EDICE KOD
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1985. Druhé vydání v Albatrosu, stran 235. Původní pevná vazba.
Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1980. První vydání. Počet stran 342. Původní pevná vazba. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Státní nakladatelství dětské knihy, Praha 1961.
Velmi dobrý stav, mírně zkosený hřbet.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1968 v edici KOD (sv. 102). Osmé vydání. Původní pevná vazba, 173 stran.
Pěkný stav!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Albatros, Praha 1979. První vydání, 309+323 str. Původní pevná vazba.
Stav pěkný, bývalý knihovní exemplář, razítka, odřené rohy, očteno.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1985. Druhé vydání, 321 stran. Původní pevná vazba,.
Stav pěkný, na zadní straně zažloutlý flek
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1988. Druhé vydání. Počet stran 349. Graficky upravil Zdeněk Kudělka. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, SNDK 1961, s. 406.
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal Albatros, Praha 1984. Šesté vydání. Ilustroval Vladimír Vraštil. Původní pevná vazba. 340 stran.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1991. 2. vyd. Původní pevná vazba, 13,5 x 21 cm, 318 stran.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze roku 1988, šesté, v Albatrosu 6. vydání. Počet stran 314. Původní pevná vazba. Rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1980. První vydání. Počet stran 342. Původní pevná vazba. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy, Praha 1968. 1. vyd. Původní pevná vazba, 14 x 20 cm, 208 str. s 16 ilustracemi v textu.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze roku 1978, první vydání. Počet stran 161. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1988. Druhé vydání, 235 stran, původní pevná vazba.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1984. Vydání první, stran 157. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Zákazníci sk



![Poslední Mohykán [edice KOD Knihy odvahy a dobrodružství, sv. 53] Poslední Mohykán [edice KOD Knihy odvahy a dobrodružství, sv. 53]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/265652-posledni-mohykan-15943941271-1024x1024.jpg)





![Poslední Mohykán [edice Knihy odvahy a dobrodružství KOD; 53] HOL Poslední Mohykán [edice Knihy odvahy a dobrodružství KOD; 53] HOL](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/685675-posledni-mohykan-knihy-od-16783620951-1024x1024.jpg)





![Udet, syn divočiny (edice KOD, sv. 164, Knihy odvahy a dobrodružství) [román pro mládež, pravěk] Udet, syn divočiny (edice KOD, sv. 164, Knihy odvahy a dobrodružství) [román pro mládež, pravěk]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/736304-udet-syn-divociny-edice-k-17389659611-1024x1024.jpg)