NÁBOŽENSTVÍ

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Hus, ročník XXXI., číslo 1 a 2/1919. Měsíčník pro otázky náboženské a církevní (1. republika, noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 32 cm, stran celkem 32
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněné se skvrnkami
150Kč
Bez daně: 150Kč
Afroasiatische christliche Kunst (Afroasijské křesťanské umění, malířství, sochařství, mj. Čína, Hongkong, Indie, Japonsko, Afrika)
Arno Lehmann
Berlin, Evangelische Verlagsanstalt 1966, s. 285.
V dobrém stavu. Obálka je po okrajích odřená. Předsádky jsou lehce zašpiněné.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Meditationes de praecipuis fidei nostrae mysteriis, sv. 1 [Úvahy/Meditace, 1753; spiritualita; teologie; vazba; kůže]
Ludovicus de Ponte [Luis de la Puente; D'Aponte; de Ponte; D
Pragae [Praha]: Typis Universit. Carolo-Ferd. in Colleg. Soc. Jesu ad S. Clementem 1753, váz., [20]+635+[9] s., 8° (11 x 17,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky opotřebované a zažloutlé, na hřbetu je nalepen štítek, rohy desek trochu naražené a odřené, na stránkách jsou žluté skvrnky od stáří, část stránek silněji zažloutlá (byť částeč
3 750Kč
Bez daně: 3 750Kč
Zarathustra. 2. Auflage [= Kollektion Kulturträger] [Zarathuštra, filozofie]
Reiner, Julius
Berlin - Leipzig: Verlag von Hermann Seemann Nachfolger [1907], pův. brož., 73 stran, 4° (14,5 x 23 cm)
desky zahnědlé, potrhaná, vazba rozpadlá, razítka na prvních stránkách, občas podtrhaná, celkově ještě použitelný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Islam in Focus (Islám, náboženství, politika)
Hammudah Abd Al Ati
Amana Publications 1997, s. 210.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Das Rufen des Zarathustra (Die Gathas des Awesta). Ein Versuch ihren Sinn zu geben. Fünftes und sechstes Tausend [Avesta, Zoroastrismus]
Eberhardt, Paul
Jena: Eugen Diederichs 1924, pův. kartonová vazba s motivem na přední desce a titulem na hřbetu, 81 stran, 8° (15 x 21,5 cm)
desky nepatrně odřené, jinak perfektní, celkově výborný stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Slovník antické kultury (antika, antická kultura, mytologie, Starověký Řím, Starověké Řecko, kulturní dějiny; celokožená vazba - vazba kůže) HOL
Václav Bahník, Helena Businská, Vilém Krejčí, Pavel Kucharsk
Praha, Svoboda 1974, s. 717.
Velmi dobrý stav
299Kč
Bez daně: 299Kč
Die Wissenschaft der Sakramente. Autorisierte Übersetzung aus dem Englischen [sakramenty, teologie]
Leadbeater, Charles Webster
Düsseldorf: Ernst Pieper, Ring-Verlag 1929, celoplátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, červená horní ořízka, velké 8° (14,5 x 21 cm)
desky poněkud odřené, razítko majitele na předsádce a titulu, vazba částečně uvolněná, občas nepatrně podtrhaná tužkou, někd skvrny na okrajích stránek, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Abraham
Walter Lüthi
Blahoslav, Praha 1990. Brožovaná, stran 168, rozměry: 13 x 20 cm
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněná obálka.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Tomus IX. Operum D. Aurelii Augustini; Tomus X. Operum D. Aurelii Augustini [1576; dílo; sebrané spisy; teologie; Opera]
Aurelius Augustinus Hipponensis [Svatý Augustin
Antverpiae [Antverpy]: Ex officina Christophori Plantini, Architypographi Regii [Christophorus Plantinus; Christophe Plantin; Christoffel Plantijn] 1576, váz., 502+[2], 754 s., 4° (26,5 x 38 cm)
Dobrý stav; kůže opotřebovaná a odřená, na hřbetu s malými prasklinami, předsádky místy trochu zahnědlé, první titulní list opotřebovaný, s větší ztrátou v dolní části, následující tři listy mají také
9 990Kč
Bez daně: 9 990Kč
Soziale Revue. Katholische internationale Halbmonatsschrift; 20. Jahrgang 1920 [katolický časopis]
Retzbach, A. - Walterbach, E. (eds.)
München: Süddeutsche Verlagsgesellschaft Leonina, G.m.b.H. 1920. Poloplátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu, strany 1-384, 417-604, psané frakturou, 4° (17 x 23cm)
knihov. exemplář, listy zahnědlé, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
380Kč
Bez daně: 380Kč
Challenges to Democracy [= Princeton Papers: Interdisciplinary Journal of Middle Eastern Studies, Fall 1996, Volume V, Special Issue][Blízký a Střední východ, politické dějiny, politologie, demokracie]
Issawi, Charles – Lewis, Bernard (eds.)
Princeton: Markus Wiener Publishers 1997.
Velmi dobrý stav. Desky na hřbetu a okrajích trochu vybledlé, v dolní části lehce ohnuté, uvnitř zcela v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021