PÍSEMNOSTI A DOKUMENTY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Spořitelní knížka - Spořitelna pražská (Praha, vkladní knížka, protektorát, Československo 1945-1946)
Spořitelní knížka z období druhé republiky. Původní kartonová vazba, malá 8°, 9 + 6 stran. Několik l..
 
90Kč
Bez daně: 90Kč
Vkladní knížka (spořitelna, záložna, Vojslavice, první republika)
Původní vkladní knížka Spořitelního a záložního spolku pro Vojslavice a okolí ze 20. let. 11 x 17,5 ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vkladní knížka (spořitelna, záložna, Vojslavice, první republika)
Původní vkladní knížka Spořitelního a záložního spolku pro Vojslavice a okolí ze 20. let. 11 x 17,5 ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní pojišťovací smlouva (1929) (Banka Slavia, Hořetice, pojistka)
Původní pojišťovací smlouva požárního odboru vzájemně pojišťovací banky Slavia. 6 stran A4, složeno ..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Květy nevadnoucí
Otakar Dorazil
Společnost Československého Červeného kříže, Praha 1947.
Nerozřezané stránky! Dobrý stav, zažloutlé stránky i obálka, na zadní straně obálky malý podpis pův. majitele propiskou. Vazba se vepředu začíná rozlepovat.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Kniha protokolů pražského malířského cechu z let 1600-1656
M.Halata (ed.)
Vydala Academia, Praha 1996. Vydání první.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Šaldova vůle k integraci (dvě studie) (F. X. Šalda, literární kritika)
Brabec, Jiří
Společnost F.X.Šaldy, Praha 2009.
Velmi dobrý stav.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Institucionální vývoj Československé akademie věd v letech 1960-1969
M.Šmidák
Vydal Masarykův ústav a Archiv AV ČR, Praha 2011. Brožovaná vazba, 8°, 351 stran.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Archivní zprávy ČSAV, 15/1983
Brožovaná, stran 126, rozměry: 17 x 24 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je u hřbetu lehce upiněná.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Archivní zprávy ČSAV, 13/1981
Brožovaná, stran 150, rozměry: 17 x 24 cm.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Inkunábuly slovenskej národnej knižnice Matice slovenskej v Martine [Martin, provotisky slovenské národní knihovny, knihy, staré tisky]
Imrich Kotvan, Eva Frimmová
Matica Slovenská,1988.
Uvnitř dobrý stav, přebal lehce zašpiněný, lehce porušená folie na přebalu.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Dopis a podpis O. F. Babler
O. F. Babler (podpis)
List, rozměry: 10,5 x 15 cm.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Dopisy Josefa Manesa Henriettě z Rittersbergů a Jindřišce z Rittersbergů (Slavínské)
Pevná vazba, stran 36, rozměry: 12 x 16,5 cm.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Okresní archiv v Olomouci 1980 (Sborník - Okresní archiv Olomouc)
Vladimír Spáčil (red.)
Brožovaná, stran 168, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, zadní část obálky je lehce ušpiněná.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Okresní archivy Jihočeského kraje. Soupis archivních fondů
kolektiv autorů
Brožovaná, rozměry: 21 x 29,5 cm, stran 370.
Velmi dobrý stav.
400Kč
Bez daně: 400Kč
 
Valentinská © 2021