NÁRODOPIS
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná, stran 185. Rozměry: 13 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce otřepená a v dolní části natržená. Nerozřezáno.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Flamingo, 2000.
Dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydal Vyšehrad, Praha 1989. Druhé vydání, stran 440. Původní celoplátěná vazba se zlacením na hřbetu a s přebalem, 8°
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydal Československý spisovatel, Praha 1971. Edice Dílna, svazek 34. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 399 stran. Rozměry: 12 x 21 cm
Stav velmi dobrý, pouze přebal je lehce odřený a v dolní části natržený.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Popis obcí politického okresu smíchovského, do nějž spadaly mnohé obce, které jsou dnes čtvrtěmi Pra..
Velmi dobrý stav. Jeden čb plán je přetržený.
3 800Kč
Bez daně: 3 800Kč
Bez daně: 3 800Kč
Nakl. Dauphin, Praha, 1997. Z díla Josefa Čapka, svazek 2. Brožovaná, 96 stran, rozměry: 12 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1974. Edice Kolumbus, sv. 68. Vydání první. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Stran textu 348, 32 strany přílohy. Rozměry: 13 x 17 cm.
Dobrý stav, přebal lehce odřený a mírně potrhaný (viz obr.).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Dresden, 1955.
Uvnitř dobrý stav, zašpiněné desky.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Měkká vazba, rozměry: 14 x 20 cm, stran 149.
Stav velmi dobrý, věnování a podpis autora
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Brožovaná, rozměry: 12 x 19 cm, 31 stran.
Velmi dobrý stav, knižní blok je uvolněný z obálky
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Opava, nákladem Valašských Hlasův, 1891.
Hřbet a desky odřené, uvnitř dobrý stav. Stránky lehce zažloutlé.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Sešit, stran cca 28, rozměry: 24 x 34 cm
Stav velmi dobrý, časopis je z boku lehce otřepený
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydavatel B.Svoboda, Praha. Velcí Mogulové a jejich lékaři. Časopis, stav dobrý ( viz obr.). Rozměr ..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Orbis, Praha 1972. Stran 520 se 157 ilustracemi, rozměry: 18 x 24,5 cm. Polokožená vazba
Stav pěkný.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Brožovaná, rozměry: 16 x 24 cm, 122 stran.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou odřené a ušpiněné. Spodní roh nese stopu po přeznutí, hřbet je v horní i dolní části natržený. Uvnitř je stav velmi dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Zákazníci sk



![Vánoce v české kultuře [Vánoce v tradici českého lidu, Česká vánoční hudba, Vánoční motivy v českém výtvarném umění, Motiv vánoc v české literatuře] Vánoce v české kultuře [Vánoce v tradici českého lidu, Česká vánoční hudba, Vánoční motivy v českém výtvarném umění, Motiv vánoc v české literatuře]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/707110-vanoce-v-ceske-kulture-li-17049214531-1024x1024.jpg)
![Myšlení přírodních národů [edice Dílna] Myšlení přírodních národů [edice Dílna]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/743667-mysleni-prirodnich-narodu-17472903801-1024x1024.jpg)

![Za domovem. Kniha druhá. Vlastivěda Československá (historie, mj. Praha [Podskalí, Národní divadlo, Slavín], Český Brod, Lipany, Hvězda, Liboc, Jičín, Humprecht, Mělník, Teplice, Osek) Za domovem. Kniha druhá. Vlastivěda Československá (historie, mj. Praha [Podskalí, Národní divadlo, Slavín], Český Brod, Lipany, Hvězda, Liboc, Jičín, Humprecht, Mělník, Teplice, Osek)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_186929_1-1024x1024.jpg)









