SCI-FI - FANTASY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nakl. Deus, Praha 2002. Vydání 1. Brožovaná, 240 stran, rozměr 11,5 × 18 cm.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Fragment, 2011. Vydání první. Původní pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, 270 stran.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydal: Stanislav Juhaňák - Triton, Praha 2012
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Lien je na palubě Kurtsovy pirátské lokomotivy a před pronásledováním Bezpečnosti Transevropské spol..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze roku 1981.
Pěkný stav (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Šulc – Švarc, Praha, 2009. 2. vyd. Původní pevná vazba, 13 x 20,5 str, 203 stran.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brno, MoBa 1995, s. 206.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství TRITON, Praha 2007. Edice Trifid, svazek 189. Vydání první, stran 553. Původní..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze roku 1982, první vydání. Počet stran 196. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Nakl. Dobra, Praha, 2001. Původní brož, 536 stran, rozměr: A5.
Stav velmi dobrý.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Bez daně: 599Kč
Praha, Mladá fronta 2007, s. 356.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Originální celoplátěná vazba s reliefní ilustrací na čelní desce. Rozměry: 16 x 23,5 cm, stran 474.
Stav velmi dobrý.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Nakl. Vojtěch Šeba, Praha, 1946. Obálka a ilustrace F. Fiala. Původní zdobená poloplátěná vazba, 202 stran, první vydání.
Dobrý stav (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydání první, stran 698, rozměry: 14 x 21 cm. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo Ando Publishing, 1996. Brožovaná, rozměry: 11 x 18 cm, 124 stran.
Stav výborný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Odeon 1983, s. 244.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce natržená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 417 až 432 z 1057 (67 stránek)
Zákazníci sk








![Světy bez hranic [edice Knihy odvahy a dobrodružství KOD, svazek 158] Světy bez hranic [edice Knihy odvahy a dobrodružství KOD, svazek 158]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/740024-svety-bez-hranic-edice-kn-17428499531-1024x1024.jpg)





![Most přes řeku Kwai / Planeta opic (edice: Galerie moderních autorů ) [ román, druhá světová válka, Barma; sci-fi, lidská civilizace] Most přes řeku Kwai / Planeta opic (edice: Galerie moderních autorů ) [ román, druhá světová válka, Barma; sci-fi, lidská civilizace]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2018-05-10-08-40-39-01-1024x1024.jpg)