MÓDA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Rifle. The Golden Rifle. Winterʾ 87  [džíny, jeansy, móda - denim, italská oděvní značka Rifle - katalog Zima 1987 - oděvy a doplňky, Tuzex]
Barberino di Mugello – Bologna: Super Rifle S.p.A. - Rifle Sales representative 1987.
Velmi dobrý stav. Hrana sešitu lehce odřená, vnitřní úhel nahoře lehce otlačený, uvnitř zcela v pořádku.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Die Pariserin. Studien zur Geschichte der Frau, der Gesellschaft, der französischen Galanterie und der zeitgenössischen Sitten [žena, erotika, Paříž]
Uzanne, Octave
Dresden: Paul Aretz Verlag [1929], pův. polokožená vazba se zlatou ražbou na hřbetu a mramorovanými deskami, 429 stran s četnými i barevnými ilustracemi, 4° (18 x 26 cm), jazyk: německy
růžky desek nepatrně odřené, jinak perfektní, celkově výborný stav
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Altwestnordische Kleiderkunde [historie odívání západní Skandinávie]
Falk, Hjalmar
Kristiania: Kommission bei Jacob Dybwad 1919. Poloplátěná vazba, 234 stran, 4° (17, 5 x 26 cm)
Knihov. exempl., hrany desek lehce odřené, jinak ve velmi dobrém stavu.
3 750Kč
Bez daně: 3 750Kč
Fashion Trends: The Forecast Book. Summer 2002 [móda; návrhy; fotografie; Max Mara; Calvin Klein; Prada; Dior]
Marita Sonnenberg - Heinz Sommermeyer (ed.)
Düsseldorf: Branche & Business Fachverlag 2000, kroužková vazba, 170 s., 4° (24 x 31 cm)
Velmi dobrý stav.
375Kč
Bez daně: 375Kč
Creazioni Marfy, Autunno-Inverno '98/99 [časopis, móda; podzim-zima 1998/1999; kresby, kresebné návrhy]
Alessia Bighi
Ferrara: Marfy 1998, brož., 139 s., 4° (24 x 34 cm)
Velmi dobrý stav.
375Kč
Bez daně: 375Kč
Stručná historie odívání v obrazech (móda)
Jaroslava Petrušková
Sursum, 2020. Pevná vazba, rozměry: 17 x 25 cm, stran 237 - množství vyobrazení
Stav velmi dobrý
599Kč
Bez daně: 599Kč
Weaving Patterns (Vzory tkaní, design, výšivky, dekorace, ornament)
Amsterdam, Pepin Press 2002, s. 127.
V dobrém stavu. První strany jsou lehce zašpiněné. Bez DVD
150Kč
Bez daně: 150Kč
Pestrý týden 1932, roč. VIII (časopis, týdeník, první republika, mj. Členská výstava SVU Mánes, Alma Mater, Praktická domácnost, Anna Sedláčková, Plukovník J. J. Švec, Adolf Loos zemřel)
kolektiv autorů
Praha, V. Neubert a syn 1932.
Velmi dobrý stav. Desky jsou odřené a zašpiněné. Na přídeští jsou razítka a štítek z knihovny. První strana je lehce odřená. Jinak ostatní strany jsou ve velmi dobrém stavu.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Cravates
F.Chaille
Flammarion, 1994.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Die elegante Frau. Eine Sittenschilderung vom Rokoko bis zur Gegenwart [móda, mravy]
Aretz, Gertrude
Leipzig - Zürich: Grethlein & Co., rok vydání neuveden. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 401 stran s četnými černobílými obr., 4° (17,5 x 24,5
hřbet vybledlý a lehce natržený, desky jen trochu zašpiněné, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Lidové noviny 1930, roč. 38 (duben-červen) (deník, první republika, mj. Pražská ZOO [O. Sekora], K. Čapek - Případ s vodou, Agrárníci ženou koalici do krise, Indický odboj [Gandhí],Trianon)
Pavel Váša (red.)
Brno-Praha, Lidové noviny 1930
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce zašpiněné. Některé strany jsou lehce ohnuté. Na přídeští a na některých stranách jsou razítka z knihovny.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Footprint: The Tracks of Shoes in Fashion [obuv, boty, móda, fashion design, užité umění, katalog výstavy]
Bruloot, Geert – Judah, Hettie – Espinosa, Dodi
Tielt: Lannoo / Marked-books 2015.
Pěkný stav. Pouze dolní hrana desek lehce zašpiněná, jinak zcela v pořádku.
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Lidové noviny 1929, roč. 37 (duben-červen) (deník, první republika, mj. Turecké trampoty s latinkou [Atatürk], Vládní krise v Rakousku, Rozkol v komunistické straně, Chamberlain o Mussolinim, J. Hejda - Otázka, zdá se,už je bytová)
Pavel Váša (red.)
Brno-Praha, Lidové noviny 1929.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce zašpiněné a odřené. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Lidové noviny 1928, roč. 36 (červenec-září) (deník, první republika, mj. Jubilejní výstava v Brně, Sokolské dny v Prostějově a Olomouci, J. Hejda - duch obchodních smluv, Nobileho expedice, Amundsen úmrtí)
Pavel Váša (red.)
Brno-Praha, Lidové noviny 1928.
Velmi dobrý stav. Desky jsou odřené a zašpiněné. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Lidové noviny 1928, roč. 36 (říjen-prosinec) (deník, první republika, mj. J. Hejda - Intimní konference, Pomník Masaryka v Hulíně, Jubilejní 28. říjen, Slovensko dnes a zajtra, J. Herben - Před deseti lety, Sopka Etna, Stíny pol. správy na Podkarpatsku)
Pavel Váša (red.)
Brno-Praha, Lidové noviny 1928
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce zašpiněné. Některé strany jsou lehce ohnuté. Na přídeští a na některých stranách jsou razítka z knihovny.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
 
Valentinská © 2021