PÍSEMNOSTI A DOKUMENTY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Státní okresní archiv Zlín
kolektiv autorů
Brožovaná, stran 79 - včetně vyobrazení, rozměry: 16 x 22 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Platební knížka občanské záložny v Nymburce (Nymburk)
Pevná vazba, rozměry: 11 x 17 cm, stran 7
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky, vyplněno jméno pův. majitele a cca 10 řádků
120Kč
Bez daně: 120Kč
Staré vysvědčení (1909)
Přehnuté složky, strany 4, rozměry: 21 x 34 cm
Stav velmi dobrý - přehnuto, v přehybu lehce natrženo
120Kč
Bez daně: 120Kč
Rukopisy Královédvorský a Zelenohorský (Edice Česká knižnice)
Host, Brno 2010. Pevná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 322 stran.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Spisy Ladislava Grosmana 1: Obchod na korze / Nevěsta / Z pekla štěstí
Ladislav Grosman
Vydal Filip Tomáš - Akropolis, Praha 2020. Vydání první, stran 352. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Arnold Schoenberg - Dopisy
Ivan Vojtěch
SHV, Praha 1965. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry:15 x 15 cm. Stran 253
Stav dobrý, přebal je mírně odřený s lehkou ztrátou. Uvnitř je stav velmi dobrý
180Kč
Bez daně: 180Kč
Dodavatel. Obchodní ročenka na rok 1927 (1. republika, obchod, kalendář, inzerce, reklama)
kolektiv autorů
Poloplátěná vazba, 304 + kalendář, rozměry: 17,5 x 25 cm.
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce odřené, dolní roh naražený. Okraje stránek jsou lehce zažloutlé
199Kč
Bez daně: 199Kč
Dopisy od Sisi – Dosud nezveřejněná korespondence císařovny (Alžběta Bavorská)
Dagmar Beňaková
Grada 2023. Brožovaná, rozměry: 17 x 23,5 cm, stran 117, vydání první
Stav pěkný
150Kč
Bez daně: 150Kč
Vkladní knížka občanské záložny v Nymburce (Nymburk)
Poloplátěná vazba, rozměry: 12,5 x 20 cm, stran 16
Stav velmi dobrý, vyplněno jméno pův. majitele a část první strany.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Vkladní knížka občanské záložny v Nymburce (Nymburk)
Poloplátěná vazba, rozměry: 12,5 x 20 cm, stran 16
Stav velmi dobrý, vyplněno jméno pův. majitele a první strana. Hřbet je v dolní části natržený
99Kč
Bez daně: 99Kč
Zbraň v ruce - propagační poradce (film, reklama, mj. Spencer Tracy)
Metro Goldwyn Mayer. Propagační poradce. Původní propagační poradce k filmu Zbraň v ruce, pouze 6 st..
 
90Kč
Bez daně: 90Kč
Vkladní knížka - Poštovní spořitelna Praha (banka, bankovnictví - první republika)
Vkladní knížka z poloviny třicátých let. Z větší části vyplněná, původní plátěná vazba, 36 stran. De..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Spořitelní knížka - Spořitelna pražská (Praha, vkladní knížka, protektorát, Československo 1945-1946)
Spořitelní knížka z období druhé republiky. Původní kartonová vazba, malá 8°, 9 + 6 stran. Několik l..
 
90Kč
Bez daně: 90Kč
Vkladní knížka (spořitelna, záložna, Vojslavice, první republika)
Původní vkladní knížka Spořitelního a záložního spolku pro Vojslavice a okolí ze 20. let. 11 x 17,5 ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vkladní knížka (spořitelna, záložna, Vojslavice, první republika)
Původní vkladní knížka Spořitelního a záložního spolku pro Vojslavice a okolí ze 20. let. 11 x 17,5 ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní pojišťovací smlouva (1929) (Banka Slavia, Hořetice, pojistka)
Původní pojišťovací smlouva požárního odboru vzájemně pojišťovací banky Slavia. 6 stran A4, složeno ..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
 
Valentinská © 2021