KALENDÁŘE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Koleda. Kalendář na rok přestupný 1856
Pevná vazba, stran 206, rozměry: 16 x 24 cm.
Stav dobrý, desky jsou odřené a ušpiněné. Hřbet je výrazně potrhaný se ztráto - téměř polovina ho chybí.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Světlo, kalendář spiritualistický na přestupný rok 1912, ročenka VIII. (spiritismus)
Josef Štětka
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, stran 110 + kalendář, rozměry: 15,5 x 23 cm.
Stav horší, obálka je zažloutlá a odřená, hřbet je v horní i dolní čáti natržený se ztrátou. Přední část obálky je od hřbetu utržená. Stránky jsou mírně zažloutlé.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Učitelský kalendář na rok 1919-1920
Poloplátěná vazba, stran 290, rozměry: 20 x 28 cm.
Stav horší, desky a hřbet jsou ušpiněné a odřené, rohy desek ze ztrátou. Stránky jsou zažloutlé, přední desky se uvolňují od vazby, 12 stran v zadní části je popsáno poznámkami perem. Uvnitř je stav v
300Kč
Bez daně: 300Kč
Divadelní kalendář na rok 1890, ročník IX.
Antonín Šrut
Původní pevná vazba, stran 159 + příloha dobové reklamy a rozkládací plán hlediště Národního divadla, rozměry: 9 x 13 cm.
Stav velmi dobrý. Desky a hřbet jsou lehce odřené, v horní části je malá skvrnka.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Vývoj pražského literárněhistorického kalendáře (kalendář)
Jaroslav Vrchotka (red.)
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stran 60.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Dunaj. Menšinový kalendář hospodářské jednoty Československých zemědělců v Rakousku 1923 (Vídeň, Rakousko, mj. T. G. Masaryk, Československé legie, Edvard Beneš, Kamil Krofta)
redigoval: Dr. Frant. Váhala
Vydala: Hospodářská Jednota Československých zemědělců, Vídeň 1923 Stav: dobrý, brož. vydání, pos..
 
120Kč
Bez daně: 120Kč
Hornický rok 1949 (hornictví)
Jan Rohel (red.)
Brožovaná, stran 144 + kalendář na rok 1949. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlá obálka a hřbet.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Slavín kalendář 1941
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, rozměry: 14,5 x 20 cm, stran 348.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, hřbet v dolní čási mírně natržený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pečírkův Národní kalendář 1947 (roč. 90.)
Emil Vachek (red.)
Brožovaná s původní obálkou, stran 159, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav dobrý, obálka je odřená, ušpiněná a otřepená s lehkou ztrátou. Hřbet je v horní i dolní části s mírnou ztrátou.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Poučný a zábavný prostonárodní kalendář
Radovan Krátký
Československý spisovatel, Praha 1968. Brožovaná s obálkou, stran 222, rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Dělnický kalendář politicko-odborový 1933
Převazba, rozměry: 9,5 x 14 cm, stran 90 + volné listy na poznámky
Stav dobrý, na titulním listu je razítko, vyřazený knihovní exemplář. Kniha byla zřejmě ve vlhku - na okrajích stránek jsou skvrnky - vše suché a čitelné, neslepené
250Kč
Bez daně: 250Kč
Akciová moravská knihtiskárna polygrafie v Brně 1941 (kalendář, fotografie)
Brožovaná- sešitá sponkami, rozměry:: 20 x 15,5 cm
Velmi dobrý stav
600Kč
Bez daně: 600Kč
Dřevařská ročenka 1924
Původní pevná vazba, 284 stran, rozměr 11 x 16 cm.
Velmi dobrý stav.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Ústřední půjčovna filmů 1960 [kalendář, herci]
Kroužková vazba, rozměry: 11,5 x 17 cm
Stav velmi dobrý, pouze obálka je odřená
199Kč
Bez daně: 199Kč
Včelařský kalendář 1941 (včely)
Josef Nepraš
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami. Stran 168, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, ze spodní části podlepená a v horní části u hřbetu natžená, hřbet je mírně potrhaný - v horní i dolní části se ztrátou, u sponek jsou stopy po rzi
250Kč
Bez daně: 250Kč
Kulíkův veselý kalendář na rok 1933
kolektiv autorů
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, stran 96, rozměry: 17,5 x 24 cm.
Velmi dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce ušpiněné a mírně odřené, hřbet je v horní i dolní části s lehkou ztrátou.
299Kč
Bez daně: 299Kč
 
Valentinská © 2021