UMĚNÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Chauvet Cave. ISBN: 0500282862, Thames & Hudson, [2001], Paperback: 136 pages, 2°, many illustra..
3 640Kč
Bez daně: 3 640Kč
Bez daně: 3 640Kč
Katalog k výstavě. Dráhy barev, plastiky, obrazy. Výstavu pořádá Národní galerie v Praze, Valdštejsk..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Neprodejný tisk. Odeon, Praha, 1983. Původní celoplátěná vazba s přebalem, formát: 11 x 20 cm, 515 s..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha 1997, s. 35.
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Prag: Verlag von K. André 1858, váz., [2]+VIII+375 pp., 14 tabulí, 12° (11 x 15 cm)
Dobrý stav; desky zažloutlé a opotřebované, plátno vybledlé, rohy desek trochu odřené, horní ořízka ztmavlá, předsádky uprostřed zčernalé (chemická reakce), průsvitné ochranné listy mají drobné žluté
6 200Kč
Bez daně: 6 200Kč
Bez daně: 6 200Kč
Katalog k výstavě. Výstavu pořádá Ministerstvo kultury ČR, Unie výtvarných umění ve výstavní síni Má..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Katalog k výstavě. Katalog vydalo Ministerstvo kultury České republiky v roce 1991 k výstavě ve sbír..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Dvě studie z dějin byzantského umění / Josef Myslivec, Praha : Universum, 1948, 207 stran, celoplátě..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Academia Praha 1987. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, 226 stran textu + obrazová příloha, větší 8°.
velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Skici - kresby - grafika. Katalog k výstavě k třístému výročí umělcova narození. Vydala Národní gale..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Od Cézanna po Dalího. Původní celoplátěná vazba s obálkou, 513 stran, 8°. Odeon, Praha, 1989. Velmi ..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakladatelsví Herrmann a synové, Praha, 1995. Původní brož s přebalem, rozměr: 11 x 17 cm, 255 stran.
stav velmi pěkný
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Moderní bibliotéka, r. VII, sv. 5. Královské Vinohrady, 1909. Původní brož, 8°, 94 stran.
dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Studie o umění a poesii. Vybrala a přeložila Máša Dvořáková. Knihy dobrých autorů, svazek LXXV. Prah..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Academia, Praha, 2011. Původní vazba s obálkou, 476 stran, rozměr: 13 × 20 cm.
Zcela nová kniha. Perfektní stav (viz obr.). Zatavená v ochranné fólii
290Kč
Bez daně: 290Kč
Bez daně: 290Kč
Nakl. Academia, Praha, 2012. Původní vazba s obálkou, 560 stran, rozměr: 13,5 × 20,7 cm.
Zcela nová kniha! Perfektní stav (viz obr.)!
249Kč
Bez daně: 249Kč
Bez daně: 249Kč
Zobrazeny položky 1265 až 1280 z 17573 (1099 stránek)
Zákazníci sk








![Od baroka k romantismu - Ke zrození novodobé české kultury [baroko, osvícenství, klasicismus, romantismus, české národní obrození a jeho počátky] Od baroka k romantismu - Ke zrození novodobé české kultury [baroko, osvícenství, klasicismus, romantismus, české národní obrození a jeho počátky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_277154_1-1024x1024.jpg)



![Kritik umělcem. Essaye, intencí část II. samostatná (edice: Moderní bibliotéka) [estetika, umělecká kritika; secesní obálka] Kritik umělcem. Essaye, intencí část II. samostatná (edice: Moderní bibliotéka) [estetika, umělecká kritika; secesní obálka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_280983_1-1024x1024.jpg)
![Renaissanční duchové. Studie o umění a poesii (edice: Knihy dobrých autorů, sv. LXXV) [renesance, mj. Pico della Mirandola, Botticelli, Poesie Michelangelova, Leonardo da Vinci, Škola Giorgioneho] Renaissanční duchové. Studie o umění a poesii (edice: Knihy dobrých autorů, sv. LXXV) [renesance, mj. Pico della Mirandola, Botticelli, Poesie Michelangelova, Leonardo da Vinci, Škola Giorgioneho]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_280995_1-1024x1024.jpg)
![Kinematografie zapomnění - Počátky normalizace ve Filmovém studiu Barrandov 1968–1973 [filmy, film, herci] Kinematografie zapomnění - Počátky normalizace ve Filmovém studiu Barrandov 1968–1973 [filmy, film, herci]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_281372_1-1024x1024.jpg)
