UMĚNÍ

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Hrál kdosi na hoboj (Karel Hlaváček - výbor z poesie, básně, korespondence - dekadence, dekadentní básník) (edice Klub přátel poezie)
Karel Hlaváček
Klub přátel poezie, Čs. spisovatel, Praha 1978. Vydání první.
Uvnitř dobrý stav, obálka zašpiněná (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Prahou krok za krokem - Uměleckohistorický průvodce městem [architektura Prahy, památky, stavby, domy, Praha]
Emanuel Poche * Josef Janáček
Vydalo nakladatelství Orbis, Praha 1963. Edice Pragensie. Ilustroval Cyril Bouda. První vydání. Původní celoplátěná vazba. Rozměry: 14 x 21 cm, 340 stran včetně vyobrazení.
Dobrý stav, lehce odřené a mírně ušpiněné desky (viz foto), neautorské věnování, lehce zažloutlé stránky.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Odlesk perly - Umění baroka ze Sbírky P.Šimona [baroko, barokní umění, malba, grafika, kresba - katalog výstavy]
Patrik Šimon
Vydala Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě, 2011. Původní brož, měkká vazba, 24 x 30 cm, 112 stran.
Výborný stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Georges Seurat
André Chastel, Fiorella Minervinová
Odeon, 1982.
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Sto let české karikatury [karikatura, kresba, mj. Josef Lada, Mánes, Pelc, Rada, Čapek, Sekora, Heartfield, obsahuje 973 reprodukcí]
Adolf Hoffmeister,
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1955. Stran 556. 75 str. textu s obr., následuje čistě obrazová část. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Strahov - Královská kanonie premonstrátů - premonstráti
J. Sokolová
Vydalo nakladatelství Vyšehrad, Praha 1941. Původní brož, fotografické přílohy, 12°, nestránkováno (cca 26 stran, čb. přílohy).
Dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Co je nového v estetice
Tereza Hadravová
Vydalo nakladatelství Nová beseda, Praha 2016. Měkká vazba. Stran 99. Rozměry: 13,5 x 20 cm.
Stav pěkný.
160Kč
Bez daně: 160Kč
Eugen Nevan 1914-1967. Súborné dielo (text slovensky)
Františka Hurajová (sestavila)
Sešit. Rozměry: 22 x 22,5 cm. Stran 57 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Soupis rukopisů Západočeského muzea v Plzni
Jaromír Linda
Západočeské muzeum, Plzěň 2004. 216 stran. Pevná vazba, rozměry: 18 x 26 cm.
Stav velmi dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Italská cesta Mikoláše Alše
Mikoláš Aleš
Vydal Melantrich, Praha 1940. Měkká vazba, stran textu 16 + obr. příloha, rozměry: 14 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, v zadní části je věnování s podpisem.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Václav Sivko (podpis) - Katalog k výstavě
Sešit, rozměry: 15 x 21 cm, stran 20.
Stav velmi dobrý, věnování s podpisem.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Galerie Ztichlá klika
Viktor Karlík
Sešit, stran 19, rozměry: 16 x 19 cm.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Zdenek Seydl - Grafika (podpis)
Miroslav Lamač
Brožovaná, s původním přebalem, rozměry: 15 x 21 cm, 32 stran - množství vyobrazení. Rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav. Věnování a podpis - Seydl. Na první stranu jsou vlepeny novinové výstřižky.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Jan Konůpek - Zeichnungen - Graphik - Gemälde (1913-1933 - cyklus Český pasionál)
Konůpek Jan, Friedl Antonín
Publikace z výstavy Konůpkova cyklu Český pasionál. Text německy. Vyd. SČUG Hollar, Praha 1933, f..
 
1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
 
Valentinská © 2021