UMĚNÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydavatel V.Petr, Praha.
Uvnitř dobrý stav, desky lehce odřené.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Galerie Millennium, 2005.
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Agentura EWA, 1991.
Stav dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Celokožená dobová vazba, 515 stran, velké množství ilustrací. Rozměry: 11 x 15 cm. Zlacená celá ořízka.
Stav perfektní - kniha je vložena do ochranného pouzdra.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Státní nakl. krásné literatury a umění, Praha 1962.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Složky jsou sešité nití a volně vložené do obálky, pouze 4 strany textu + 12 exlibris. Rozměry: 15 x 23 cm.
Stav dobrý, hřbet je v horní i dolní části natržený. Natržená je i poslední strana.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Könemann, 2018.
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Vydal Odeon, Praha 1968 jako 8. svazek edice Mistři světové kresby. První vydání. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 14 stran textu a 64 reprodukcí. Rozměr 24x31 cm.
Velmi dobrý stav(viz obr.).
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bez daně: 149Kč
Verlag von Carl Weber, 1907.
Dobrý stav, nepatrně odřené desky.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
J.Schuberth&Co, Leipzig. Nedatováno.
Dobrý stav, nepatrně odřené desky. Lehce uvolněná vazba.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Deutsche Buch-Gemeinschaft, Berlin. Nedatováno.
Dobrý stav, nepatrně odřené desky.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Kniha z oboru současného umění. Formát 4°, 29x24 cm. Vydal KANT, Praha 2019. Vazba: flexo, 2 kn..
Perfektní stav. Nová kniha.
1 360Kč
Bez daně: 1 360Kč
Bez daně: 1 360Kč
Galerie Zdeněk Sklenář, Praha 2010.
Velmi dobrý stav, nepatrně zašpiněný přebal (viz foto).
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 11,5 x 17,5 cm, 152 stran, čb. kresby.
Stav dobrý, obálka je v horní části natržená se ztrátou, hřbet je vyšisovaný. Nesouvisející věnování.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Vydal Jan V. Pojer, Brno 1947 jako 68. svazek edice Atlantis. Původní brož, malá 8°, 117 stran.
Vazba ve hřbetě rozlepena, obálka mírně natržena, uvnitř dobrý stav (viz foto).
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, 103 stran, rozměry: 11 x 18 cm.
Stav pěkný.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Zobrazeny položky 4257 až 4272 z 17574 (1099 stránek)
Zákazníci sk


![Jan Štursa - Svědectví současníků a dopisy [Edice Paměti, korespondence, dokumenty, sv. 31; sochař, sochy, sochařství] Jan Štursa - Svědectví současníků a dopisy [Edice Paměti, korespondence, dokumenty, sv. 31; sochař, sochy, sochařství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/568399-jan-stursa-svedectvi-souc-15810796491-1024x1024.jpg)










