NÁRODOPIS

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Tschechische Republik zwischen Traditionsbruch und Kontinuität
Edition Temmen, Bremen 1989.
Stav velmi dobrý.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Jihočeský sborník historický, ročník XLI./1972
Karel Pletzer (red.)
Převazba - svázáno včetně obálek, stran celkem 244, rozměry: 18 x 24 cm.
Stav velmi dobrý. Vyřazený knihovní exemplář, na zadní části obálky je nálepka.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Hudba a národ (1940)
Brožovaná, rozměry: 22 x 29,5 cm, stran 227 - obrázky v textu.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá.
150Kč
Bez daně: 150Kč
České typy aneb Poptávka po našem hrdinovi
Josef Jedlička
Nakl. Franze Kafky, Praha 1992. Edice Člověk v zrcadle. Původní brož, měkká vazba, 8°, 120 stran.
Stav pěkný (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Pověsti českých hradů a zámků
Josef Pavel
Vydalo nakl. XYZ, Praha 2004, stran 347 - včetně obr. materiálu. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 17 x 25 cm.
Stav pěkný (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Časopis Musea Království českého 1910
Čeněk Zíbrt (red.)
Převazba, rozměry: 14,5 x 22,5 cm. Stran 480
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář
180Kč
Bez daně: 180Kč
České železářství v době průmyslové revoluce [hutnictví kovů, ocel, ocelářství, vysoké pece, výroba železa, železo, průmysl, továrny ad.] [Sborník Národního technického muzea v Praze 17.]
Jan Kořan
Vydalo Národní tech. muzeum v Praze 1978. Brožovaná s přebalem, stran textu 350 + obrazová příloha, rozměry: 17 x 24 cm
Stav velmi dobrý, přebal lehce odřený a mírně otřepený.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Nová svoboda, ročník XII., číslo 8/1935. List pro informaci hospodářskou, kulturní a politickou (časopis, noviny)
kolektiv autorů
Noviny, stránkováno průběžně 85-96. Rozměry: 22,5 x 33 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce pomačkaná, mírně otřepená a ve hřbetu přetržená
99Kč
Bez daně: 99Kč
Vlastivědný věstník moravský, 2/XXXI. (1979) (časopis, mj. I. Hlobil - Středověké ochranné nápisy v Olomouci; Archeologické nálezy z hradu Blanseku; Zapomenutý písničkář V. M. Kříž)
kolektiv autorů
Vlastivědný věstník moravský, ročník XXXI., číslo 2. Původní brož, 8°, průběžné stránkování, strany ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Akademie. Orgán mládeže socialistické. Ročník I./1897 (levicová literatura)
Fr. Tomášek (red.)
Vydal Fr. Tomášek, Otto Pohl, Praha 1897. Převazba, rozměry: 17 x 24,5 cm, stran 380.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou nepatrně odřené, na zadních deskách je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář.
249Kč
Bez daně: 249Kč
Tři jihoslovanské nevyšší hodnoty
Branko Lazarevič (podpis)
Brožovaná, rozměry: 13 x 19 cm. Stran 86 + obr. příloha.
Stav dobrý, obálka je odřená, hřbet v horní i dolní části natržený, autorské věnování s podpisem. Uvnitř je stav velmi dobrý, pouze lehce zažloutlé stránky.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Kronika tak řečeného Dalimila - Dalimilova kronika, Dalimil
Dalimil
Vydalo nakladatelství Svoboda, Praha 1977. Vydání první, stran 240 str. s ilustr. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Stav dobrý, přebal vzadu na okraji hřbetu natržený
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bremsklötze am Siegeswagen der Nation
Hans Frese
Edition Temmen, 1989.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021