MÓDA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Allgemeine Moden-Zeitung. Eine Zeitschrift für die gebildete Welt, ... [móda, kolorované rytiny, staré tisky]
Diezmann, A. (ed.)
Leipzig: Baumgärtners Buchhandlung 1843, dobová kartonová vazba se štítkem na hřbetu, velké 4° (22 x 28 cm)
7 tabulí s módou (k č. 3, 8, 9, 13, 22, 30 a 51) a 15 dvoustran k č. 4, 9, 17, 19, 22, 27, 29, 30, 33, 34, 36, 39, 42, 47 a 52 chybí, desky odřené, uvnitř občas hnědé skvrny, některé stránky se starou
13 400Kč
Bez daně: 13 400Kč
Magasin des Demoiselles. Morale, Histoire ancienne et moderne, Sciences, Économie domestique, Littérature, Beaux-Arts, Voyages, Recreations, Biographie, Petit Courier des Demoiselles; Tome dixième, 1853-54  [móda, kolorované rytiny, staré tisky]
Paris: Administration et redaction du Magasin des Demoiselles 1853-1854, poloplátěná dobová vazba s mramorovanými deskami, zlacený hřbet, 380 stran s 12 rytinami s módou, 3 tabule (žánry, ilustrace k
desky odřené, stopy pro signaturním štítku, hřbet s dírami po červotoči, hnědé skvrny na ořízce, žlutá tabule se vzory otlučená, celkově velmi dobrý stav
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Journal des Dames et des Demoiselles. Guide de tous les Travaux de Dames. Dessins exécutés sous la direction de M. Sajou; Année 1855 [móda, kolorované rytiny, staré tisky]
Mme. de Bassanville [Thérèse Anaïs Rigo] (ed.)
Bruxelles: Bruylant-Christophe et Comp. 1855, celoplátěná vazba s titulem na hřbetu, 380 stran s četnými dřevořezy v textu, 11 kolorovaných rytin, 2 čb. tabule, četné vzory na šití a pletení, 4° (21 x
desky poněkud vyšisované a na krajích odřené, vazba u předsádek uvolněná, uvnitř občas hnědé skvrny, občas ohnuté rohy stránek, celkově ale velmi dobrý stav
4 400Kč
Bez daně: 4 400Kč
Národní listy 1929, roč. 69 (září-říjen) (noviny, deník, první republika, mj. Krach na newyorské burze, Haag, Tukova aféra, Italský král a Mussolini, Svatý Václav - milénium, Volby 1929, 28. říjen)
Ant. Pimper (red.)
Praha, Pražská akciová tiskárna 1929
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Metodika datování a interpretace portrétů 16.–18. století pomocí historické módy (móda)
V. Pilná, L. Vaňková
Národní památkový ústav, Praha 2013. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 158 - včetně vyobrazení, vyd. první
Stav výborný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Abeceda domácího šití. Praktická žena radí (móda)
J. Symonová, A. Doležalová
Sešit, stran 64 - včetně vyobrazení, rozměry: 23,5 x 16,5 cm. Vydání první.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a v horní části mírně natržená.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Wiener Mode. I. Jahrgang, 1888, Nr. 1-18 [Ročník 1, 1888, č. 1-18; "Vídeňská móda"; litografie; dějiny, historie módy]
Wien: Wiener Verlagsanstalt Colbert & Ziegler 1888, váz., 602 s., 4° (24 x 31,5 cm)
Desky opotřebované, kůže odřená, ořízka, předsádky, obálky a stránky zažloutlé (občas s malým počtem tmavě žlutých skvrnek), stránky i obálky nepatrně ořezány, drobná natržení či jiné známky opotřeben
9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
Fashion Trends: The Styling Book: Womenswear. Winter 2001/02 [móda; návrhy; kresby; fotografie; Prada, Gaultier]
Marita Sonnenberg - Heinz Sommermeyer (ed.)
Düsseldorf: Branche & Business Fachverlag 2000, kroužková vazba, 210 s., 4° (24 x 31 cm)
Velmi dobrý stav.
375Kč
Bez daně: 375Kč
Costümgeschichte der Culturvölker. Mit 377 Abbildungen im Text und einer Farbendrucktafel [dějiny odívání]
Falke, Jacob von
Stuttgart: Verlag von W. Spemann [1881], polokožená vazba s mramorovanými deskami, IV+480 stran s četnými i barevnými ilustracemi, 4° (21 x 28 cm)
hřbet chybí, četná knihovnická razítka, vyšisované okraje stránek, otisky prstů, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
370Kč
Bez daně: 370Kč
We Ar: FashionWorkBook: Stores, Trends, People, Brands, č. 1 / 2006 [móda; návrhy; modely; trendy; značky; fotografie]
Klaus Vogel (ed.)
Zell am See: AmadeusAir 2006, měkká vazba, 4° (24,5 x 34 cm)
Jako nová.
625Kč
Bez daně: 625Kč
Omega Schmuckkollektion 2018/2019 / Omega. The Collection Fine Jewellery. With price list 2018/2019 [Kolekce šperků Omega 2018/2019; šperky, klenoty, dámské hodinky, katalog, móda]
Omega 2018.
Desky trochu zašpiněné, dolní roh zadních desek ohnutý, uvnitř zcela v pořádku, celkově velmi dobrý stav.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Die Mode: Menschen und Moden im siebzehnten Jahrhundert [Móda: lidé a móda v 17. století; kulturní dějiny, každodennost, dějiny odívání]
Boehn, Max von
München: F. Bruckmann 1920, 2., vermehrte Auflage. Menschen und Moden vom Untergang der alten Welt bis zum Zusammenbruch der modernen Kultur; Band III.
Desky odřené, hřbet dole natržený a horní část hřbetu chybí, vazba naprasklá vpředu před patitulem, mezi stranami 34-35 a vzadu před poslední stranou, papír vzhledem ke stáří zahnědlý, jinak uvnitř be
250Kč
Bez daně: 250Kč
Kostümkunde. Mode im Wandel der Zeiten (Móda, historické oblečení, malířství, kresba, keramika, mozaika)
Ursula Fehlig - H. Brost
Wiesbaden, VMA Verlag 1983, s. 230.
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Hollywood and History. Costume design in film (Hollywood a historie. Kostýmní návrhářství ve filmu, kinematografie, móda, mj. Star Trek, Star Wars, Blade Runner, Kleopatra, Ben Hur)
Edward Maeder (red.)
Los Angeles, Thames & Hudson Ltd 1987, s. 256.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená. Na patitulu je razítko z knihovny.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Der moderne Friseur und Haarformer in Wort und Bild [kadeřnictví, účesy, paruky, móda, dějiny kadeřnického řemesla, péče o krásu]
Müller, Ferdinand
Nordhausen: Heinrich Killinger Verlag 1925. 3. Auflage, neu bearbeitet und ergänzt von C. Müller.
Desky hlavně na hřbetu odřené a lehce vybledlé, rohy desek nepatrně otlačené, papír zahnědlý, vazba mezi titulním listem a str. č. III prasklá, titulní list na okrajích ohnutý, list 3/4 a poslední lis
1 130Kč
Bez daně: 1 130Kč
 
Valentinská © 2021