MÓDA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Francfort s. M. 1841, pův. kart. vazba se štítkem na hřbetu, 728 stran s 32 kolorovanými mědiryty (č. 27-52 + juilett-décembre), velké 8° (15 x 22 cm)
desky poněkud ušpiněné a na krajích odřené, uvnitř občas hnědé skvrny, několik stran vytržených z vazby a volně, celkově ale velmi dobrý stav
6 800Kč
Bez daně: 6 800Kč
Bez daně: 6 800Kč
Paris: Bureau du Journal 1842, celoplátěná vazba s červeným zlaceným štítkem na hřbetu, mramorovaná ořízka, 384 stran s 3 kolorovanými a čb. rytinami, několik hudebních příloh, 4° (16 x 23,5 cm)
desky poněkud ušpiněné a na krajích odřené, uvnitř občas nepatrné hnědé skvrny, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Paris 1869, poloplátěná vazba se zlaceným hřbetem, mramorovaná ořízka, 408 stran s 47 kolorovanými rytinami na tabulích a četnými ilustracemi v textu, 2° (28 x 37,5 cm)
okraje desek odřené, titul a obsah chybí, celé č. 10 s barevnou přílohou chybí (str. 73-80), z č. 13 chybí str. 99-102, rytiny č. 23, 43 a 50 chybí, několik listů natržených, rytiny nepoškozené, celko
8 700Kč
Bez daně: 8 700Kč
Bez daně: 8 700Kč
Karlsruhe - Baden: Artistisches Institut F. Gutsch & Rupp 1844, 3 svazky, poloplátěná vazba se zlaceným hřbetem, mramorované desky a ořízka, VIII+592; VIII+592; VIII+608+128 stran s celkem 23 kolo
desky odřené, uvnitř nepatrné hnědé skvrny, celkově velmi dobrý stav
3 650Kč
Bez daně: 3 650Kč
Bez daně: 3 650Kč
Barberino di Mugello – Bologna: Super Rifle S.p.A. - Rifle Sales representative 1987.
Velmi dobrý stav. Hrana sešitu lehce odřená, vnitřní úhel nahoře lehce otlačený, uvnitř zcela v pořádku.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Dresden: Paul Aretz Verlag [1929], pův. polokožená vazba se zlatou ražbou na hřbetu a mramorovanými deskami, 429 stran s četnými i barevnými ilustracemi, 4° (18 x 26 cm), jazyk: německy
růžky desek nepatrně odřené, jinak perfektní, celkově výborný stav
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Kristiania: Kommission bei Jacob Dybwad 1919. Poloplátěná vazba, 234 stran, 4° (17, 5 x 26 cm)
Knihov. exempl., hrany desek lehce odřené, jinak ve velmi dobrém stavu.
3 750Kč
Bez daně: 3 750Kč
Bez daně: 3 750Kč
Düsseldorf: Branche & Business Fachverlag 2000, kroužková vazba, 170 s., 4° (24 x 31 cm)
Velmi dobrý stav.
375Kč
Bez daně: 375Kč
Bez daně: 375Kč
Ferrara: Marfy 1998, brož., 139 s., 4° (24 x 34 cm)
Velmi dobrý stav.
375Kč
Bez daně: 375Kč
Bez daně: 375Kč
Sursum, 2020. Pevná vazba, rozměry: 17 x 25 cm, stran 237 - množství vyobrazení
Stav velmi dobrý
599Kč
Bez daně: 599Kč
Bez daně: 599Kč
Amsterdam, Pepin Press 2002, s. 127.
V dobrém stavu. První strany jsou lehce zašpiněné. Bez DVD
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Wien-Heidelberg, Ueberreuter 1978, s. 255.
Velmi dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha, V. Neubert a syn 1932.
Velmi dobrý stav. Desky jsou odřené a zašpiněné. Na přídeští jsou razítka a štítek z knihovny. První strana je lehce odřená. Jinak ostatní strany jsou ve velmi dobrém stavu.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Flammarion, 1994.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Leipzig - Zürich: Grethlein & Co., rok vydání neuveden. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 401 stran s četnými černobílými obr., 4° (17,5 x 24,5
hřbet vybledlý a lehce natržený, desky jen trochu zašpiněné, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brno-Praha, Lidové noviny 1930
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce zašpiněné. Některé strany jsou lehce ohnuté. Na přídeští a na některých stranách jsou razítka z knihovny.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Zobrazeny položky 449 až 464 z 570 (36 stránek)
Zákazníci sk

![Journal des Dames et des Modes; Tome LXXXVII, Juillet - Decembre 1841 [móda, kolorované rytiny, staré tisky] Journal des Dames et des Modes; Tome LXXXVII, Juillet - Decembre 1841 [móda, kolorované rytiny, staré tisky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/766263-journal-des-dames-et-des--17772993781-1024x1024.jpg)
![Journal des Demoiselles; dixième année, 1842 [móda, kolorované rytiny, staré tisky] Journal des Demoiselles; dixième année, 1842 [móda, kolorované rytiny, staré tisky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/766430-journal-des-demoiselles-d-17773687201-1024x1024.jpg)
![La Mode Illustrée. Journal de la Famille; dixième année, 1869, No. 1-51 [móda, kolorované rytiny, staré tisky] La Mode Illustrée. Journal de la Famille; dixième année, 1869, No. 1-51 [móda, kolorované rytiny, staré tisky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/766462-la-mode-illustree-journal-17773803561-1024x1024.jpg)
![Europa, Chronik der gebildeten Welt. In Verbindung mehren Gelehrten und Künstlern. Zweiter - Vierter Band [móda, kolorované rytiny] Europa, Chronik der gebildeten Welt. In Verbindung mehren Gelehrten und Künstlern. Zweiter - Vierter Band [móda, kolorované rytiny]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/766904-europa-chronik-der-gebild-17779020711-1024x1024.jpg)
![Die Pariserin. Studien zur Geschichte der Frau, der Gesellschaft, der französischen Galanterie und der zeitgenössischen Sitten [žena, erotika, Paříž] Die Pariserin. Studien zur Geschichte der Frau, der Gesellschaft, der französischen Galanterie und der zeitgenössischen Sitten [žena, erotika, Paříž]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/668449-die-pariserin-studien-zur-16589204511-1024x1024.jpg)
![Altwestnordische Kleiderkunde [historie odívání západní Skandinávie] Altwestnordische Kleiderkunde [historie odívání západní Skandinávie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/706156-altwestnordische-kleiderk-17037780771-1024x1024.jpg)
![Fashion Trends: The Forecast Book. Summer 2002 [móda; návrhy; fotografie; Max Mara; Calvin Klein; Prada; Dior] Fashion Trends: The Forecast Book. Summer 2002 [móda; návrhy; fotografie; Max Mara; Calvin Klein; Prada; Dior]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/682084-fashion-trends-the-foreca-16742056991-1024x1024.jpg)




![Die elegante Frau. Eine Sittenschilderung vom Rokoko bis zur Gegenwart [móda, mravy] Die elegante Frau. Eine Sittenschilderung vom Rokoko bis zur Gegenwart [móda, mravy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/757614-die-elegante-frau-eine-si-17656369741-1024x1024.jpg)
![Lidové noviny 1930, roč. 38 (duben-červen) (deník, první republika, mj. Pražská ZOO [O. Sekora], K. Čapek - Případ s vodou, Agrárníci ženou koalici do krise, Indický odboj [Gandhí],Trianon) Lidové noviny 1930, roč. 38 (duben-červen) (deník, první republika, mj. Pražská ZOO [O. Sekora], K. Čapek - Případ s vodou, Agrárníci ženou koalici do krise, Indický odboj [Gandhí],Trianon)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/761966-lidove-noviny-1930-roc-38-17719420261-1024x1024.jpg)