NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Hannover: Niedersächsische Landezentrale 1973, věnování autora na předsádce, pův. brož, 51 stran, 8° (15 x 21 cm)
nepoškozená, výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Stuttgart: Verlag von J. H. W. Dietz Nachfolger 1904, váz., XII+576 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Uspokojivý stav; desky opotřebované, na hřbetu a zadní desce nalepen štítek, na přední předsádce je štítek, signatura, poznámky a razítka, stránky mají podél dolního okraje menší vybledlou skvrnu od v
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Köln: Könemann Verlagsgesellschaft 1997, váz., 360 s., 4° (27,5 x 32 cm)
Přebal na hřbetu mírně vybledlý; vynikající stav.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Hamburg: Jahr-Verlag 1997, váz., 402 s., 4° (22 x 28,5 cm)
Vynikající stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Berlin: Druck und Verlag von Ernst Siegfried Mittler 1837, brož., 29 s., 3 přílohy, 8° (12 x 21 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná a ztmavlá, s dvěma štítky knihovny, na stránkách je vybledlá skvrna od vody, růžky stránek opotřebované, na pár stránkách je podtržení či zatržení tužkou nebo perem, na
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Praha: Pressfoto, nakladatelství ČTK 1976, kartonová obálka s doprovodným sešitem (8 nečíslovaných stran), 12 tabulí s celkem 13 velkoformátovými fotografiemi, 24 x 30 cm, jazyk: česky, rusky, anglick
obálka odřená, u jedné klapky odtrhnuty odstávající části, sešit a fotky v perfektním stavu
17 560Kč
Bez daně: 17 560Kč
Bez daně: 17 560Kč
Erlenbach-Zürich - Leipzig: Eugen Rentsch Verlag 1938, váz., 242 s., 8° (15 x 22 cm)
Dobrý stav; rohy desek trochu naražené, na přední ořízce několik drobných skvrnek od stáří, přebal chybí.
1 470Kč
Bez daně: 1 470Kč
Bez daně: 1 470Kč
Berlin: Dietz Verlag 1985, váz., 1199 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, na ořízkách je pár stop prachu, na několika stranách je razítko knihovny.
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Leipzig: Carl Ernst Poeschel 1908.
Bývalý knihovní exemplář s razítky, exlibris na přídeští, desky opotřebované - zašpiněné, skvrnité a odřené, plátno na hřbetu trochu natržené, vazba na několika místech prasklá, kovové spony vazby zre
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zürich: M & T Verlag AG 1991, pův. laminovaná kartonová vazba, 241 stran, 8° (13,5 x 21 cm)
jako nová, výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Stuttgart 1861-1862, poloplátěná dobová vazba s titulem na hřbetu, 332+96 stran (částečně ve špatném pořadí) s četnými dřevořezy v textu a 15 kolorovanými rytinami (12 z r. 1861 a 3 z r. 1862) + 1 čb.
desky poněkud odřené, vazba uvolněná, první stránky ušpiněné a potrhané, částečně nepatrné hnědé skvrny, přílohy neúplné, ilustrace ve výborném stavu
4 400Kč
Bez daně: 4 400Kč
Bez daně: 4 400Kč
Hannover: Ernst Kniep 1879.
Desky odřené a poškrábané, předsádka zašpiněná, titulní strana a některé strany uvnitř svazku vzhledem ke stáří skvrnité, jinak uvnitř bez poškození, dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
München: R. Piper & Co. 1916, pův. kartonová vazba se zdobenými předsádkami, 139 stran s četnými ilustracemi, 4° (18 x 26 cm)
hřbet utržený, desky ušpiněné, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Wien: Im Verlage bei J. G. Ritter von Mösle's sel. Witwe 1834, váz., XV+472 s., 8° (14 x 22 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, na pár místech trochu odřené, na většině stránek jsou velmi staré poznámky a podtržení tužkou či perem.
3 750Kč
Bez daně: 3 750Kč
Bez daně: 3 750Kč
Zürich: Druck und Verlag von Orell Füssli & Co. 1880, poloplátěná pevná vazba, 327 s., 8° (13, 5 x 20,5 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, hřbet vybledlý, s papírovými štítky, na titulu razítko, na pár stranách žluté skvrnky.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Leipzig: In Weidmannischen Buchladen 1734; In Weidmannischen Buchhandlung 1738; Verlegts Moritz Georg Weidmann 1727, váz., [8]+217+[15], [8]+287+[9], [16]+306+[6] s., 8° (10,5 x 17 cm)
Dobrý stav; kůže opotřebovaná a odřená, rohy naražené, předsádky vybledlé, resp. zahnědlé, na přední předsádce a několika stranách jsou čísla, resp. zatržení psaná pastelkou, frontispis opotřebovaný,
5 490Kč
Bez daně: 5 490Kč
Bez daně: 5 490Kč
Zobrazeny položky 3137 až 3152 z 4116 (258 stránek)
Zákazníci sk

![Der Autoritäts- und Machtanspruch des Politikers und Staatsmannes [= Schriftenreihe der Niedersächsischen Landeszentrale für politische Bildung. Das Autoritätsproblem; 3] [politologie, sociologie] Der Autoritäts- und Machtanspruch des Politikers und Staatsmannes [= Schriftenreihe der Niedersächsischen Landeszentrale für politische Bildung. Das Autoritätsproblem; 3] [politologie, sociologie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/720477-der-autoritats-und-machta-17195825431-1024x1024.jpg)
![Methoden. Erfolgreich angeln [rybářství; rybolov; ryby; příručka] Methoden. Erfolgreich angeln [rybářství; rybolov; ryby; příručka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/713534-methoden-erfolgreich-ange-17122343211-1024x1024.jpg)
![Josef Sudek [Edice mezinárodní fotografie, svazek 1] ALBUM 13 FOTOGRAFIÍ (Pressfoto 1976) Josef Sudek [Edice mezinárodní fotografie, svazek 1] ALBUM 13 FOTOGRAFIÍ (Pressfoto 1976)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/486349-josef-sudek-edice-mezinar-14818776921-1024x1024.jpg)
![Sehn sucht. Einundzwanzigste Rechenschaft. Das Bild vom Menschen. Wie ist es heute - wie soll es werden? [= Engadiner Kollegium - Tagung; 1990][psychologie, náboženství, sborník] Sehn sucht. Einundzwanzigste Rechenschaft. Das Bild vom Menschen. Wie ist es heute - wie soll es werden? [= Engadiner Kollegium - Tagung; 1990][psychologie, náboženství, sborník]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/736896-sehn-sucht-einundzwanzigs-17395333521-1024x1024.jpg)
![Frauen-Zeitung für weibliche Arbeiten, Moden & Hauswesen. Mit zahlreichen Muster- und Modeblättern und mit Holzschnitt-Illustrationen im Text; X. Jahrgang, Januar 1861- Januar 1862 [móda, šití, kolorované rytiny, staré tisky] Frauen-Zeitung für weibliche Arbeiten, Moden & Hauswesen. Mit zahlreichen Muster- und Modeblättern und mit Holzschnitt-Illustrationen im Text; X. Jahrgang, Januar 1861- Januar 1862 [móda, šití, kolorované rytiny, staré tisky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/766386-frauen-zeitung-fur-weibli-17773663371-1024x1024.jpg)
![Rokoko. Französische und deutsche Illustratoren des achtzehnten Jahrhunderts. Mit neunzig Abbildungen. Zweite unveränderte Auflage. Drittes und viertes Tausend [= Klassische Illustratoren; VIIII. Rokoko] [knižní ilustrace, umění] Rokoko. Französische und deutsche Illustratoren des achtzehnten Jahrhunderts. Mit neunzig Abbildungen. Zweite unveränderte Auflage. Drittes und viertes Tausend [= Klassische Illustratoren; VIIII. Rokoko] [knižní ilustrace, umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/727920-rokoko-franzosische-und-d-17295108561-1024x1024.jpg)
![Zürcher Taschenbuch auf das Jahr 1880. Dritte Jahrgang [ročník 3; historie, dějiny Švýcarska; Zürich; Curych; Švýcarsko] Zürcher Taschenbuch auf das Jahr 1880. Dritte Jahrgang [ročník 3; historie, dějiny Švýcarska; Zürich; Curych; Švýcarsko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/680626-zurcher-taschenbuch-auf-d-16838072411-1024x1024.jpg)