NÁRODOPIS
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Lidové umění na Příbramsku napsal, 19 původními litografiemi, frontispicem, 4 kresbami v textu vyzdo..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Formát A4, 4°, 439 stran, pevná vazba, vyd. Libri, Praha 2005.
Třetí díl pětisvazkového..
712Kč
Bez daně: 712Kč
Bez daně: 712Kč
Vydala Komenského evangelická fakulta bohoslovecká, Praha 1952, 378 stran, 8 °. Původní brož, měkká vazba.
Hřbet desek zažloutlý, desky mírně zašpiněny, stránky nerozřezány. Stav dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, 380 stran s velkým množstvím ilustrací K. Svolinského. Rozměry: 18 x 25 cm.
Stav velmi dobrý, přebal je v horní i dolní části lehce natržený
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Moskva 1966.
Dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1995. Původní pevná vazba s přebalem, vydání první, rozměry: 15 x 22 cm, 312 stran.
Stav pěkný.
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bez daně: 149Kč
Foreword, 2009.
Stav dobrý, nepatrně zašpiněná obálka.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, vydání třetí, 202 stran, rozměry: 14,5 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Slovanské starožitnosti, druhé vydání. Nákladem Bursíka a Kohouta, Praha 1925. Formát: 18x26 cm, 525..
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Vydal F. Šimáček. Praha 1895. Převazba, stran 391 se 136 vyobrazeními, rozměry: 18 x 23 cm.
Stav velmi dobrý. Lehce odřené desky a hřbet, signaturní razítka.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Plátěná vazba, 192 str. 8°. Praha, F. Tempský, 1879. 4 listy v knize jsou uvolněné, jinak velmi dobř..
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydal Formát a Knižní klub Praha 1998. Původní pevná vazba, 192 stran, vydání první, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Fr. Borový, Praha 1949. Původní poloplátěná vazba se zlacením, s přebalem. Vydání první, stran 583, obr. příl., noty ; 8°.
Přebal odřený a potrhaný. Stav dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Brožovaná, 410 stran, rozměry: 17 x 23 cm.
Velmi dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce odřené, v horní části je číslo psané perem, v dolní části obálky a na titulním listu je razítko. Spodní roh obálky nese stopu po přehnutí. Nerozřezáno.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Brožovaná, rozměry: 13 x 19 cm, 219 stran s čb. kresbami.
Stav velmi dobrý
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Pevná vazba, stran 196, rozměry: 17,8 x 27 cm.
Stav velmi dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Zákazníci sk
















