NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Leipzig und Berlin 1904.
Velmi slušný stav, desky odřené a zašpiněné, hřbet potrhaný, vazba mírně uvolněná. Stránky v krajích zašpiněné.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Sportverlag, Berlin 1980. Moderne Theorie der Schacheröffnungen. Celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 12,5 x 20 cm, stran 490.
Stav dobrý, přebal odřený, v obsahu poznámky propiskami.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Universita J.E.Purkyně, Brno 1981.
Stav dobrý, lehce zašpiněná obálka.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Alfred Kröner Verlag, Stuttgart, nedatováno.
Stav uvnitř dobrý, obálka odřená a ušpiněná, hřbet lehce natržený.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Leipzig 1959
Dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Mainz: Simon Müller'sche Buchhandlung 1826, pův. kartonová vazba 2 štítky na hřbetu, žlutá ořízka, VI+565 stran, 8° (14 x 21 cm), jazyk: německy
desky poněkud odřené, ohnuté rohy, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Berlin: Globus Verlag G. m. b. H., zdobená celoplátěná vazba s nalepeným obrázkem, 127 stran s četnými barevnými ilustracemi, velké 8° (16,5 x 22,5 cm)
okraje desek odřené, stránky zahnědlé, občas otisky prstů a hnědé skvrny, celkově ještě použitelný stav
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Wien: Verlag der Mechitaristen-Congragations-Buchhandlung 1844, interimní brož. vazba, CIV+195 stran, 8° (12 x 20 cm)
zevně odřená, uvnitř perfektní, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Leipzig: Otto Spamer 1896-1901, polokožené vazby, barevné štítky na hřbetu, desky se slepotiskem, mramorované ořízky, VIII+742; XII+792; VII+639; VIII+758; VIII+605; VIII+725; VIII+656; VIII+733; XI+7
celkově dobrý stav
8 990Kč
Bez daně: 8 990Kč
Bez daně: 8 990Kč
Berlin: Wilhelm Süsserott 1902, celoplátěná vazba se zdobenými předsádkami, mramorovaná ořízka, 458+VI stran s četnými čb, ilustracemi, 4° (17,5 x 24,5 cm)
vytržené listy předsádky a titulní list, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Stuttgart: Levy & Müller [cca 1920], barevná celoplátěná vazba, červená ořízka, 228 stran s ilustracemi, velké 8° (22 x 16 cm)
zevně poněkud ušpiněná a odřená, občas hnědé skvrny, listy první složky volně, celkově ještě dobrý stav
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Osterwieck/Harz: Verlag von A. W. Zickfeldt
Desky zašpiněné a trochu zahnědlé, první ilustrace z frontispisu je odlepená a volně vložená, stejně tak průhledný list k ilustraci č. 9 je odtržený a volně vložený, vazba je prasklá za stranami č. 32
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Berlin: Neuer Deutscher Verlag, Willi Münzenberg 1927, brož., 16 s., 2° (30 x 44 cm)
Uspokojivý stav; obálka a listy opotřebované, s malými natrženími na okrajích, listy obálky skoro oddělené, okraje listů zažloutlé až ztmavlé.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Department de Cultura de lal Generalitat de Catalunya - Ministerium für Wissenschaft und Kunst Baden-Württemberg – Ediciones Polígrafa, S.A. 1990.
Velmi dobrý stav. Hrany desek mírně odřené, vlastnické razítko na titulní straně, uvnitř zcela v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Leipzig: Zentralantiquariat der Deutschen demokratischen Republik 1981, pevná plátěná vazba s přebalem, cca 500 s., 12° (10 x 14,5 cm)
Dobrý stav; přebal trochu opotřebovaný, na přední ořízce drobné žluté skvrnky.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Berlin - Leipzig: Luckhardt's Verlagshandlung für Verkehrswesen G. m. b. H. 1902, pův. brož, 87 stran+XII tabulí, 8° (16,5 x 24 cm)
desky poněkud ušpiněné a potrhané, uvnitř perfektní, celkově velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zobrazeny položky 833 až 848 z 4114 (258 stránek)
Zákazníci sk





![Die vorzüglichsten Denkwürdigkeiten der Christ-Katholischen Kirche aus den ersten, mittlern und letzten Zeiten [katolická církev, přehled, popis, apart, vazba] Die vorzüglichsten Denkwürdigkeiten der Christ-Katholischen Kirche aus den ersten, mittlern und letzten Zeiten [katolická církev, přehled, popis, apart, vazba]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/658257-die-vorzuglichsten-denkwu-16485573041-1024x1024.jpg)
![Die schönsten Sagen des klassischen Altertums. Nach Gustav Schwab ausgewählt und für die Jugend bearbeitet von Rudolf Reichhardt. Mit Illustrationen nach Originalen von Eugen Siegert [báje, pověsti, starověk, Řecko, Řím] Die schönsten Sagen des klassischen Altertums. Nach Gustav Schwab ausgewählt und für die Jugend bearbeitet von Rudolf Reichhardt. Mit Illustrationen nach Originalen von Eugen Siegert [báje, pověsti, starověk, Řecko, Řím]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/707807-die-schonsten-sagen-des-k-17056752541-1024x1024.jpg)
![Das Leben der heiligen Mutter Johanna Francisca Fremiot von Chantal. Stifterin des Ordens von der Heimsuchung Mariä. Erster Band [náboženství, katolicismus] Das Leben der heiligen Mutter Johanna Francisca Fremiot von Chantal. Stifterin des Ordens von der Heimsuchung Mariä. Erster Band [náboženství, katolicismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/746407-das-leben-der-heiligen-mu-17506851931-1024x1024.jpg)
![Das Buch der Erfindungen. Gewerbe und Industrien [encyklopedie, vynálezy, živnosti, průmysl, vazba kůže, polokožená, komplet 10 sv.] HOL Das Buch der Erfindungen. Gewerbe und Industrien [encyklopedie, vynálezy, živnosti, průmysl, vazba kůže, polokožená, komplet 10 sv.] HOL](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/606859-das-buch-der-erfindungen--16298778181-1024x1024.jpg)
![Ost- und Südafrika [cestopis, Afrika, dobrodružná literatura] Ost- und Südafrika [cestopis, Afrika, dobrodružná literatura]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/700349-ost-und-sudafrika-cestopi-16971867801-1024x1024.jpg)
![El Schükri. Der Sohn der Wüste. Mit sechs Vollbildern von Willy Planck. 1. Auflage [dobrodružná literatura, Orient, knihy pro mládež] El Schükri. Der Sohn der Wüste. Mit sechs Vollbildern von Willy Planck. 1. Auflage [dobrodružná literatura, Orient, knihy pro mládež]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/767489-el-schukri-der-sohn-der-w-17788453061-1024x1024.jpg)
![Der Vulkanismus [= Die Natur. Eine Sammlung naturwissenschaftlicher Monographien, 3. Band] [geologie, sopky, sopečná činnost] Der Vulkanismus [= Die Natur. Eine Sammlung naturwissenschaftlicher Monographien, 3. Band] [geologie, sopky, sopečná činnost]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/690203-der-vulkanismus-die-natur-16841497921-1024x1024.jpg)
![Buntes Berlin. Vollständiger nachdruck aller Ausgaben 1838-1853 [reprint; satira; humor; časopisy; Berlín; Glassbrenner] Buntes Berlin. Vollständiger nachdruck aller Ausgaben 1838-1853 [reprint; satira; humor; časopisy; Berlín; Glassbrenner]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/682039-buntes-berlin-vollstandig-16872530141-1024x1024.jpg)
![Ist das gewerbsmäßige private Speditionswesen für den Handelstand eine Notwendigkeit? Ein kleiner Beitrag zur Monopolisierung des Welthandels durch Deutschland [spedice, obchod, ekonomika] Ist das gewerbsmäßige private Speditionswesen für den Handelstand eine Notwendigkeit? Ein kleiner Beitrag zur Monopolisierung des Welthandels durch Deutschland [spedice, obchod, ekonomika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/722253-ist-das-gewerbsmassige-pr-17224198931-1024x1024.jpg)