NÁRODOPIS

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
České pohanství Záviš Kalandra
Záviš Kalandra
Fr. Borový, Praha 1947. 1. vyd.
Dobrý stav, přebal po okrajích odřený.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Kultura a život československého lidu
Helena Johnová
Brožovaná, rozměry: 20 x 20 cm, 28 stran + cca 20 stran obrazové přílohy.
Velmi dobrý stav, obálka je mírně odřená a lehce ušpiněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Národopisný věstník československý, roč. I., č. 43/1984
Antonín Robek a kol.
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20 cm. Stran 89.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Časopis Musea Království českého 1900
Antonín Truhlář (red.)
Převazba, stran 576, rozměry: 14,5 x 22,5 cm.
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář. Na hřbetu jsou nálepky
250Kč
Bez daně: 250Kč
Země boží. Tvář nové Ameriky
H. C. Scheffauer
Pevná vazba se zlacením, 190 stran, rozměry: 12,5 x 18,5 cm.
Stav velmi dobrý.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Malá kronika národa československého
Frant. Loubal
Převazba, rozměry: 12 x 16 cm, stran 118.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, stránky mírně zažloulté.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Šťastné Vánoce s tradičními koledami na CD (kniha + CD)
Markéta Hejná
Pevná vazba, stran 48, vydání první, rozměry: 14,5 x 14,5 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Dějiny hmotné kultury I. (2)
Josef Petráň (ed.)
SPN, Praha 1985. Původní celoplátěná vazba - přebal chybí, rozměry: 17 x 24 cm, stran 489-9972, vydání první.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Časopis Musea Království českého 1917
Jan Máchal, Cyril Ryt. Purkyně
Převazba, stran 500, rozměry: 14,5 x 22,5 cm.
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Legenda o praotci Čechu
Žofie Podlipská
Vydal Dobrovský v edici Omega, Praha 2013. Původní pevná vazba s přebalem, stran 229, rozměry: 14 x ..
 
70Kč
Bez daně: 70Kč
Lužičtí Srbové (Lužice, druhá světová válka, exilové vydání!)
Josef David
Vydal Čs. výbor pro slovanskou vzájemnost, Londýn 1944. Původní brož, 22 stran, malá 8°. Pěkný stav ..
 
180Kč
Bez daně: 180Kč
Tvar. Časopis Ústředí lidové a umělecké výroby, ročník I./1948
František Kovárna a red.
Brožovaná, stran 32 - včetně vyobrazení, rozměry: 21 x 30 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné. Některé složky jsou uvolněné.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Aztékové : říše krve a lesku
Vydalo nakladatelství Gemini, Bratislava 1993. Vydání první, stran 168, A4. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Časopis Musea Království českého 1881
Jos. Emler (red.)
Převazba, stran 558, rozměry: 14,5 x 22,5 cm.
Stav velmi dobrý, místy jsou skvrnky od stáří
300Kč
Bez daně: 300Kč
 
Valentinská © 2021