UMĚNÍ

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nova et vetera, svazek 10. (1914)
(Stará Říše na Moravě)
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 12,5 x 15,5 cm, stránkováno průběžně.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a mírně otřepená, horní roh je přeložený. Hřbet je v dolní části mírně natržený. Některé složky jsou uvolněné.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Francouzští autoři a jiné studie
Arnošt Procházka
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13,5 x 19 cm, 179 stran.
Dobrý stav, obálka a hřbet jsou otřepené, hřbet je v horní části natržený.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Matissova poselství
A. S. Byattová
Vydalo nakladatelství BB/art, Praha 2005. Původní pevná vazba s přebalem, malá 8°, 133 stran, první vydání.
Pěkný stav (viz foto)
80Kč
Bez daně: 80Kč
Iluminace, Časopis pro teorii, historii a estetiku filmu, 1998/3 (film)
Národní filmový archiv, Praha.
Velmi dobrý stav(viz foto). Nepatrně zašpiněná obálka.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Josef Sudek - Prales Mionší  [černobílá fotografie,monografie] (CZ) Poslední kus
Dufek, Antonín - Sudek, Josef
Torst 2009, 1. vydání, celoplátěná vazba s přebalem, 83 stran, 22,5 x 29 cm, text je česky.
Výborný stav.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Rytmy + pohyb + světlo, Impulsy futurismu v českém umění  -- FUTURISMUS
A. Pomajzlová (ed.)
Vydalo nakl. Arbor vitae a Západočeská galerie v Plzni 2012. Původní pevná vazba, 332 stran, bohatý obrazový materiál, 4°.
Nová kniha, výborný stav.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Revue pro dokumentární film, 2/2004
JSAF, 2004.
Uvnitř dobrý stav, lehce zašpiněná obálka (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Střety národních a univerzálních modelů v české...
Helena Lorenzová (ed.)
Vydává Akademie věd České republiky, 2002.
Velmi dobrý stav (viz foto).
240Kč
Bez daně: 240Kč
Maliřský rukopis ve francouzském obraze nové doby (Ladislav Sutnar)
Vojtěch Volavka
Vydala Státní grafická škola, Praha 1934. Stran textu 23 a 19 reprodukcí. Brožovaná s původní obálkou. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, v horní části hřbetu je polepka. Na straně 8 a 9 je v textu podtrháváno tužkou.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Villon očima Ludmily Jiřincové
Pavel Režný
Původní složky vložené do knižní obálky, 25 stran, velikost 14 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Vilém Reichmann. Fotografie
Germany 1992.
Dobrý stav, obálka lehce odřená a zašpiněná.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Umělecká fotografie, 1964
SNTL, Praha 1964.
Dobrý stav, trochu zašlé, opotřebené.
290Kč
Bez daně: 290Kč
Umělecká fotografie, 1964
SNTL, Praha 1964.
Uvnitř dobrý stav, obálka zvlněná.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Umělecká fotografie, 1964
SNTL, Praha 1964.
Dobrý stav, nepatrně odřená obálka.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Paul Strand. Umělecká fotografie, sv.11
František Vrba
SNKLU, Praha 1961.
Dobrý stav, nepatrně odřená obálka..
400Kč
Bez daně: 400Kč
 
Valentinská © 2021