SCI-FI - FANTASY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Zrození čarodějky
David Farland
Vydala nakladatelství Wales, Classic And, 2002. Stran 339. Původní brož, měkká vazba.
Mírně očteno. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Zpěv lamie (edice: Agent X-Hawk) (Sci-fi, román)
Jan Hlávka
Ve spolupráci s EF vydal Stanislav Jahuňák - Triton, Praha / Kroměříž, 2012. Vydání první, stran 186. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Nadace a Říše
Isaac Asimov
AG kult, Praha 1991. 1. vyd.
Dobrý stav, odřená, uvolněná str. 197
70Kč
Bez daně: 70Kč
Světlo elfů, kniha II. (fantasy román, elfové)
Bernhard Hennen
Vydalo nakladatelství FANTOM Print, Ostrava 2011. Vydání první, stran 289. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Planeta Krišna II. – Ruka Zeina
L. Sprague de Camp
Mustang, Plzeň 1996. 1. vyd.
Dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Listy Dávné kroniky. Kniha první, Òrovo putování (fantasy román; inspirace Pán prstenů)
Petr "Dorblin" Hejna
Vydal Petr Hejna st., Praha 2004. Vydání první, stran 336 + 8 barevných příloh. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Ve dvorech slunce (román, sci-fi, mayové)
Brian D´Amato
Vydalo nakladatelství Plejáda publishing, Praha 2011. Vydání první, stran 744. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Projekt Sakkára (román, sci-fi, Starý Egypt)
Andreas Wilhelm
Praha, Knižní klub 2009, s. 413.
Velmi dobrý stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Počátek
Jessica Khouryová
Vydalo nakladatelství EGMONT ČR, Praha 2013. Vydání první, stran 370. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Vynález profesora Van Troffa [sci-fi]
Janusz Andrzej Zajdel
Vydala Mladá fronta, Praha 1983. Vydání první, stran 191. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Znamení duhy
Pavel Obluk
Vydalo nakladatelství Leonardo, Ostrava 2001. Vydání první, stran 157. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný. Kniha téměř nečtená - jako nová.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Tajemství 13. nástupiště
Eva Ibbotson
Vydal Albatros, Praha 2003. Vydání první, stran 167. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Vodní Královna (fantasy román, Benátky)
Kai Meyer
NAVA, Plzeň 2008
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Ke hvězdám: díl I. Spoutaný svět, díl II. Svět na kolech
Harry Harrison
Vydal, Classic And, United Fans, 1997. Stran 192 a 177. Původní brože, měkké vazby.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Věčné imago
Josef Pecinovský
Vydalo nakladatelství Epocha, Praha 2008. Vydání první, stran 216. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Panství
Steve Alten
Vydalo nakladatelství Jiří Buchal - BB/art, Praha 2009. Vydání první, stran 382. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021