KALENDÁŘE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Židovská ročenka  - 5725 (1964-1965)
Rudolf Iltis (red.)
Měkká vazba, 142 stran, rozměr: 15 x 21 cm
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Divadelní kalendář na rok 1905. Ročník XXIV.
František Krušina
Plátěná vazba se zlatou ražbou, 174 str. textu s rozkládacím obr. hlediště Nár. divadla, dále prázdné stránky na poznámky a příloha reklam, rozměry: 9 x 13 cm.
Velmi dobrý stav. Desky a hřbet jsou lehce odřené. Prvních 16 stran a přední desky se začínají uvolňovat od vazby.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Ročenka Štencova nakladatelství na rok 1933 (umění, historie, mj. E. Delacroix - O uměleckých kritikách; Z. Wirth - Krása Prahy; V. Hollar a P. Pontius; Náhodný model J. Mánesa)
kolektiv autorů
Ročenka Štencova nakladatelství na rok 1933. Praha : Jan Štenc. Původní brož, 94 stran s množstvím o..
Ohnutý roh obálky, jinak bezvadná
80Kč
Bez daně: 80Kč
Židovská ročenka 5737/1976-77
kolektiv autorů
Vydala Rada židovských náboženských obcí, Praha, 1977. Původní brož, 142 stran, rozměr: A5.
Dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Židovská ročenka - 5739 (1978/1979)
kolektiv autorů
Rada Židovských náboženských obcí, Praha, 1978/1979. Původní brož, 143 stran, 8°.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Kalendář čtenáře na rok 1935 (kalendář, bibliofilie, poezie, ilustrace Franta Bidlo a Jiří Mašek - Vančura, Hostovský, Seifert, Čep, Conrad, Zahradníček a Závada, Šalda, Th. Mann)
Franta Bidlo a Jiří Mašek
Podle rady Franty Bidla a Jiřího Maška. Soukromý tisk k Novému roku 1935. Původní brož, 8°, cca 20 s..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
Vilímkův kalendář čsl. stavitelů na r. 1933 (architektura, tabulky, nomy, míry a váhy, stavební zákon, patenty ČSR; inzerce Franta Anýž, Rako, Eternit)
Josef Kovařovič
Příručka s tabulkami a zápisníkem pro architekty, stavitele, stav. inženýry, mistry zednické, tesařs..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Ročenka čsl. profesorů, 1933-1934 (první republika, střední školy, mj. Zákony a nařízení, Osnovy, Statistika, Platové tabulky)
Mikuláš Šmok, Antonín Štěpán, Jaroslav Vocílka
Původní celoplátěná vazba se zlacením, 12°, 326 stran.
Velmi dobrý stav (viz foto)!
99Kč
Bez daně: 99Kč
Filmový kalendář, 1947
typo Z. Rossmann
Původní kroužková vazba, 8°.
Dobrý stav (viz foto)! Několik málo listů vyplněno, zřejmě tužkou či inkoustovou tužkou.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Dítě v českém malířství (kalendář)
Ladislav Sutnar
Celoplátěná vazba, rozměry: 16 x 22 cm, strany nečíslovány.
Velmi dobrý stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Sborník. Kalendář učitelský na rok 1863
Převazba, stran 198, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav nepříliš dobrý, desky a hřbet odřené. Kniha v horní části zřejmě politá - skvrnky zasahují i do textu - ten je však čitelný. Vše je suché.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Kalendář českých impresionistů, 1934 (typo zřejmě L. Sutnar)
Družstevní práce
Původní stolní kalendář nakladatelství Družstevní práce (na rok 1934) - deska z tvrdšího kartonu, se..
Stav velmi dobrý, papírová obálka je ušpiněná a v horní části natržená.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Dítě v českém malířství (kalendář 1941)
Ladislav Sutnar
Stojací kalendář - v horní části spojený kovovými sponkami, rozměry: 16 x 24 cm.
Velmi dobrý stav.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Kalendář zápisník 1914
Jan Kopřiva (upravil)
Poloplátěná vazba, stran 165, rozměry: 17,5 x 26,5 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce ušpiněné.
200Kč
Bez daně: 200Kč
 
Valentinská © 2021