NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Prag: Diesbachische Buchhandlung 1808, váz., [2]+643+[2] s., 8° (12 x 20,5 cm)
Desky opotřebené a zašlé, kůže a knižní blok s menšími stopami po činnosti larev, vazba uvolněná, ořízka ztmavlá, na předsádkách a na stránkách občas menší šmouhy či zažloutlá místa, rohy stránek obča
4 680Kč
Bez daně: 4 680Kč
Bez daně: 4 680Kč
Leipzig: Deutsche Tierzucht-Verlags- und Handelsgesellschaft Andrist & Co. 1931, pův. celoplátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, XVI+565 stran, velké 8° (15,5 x 22,5 cm)
poněkud zkosená desky odřené, vytržený list předsádky, průběžně razítkovaná, jedna barevná tabule volně, celkově ještě použitelný stav
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Wien: Gedruckt in der Buchdruckerey des J. B. Zweck, auf Kosten des Verfassers 1816, brož., 535+[1] s., 8° (11,5 x 18,5 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, pokryv na hřbetu s většími ztrátami, drobným štítkem a signaturou psanou perem, cca 30 listů má pomačkané rohy, menší část stránek má pár žlutých skvrnek od stáří, mal
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Wien 1958, pův. sešit, strany 93-122+2 ilustrace na tabulích, 4° (24 x 17 cm)
vyšisované okraje desek, malá poznámka, uvnitř perfektní, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Artia, Praha 1954.
Dobrý stav, nepatrně uvolněná vazba.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Berlin: Deutsche Buch-Gemeinschaft G. m. b. H. 1925, pův. polokožená, zdobené desky, 395 stran s četnými ilustracemi, 8° (13 x 19 cm)
okraje desek poněkud odřené, ořízka a první stránky s hnědými skvrnami, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Heidelberg - Karlsruhe: C. F. Müller Juristischer Verlag 1979, pův. brož, 148 stran, 8° (12 x 20 cm)
jako nová, výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Dresden: Verlag von Hugo Angermann 1905, pův. vazba z umělé kůže s barevnými štítky na hřbetu, mramorované předsádky,XXXV+488 stran s portrétem a 12 mědiryty, 8° (16,5 x 21,5 cm)
okraje desek odřené, červeno-černý titul, bez ořízky, výborný stav
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
Grundriß der Wirtschaftspolitik, sv. 2. Agrarpolitik [zemědělství; hospodářská, ekonomická politika]
Wien – Leipzig: Alfred Hölder 1910, pevná poloplátěná vazba, 122 s., 8° (14,5 x 22,5 cm)
Dobrý stav; trochu naražené rohy desek, některé stránky s podtržením červenou pastelkou.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Berlin: Carl Heymanns Verlag 1934, pův. brož, [VIII]+104 stran, velké 8° (15,5 x 22,5 cm)
desky poněkud ohmatané, uvnitř perfektní, celkově velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
London - Leipzig: Brain & Payne, polokožená vazba s titulem na hřbetu, strany 229-412 s 69 oceloryty na tabulích a dalšími rytinami v textu; Kunst-Journal: 144 stran, velké 4° (22,5 x 28 cm)
okraje desek poněkud odřené, předsádky trochu ušpiněné, průběžně občas hnědé skvrny, str. 353-356 chybí, celkově dobrý stav
5 999Kč
Bez daně: 5 999Kč
Bez daně: 5 999Kč
Brünn: Verlag des Mährischen Landesausschusses 1903, pův. interimní brož, [4]+XIII+194 stran s vyobrazením ve frontispisu, 2° (23,5 x 30 cm), jazyk: německy
zevně zaprášená a odřená, stránky zahnědlé, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
640Kč
Bez daně: 640Kč
Bez daně: 640Kč
Leipzig: Astra-Verlag 1931, pův. kartonová vazba, 99 stran, velké 8° (15 x 22,5 cm)
štítek na hřbetu, ohmataná, kapitálky odřené, věnování na patitulu, razítko na titulní straně, jinak čistá, celkově dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Stuttgart: Museum für Länder- und Völkerkunde - Württembergischer Verein für Handelsgeographie E. V. 1953, pův. brož s obálkou, 559 stran+52 vyobrazení na tabulích, 4° (17 x 24 cm)
horní kapitálek opraven lepící páskou, desky poněkud ušpiněné, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Leipzig: VEB E. A. Seemann Verlag 1984, pův. celoplátěná vazba s obálkou, 236 stran s četnými barevnými ilustracemi, 2° (25 x 30,5 cm)
obálka na krajích nepatrně odřená, jinak perfektní, celkově výborný stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Jena - Leipzig: Eugen Diederichs 1905, pův. brož, [IV]+164 stran s portrétem na frontispisu, 8° (12 x 19 cm), jazyk: německy
desky ušpiněné a odřené, uvnitř podtrhaná a s poznámkami, celkově ještě použitelný stav
160Kč
Bez daně: 160Kč
Bez daně: 160Kč
Zobrazeny položky 993 až 1008 z 4114 (258 stránek)
Zákazníci sk

![Handbuch der Rindviehzucht und -Pflege. Lebensäußerungen, Rassenkunde, … [chov dobytku, příručka] Handbuch der Rindviehzucht und -Pflege. Lebensäußerungen, Rassenkunde, … [chov dobytku, příručka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/700697-handbuch-der-rindviehzuch-16976337941-1024x1024.jpg)
![Ungarns Banderien, sv. 2 [1816; Uhersko; Uhry; uherské vojsko; uherská armáda; historie; dějiny Uherska, Uher] Ungarns Banderien, sv. 2 [1816; Uhersko; Uhry; uherské vojsko; uherská armáda; historie; dějiny Uherska, Uher]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/741263-ungarns-banderien-sv-2-18-17441177041-1024x1024.jpg)
![Das mährische Nationsfest in Wien [Sonderabdruck aus dem Jahrbuch des Vereines für Geschichte der Stadt Wien; Band 13 (1957/58)] [Morava, Vídeň, náboženství, separát] Das mährische Nationsfest in Wien [Sonderabdruck aus dem Jahrbuch des Vereines für Geschichte der Stadt Wien; Band 13 (1957/58)] [Morava, Vídeň, náboženství, separát]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/768061-das-mahrische-nationsfest-17794422601-1024x1024.jpg)
![Die Technik des Denkens. Probleme der naiven Vernunft [filozofie, myšlení, vazba kůže] Die Technik des Denkens. Probleme der naiven Vernunft [filozofie, myšlení, vazba kůže]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/691920-die-technik-des-denkens-p-16856118841-1024x1024.jpg)
![Die Strafverfolgung von NS-Verbrechen 1945-1978. Eine Dokumentation [= Recht, Justiz, Zeitgeschehen; Bd. 31] [národní socialismus, trestní stíhání, právo] Die Strafverfolgung von NS-Verbrechen 1945-1978. Eine Dokumentation [= Recht, Justiz, Zeitgeschehen; Bd. 31] [národní socialismus, trestní stíhání, právo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/729733-die-strafverfolgung-von-n-17315814281-1024x1024.jpg)
![Grundriß der Wirtschaftspolitik, sv. 2. Agrarpolitik [zemědělství; hospodářská, ekonomická politika] Grundriß der Wirtschaftspolitik, sv. 2. Agrarpolitik [zemědělství; hospodářská, ekonomická politika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/683026-grundriss-der-wirtschafts-16920123471-1024x1024.jpg)
![Beruf und Betrieb. Ihre begriffliche Abgrenzung und ihre Bedeutung für das Ständeproblem [= Volkswirtschaft. Eine Schriftenreihe; 10. Heft] [podniky, povolání, hospodářství] Beruf und Betrieb. Ihre begriffliche Abgrenzung und ihre Bedeutung für das Ständeproblem [= Volkswirtschaft. Eine Schriftenreihe; 10. Heft] [podniky, povolání, hospodářství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/722624-beruf-und-betrieb-ihre-be-17228554271-1024x1024.jpg)
![Konvolut: Payne's Universum. Darstellung und Beschreibung ... Zweiter Band. + Kunst-Journal. Unterhaltung und kritische Mittheilungen aus dem Kunstleben der Gegenwart. No. 1-36 (1853-4) [umění, oceloryty] Konvolut: Payne's Universum. Darstellung und Beschreibung ... Zweiter Band. + Kunst-Journal. Unterhaltung und kritische Mittheilungen aus dem Kunstleben der Gegenwart. No. 1-36 (1853-4) [umění, oceloryty]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/757391-konvolut-payne-s-universu-17652843711-1024x1024.jpg)

![Über die systematische Geistesschulung der Hindu. Aus dem Englischen übersetzt von Dr. Raymund Schmidt [náboženství, hinduismus] Über die systematische Geistesschulung der Hindu. Aus dem Englischen übersetzt von Dr. Raymund Schmidt [náboženství, hinduismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/677353-uber-die-systematische-ge-16690304811-1024x1024.jpg)
![Tribus - Jahrbuch des Linden-Museums; Neue Folge: Band 2 und 3 (1952 und 1953) [časopis, ročenka, ethnografie] Tribus - Jahrbuch des Linden-Museums; Neue Folge: Band 2 und 3 (1952 und 1953) [časopis, ročenka, ethnografie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/716691-tribus-jahrbuch-des-linde-17158615951-1024x1024.jpg)
![Altindianische Textilkunde aus Peru [textilie, předení, Indiáni] Altindianische Textilkunde aus Peru [textilie, předení, Indiáni]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/754337-altindianische-textilkund-17606191491-1024x1024.jpg)
![Ästhetische Erziehung. Ausgewählt und eingeleitet [= Erzieher deutscher Bildung; vierter Band] [estetika, výchova] Ästhetische Erziehung. Ausgewählt und eingeleitet [= Erzieher deutscher Bildung; vierter Band] [estetika, výchova]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/661732-asthetische-erziehung-aus-16518476311-1024x1024.jpg)