JULES VERNE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Dobrodružná závěť (Jules Verne, nakladatelství NÁVRAT, spisy sv. 11) HOL
Jules Verne
Vydal Radomír Suchánek - nakladatelství Návrat, Brno 1995. Stran 400. Původní celoplátěná vazba se zlacením.
Stav perfektní.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Do Měsíce (nakladatelství NÁVRAT, Jules Verne - Spisy sv. 8) HOL
Julius Verne
Vydal Radomír Suchánek v nakladatelství Návrat, Brno 1995. Stran 194. Původní celoplátěná vazba se zlacením.
Stav perfektní.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Dvacet tisíc mil pod mořem (nakladatelství NÁVRAT, Jules Verne - Spisy sv. 42)
Jules Verne
Vydal Radomír Suchánek - nakladatelství NÁVRAT, Brno 1998. Stran 469. Původní celoplátěná vazba se zlacením.
Stav perfektní.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Ocelové město
Jules Verne
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1955. První vydání, stran 182. Původní poloplátěná vazba.
Desky mírně zašpiněny a odřeny. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Lodivod Dunajský (Edice Podivuhodné cesty, svazek 21)
Jules Verne
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1991. Druhé vydání v Albatrosu, stran 156. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal mírně odřený a natržený. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Patnáctiletý kapitán (Romány Jul. Vernea) - pošk. (kresby Zdeněk Burian)
Julius Verne
Původní celoplátěná vazba, se zlacením. Stran 291, rozměry: 17,5 x 24 cm
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené. Hřbet je mírně zkosený, Přední i zadní desky jsou vlepení průhlednou lepící páskou, signaturní razítka
299Kč
Bez daně: 299Kč
Honba za meteorem
Julius Verne
Převazba, rozměry: 18 x 24,5 cm, stran 243
Stav velmi dobrý
299Kč
Bez daně: 299Kč
Pět neděl v baloně (Romány Jul. Vernea, 1923)
Julius Verne (Jules Verne)
Celoplátěná zdobená vazba, stran 231. Čtvrté vydání. Rozměry: 15 x 20 cm
Stav velmi dobrý, hřbet je v horní části nepatrně natržený
480Kč
Bez daně: 480Kč
Honba za meteorem (Romány Julia Vernea)
Julius Verne (Jules Verne)
Původní celoplátěná zdobená vazba se zlacením, rozměry: 17,5 x 24 cm, stran 243.
Stav velmi dobrý, hřbet je v horní části lehce natržený.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Matyáš Sandorf. Nový hrabě Monte Christo, I.- II. díl (2 svazky)
Jules Verne
Vydal Albatros, Praha 1981 jako 18. svazek edice Podivuhodné cesty. Druhé vydání. Původní celoplátěné vazby s přebalem. Počet stran 213 a 235. Rozměry: 17,5 x 24,5 cm
Pěkný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Děti kapitána Granta
Jules Verne
Původní poloplátěná vazba s přebalem, 512 stran. Rozměry: 18 x 24,5 cm, 1.vydání,
Velmi dobrý stav, přebal je odřený a potrhaný s lehkou ztrátou
70Kč
Bez daně: 70Kč
Kolem Měsíce / Los číslo 9672 /  Cesta do Francie
Jules Verne
Převazba - část obálky je nalepena na desky, rozměry: 16 x 24 cm.
Velmi dobrý stav, lehce odřené a mírně ušpiněné desky, mírně zažloutl stránky
299Kč
Bez daně: 299Kč
Pět neděl v baloně (nakladatelství NÁVRAT, Jules Verne - Spisy sv. 49.)
Jules Verne
Vydal Radomír Suchánek, nakladatelství Návrat, Brno 2009. V tomto provedení třetí, nezkrácené vydání. Stran 306. Původní celoplátěná vazba se zdobením.
Stav perfektní.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bezejmenná rodina (nakladatelství NÁVRAT, Jules Verne - Spisy sv. 4.)
Jules Verne
Vydal Radomír Suchánek, nakladatelství Návrat, Brno 1999. Nezkrácené, druhé vydání. Stran 341. Původní celoplátěná vazba se zdobením.
Stav perfektní.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Ves ve vzduchu (nakladatelství NÁVRAT, Jules Verne - Spisy sv. 72.)
Jules Verne
Vydal Radomír Suchánek, nakladatelství Návrat, Brno 2005. V tomto provedení první, nezkrácené vydání. Stran 208. Původní celoplátěná vazba se zdobením.
Stav perfektní.
699Kč
Bez daně: 699Kč
Plovoucí město (nakladatelství NÁVRAT, Jules Verne - Spisy sv. 21.)
Jules Verne
Vydal Radomír Suchánek, nakladatelství Návrat, Brno 1996. Nezkrácené vydání. Stran 154. Původní celoplátěná vazba se zdobením.
Velmi dobrý stav. Svrchní ořízka je zašpiněná, má flíčky.
399Kč
Bez daně: 399Kč
 
Valentinská © 2021