KAREL MAY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nakl. Návrat, Brno 1995. Pevná vazba s obálkou, 268 stran. Rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Výborný stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Nakl. Návrat, Brno 1999. Pevná vazba s obálkou, 235 stran. Rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Stav pěkný.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Vydalo nakladatelství Gabi a ODDYCH, Český Těšín 1994. Stran 236. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Nakladatelství Olympia, Praha 1976. První vydání, 270 stran. Původní pevná vazba.
Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydal Albatros, Praha 1987. Páté vydání v Albatrosu, 2. v novém překladu. Původní pevné vazby, 14 x 20,5 cm, 410 a 381 stran.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Radebeul bei Dresden: Karl-May-Verlag 1929. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a obrazem na přední desce, 444 stran, 8°(11,5 x 18 cm), psáno frakturou
Hřbet trochu natržený, desky a hrany desek odřené, jinak uvnitř v dobrém stavu
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakladatelství Levné knihy KMa, Praha 2000. Stran 230. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydalo nakladatelství GABI, Český Těšín 1993. Stran 256. Původní pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm
Stav pěkný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Gabi, Český Těšín 1993.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Radebeul bei Dresden: Karl-May-Verlag 1934. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a obrazem na přední desce, 542 stran, 8°(11,5 x 18 cm), psáno frakturou
Hřbet trochu natržený, desky a hrany desek odřené, jinak uvnitř v dobrém stavu
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakladatelství Levné knihy KMa, Praha 2000. Stran 219. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Původní pevná vazba. Rozměry: 13 x 20 cm, stran 409
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené, hřbet je zkosený a lepený průhlednou lepící páskou. Uvnitř je stav velmi dobrý
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal Albatros, Praha 1987. Páté vydání v Albatrosu, 2. v novém překladu. Původní pevné vazby, 14 x 20,5 cm, 410 a 381 stran.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydala Olympia, Praha 1990. Druhé vydání, stran 262. Původní brož, měkká vazba.
Dobrý stav, mírně odřený hřbet.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Radebeul bei Dresden: Karl-May-Verlag 1894. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a obrazem na přední desce, 544 stran, 8°(11,5 x 18 cm), psáno frakturou
Hrany desek lehce odřené, listy zažloutlé, frontispis, patitul a titulní list pomačkané, ořízka lehce zašpiněná, jinak uvnitř v dobrém stavu
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Radebeul bei Dresden: Karl-May-Verlag 1935. Plátěná vazba s ozdobnou ořízkou, 470 stran, 8°(11,5 x 18 cm), psáno frakturou
V dobrém stavu
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zákazníci sk






![Das Geheimnis des Marabut [tajuplný příběh z Alžírska] Das Geheimnis des Marabut [tajuplný příběh z Alžírska]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/706468-das-geheimnis-des-marabut-17043013951-1024x1024.jpg)



![Zobeljäger und Kosak [dobrodružství na Sibiři] Zobeljäger und Kosak [dobrodružství na Sibiři]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/706469-zobeljager-und-kosak-dobr-17043016951-1024x1024.jpg)



![Old Surehand. 1. Band. Reiseerzählung [kniha o Indiánech; 1. sv.] Old Surehand. 1. Band. Reiseerzählung [kniha o Indiánech; 1. sv.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/706465-old-surehand-1-band-reise-17043003291-1024x1024.jpg)
![Das Buschgespenst. Erzählung [příběh pašeráků v Krušných horách] Das Buschgespenst. Erzählung [příběh pašeráků v Krušných horách]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/706471-das-buschgespenst-erzahlu-17043032331-1024x1024.jpg)