UMĚNÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Sešit, rozměry: 20 x 18,5 cm, 71 stran - včetně vyobrazení.
Dobrý stav, horní roh obálky nese stopu po přeložení.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Sešit, rozměry: 20 x 18,5 cm, 72 stran - včetně vyobrazení.
Dobrý stav, knižní blok se lehce vytrháá z obálky.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Sešit, rozměry: 20 x 18,5 cm, 72 stran - včetně vyobrazení.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Sešit, rozměry: 20 x 18,5 cm, 72 stran - včetně vyobrazení.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Druhý svazek sborníku Památky, vydáno v letech 1856-1857. Obsahuje 24 obrazových příloh na tabulích ..
3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Celoplátěná vazba se zlacením - původní obálka je vevázána, stran 239, rozměry: 14 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je vevázána v zadní části. Na několika místech je v textu zatrženo tužkou.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Sešit, stran 35, rozměry: 13 x 23 cm.
Stav nepříliš dobrý, obálka odřená a otřepená, přední i zadní část obálky je utržená od hřbetu.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 19 x 20 cm, 394 stran + 30 příloh (92 obrázků). Vydání první.
Stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Sešit, rozměry: 20 x 18,5 cm, 71 stran - včetně vyobrazení.
Dobrý stav, obálka je ušpiněná, odřená a u hřbetu natržená.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Sešity, celkem 144 stran, rozměry: 19,5 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
[Autoři:] Daniela Mrázková, Vladimír Remeš ; Übersetzung aus dem Tschechischen [do něm.] Marion Naumann, Leipzig : Fotokinoverlag, 1983, 196 stran ; 30 cm A4, pevná vazba s přebalem. Černobílé reprodu
stav výborný, pouze přebal na více místech natržen
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Brožovaná s obálkou, množství vyobrazení, rozměry: 21 x 30 cm. Stránkováno průběžně 321-352. Příloha Informace o kulturní práci, průběžné stránkování 125-132.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná s původní obálkou, množství vyobrazení, rozměry: 21 x 30 cm. Stránkováno průběžně 243-280. Informace o kulturní práci, strany 105-112.
Dobrý stav, obálka je lehce odřená a na hřbetu natržená.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Brožovaná s původní obálkou, množství vyobrazení, rozměry: 21 x 30 cm. Stránkováno průběžně 159-194. Příloha Poučení o kulturní práci, strany 49-80.
Velmi dobrý stav. Obálka je mírně ušpiněné.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná s původní obálkou, prvních cca 32 stran je nestránkováno - množství vyobrazení, rozměry: 21 x 30 cm. Stránkováno průběžně 93-100. Příloha Informace o kulturní práci, strany 17-44.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná s původní obálkou, množství vyobrazení, rozměry: 21 x 30 cm. Stránkováno průběžně 321-352. Příloha Informace o kulturní práci, průběžné stránkování 125-132.
Velmi dobrý stav.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Zobrazeny položky 4113 až 4128 z 17562 (1098 stránek)
Zákazníci sk







![Bedřich Václavek a vývoj marxistické estetiky [Zdeněk Rossmann obálka a úprava] Bedřich Václavek a vývoj marxistické estetiky [Zdeněk Rossmann obálka a úprava]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/563301-bedrich-vaclavek-a-vyvoj--15732264221-1024x1024.jpg)


![Tschechoslowakische fotografen 1900-1940 [umělecká fotografie, Čeští fotografové - mj. Sudek, Drtikol, Funke, Mucha, Wiškovský, ad.] Tschechoslowakische fotografen 1900-1940 [umělecká fotografie, Čeští fotografové - mj. Sudek, Drtikol, Funke, Mucha, Wiškovský, ad.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_336541_1-1024x1024.jpg)




