-1024x1024.jpg)
![We Ar: FashionWorkBook: Stores, Trends, People, Brands, č. 1 / 2006 [móda; návrhy; modely; trendy; značky; fotografie] We Ar: FashionWorkBook: Stores, Trends, People, Brands, č. 1 / 2006 [móda; návrhy; modely; trendy; značky; fotografie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/682216-we-ar-fashionworkbook-sto-16744707021-1024x1024.jpg)