UMĚNÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydává Národní památkový ústav v Praze.
Stav uvnitř velmi dobrý, na obálce stopa po přehnutí, nepatrně zašpiněná zadní obálka.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydává Státní památkový ústav stř. Čech v Praze.
Stav uvnitř velmi dobrý, nepatrně zašpiněná zadní obálka.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydává Národní památkový ústav v Praze.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Ministerstvo kultury a informací, Orbis, Praha 1967.
Velmi dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Ministerstvo kultury a informací, Orbis, Praha 1967.
Dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, 21 x 27 cm, 448 stran, 1367 obrázků. Vydání první.
Obálka mírně zašpiněná a po okrajích otřepená. Velmi dobrý stav.
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bez daně: 149Kč
Vydává Památkový ústav Střed. Čech v Praze, 2001.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydává Památkový ústav Střed. Čech v Praze, 2002. Původní brožovaná. 154 stran. Rozměry: 21 x 29 cm.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydává Památkový ústav Střed. Čech v Praze, 2002. Původní brožovaná. 184 stran. Rozměry: 21 x 29 cm.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydává Národní památkový ústav Střed. Čech v Praze, 2009. Původní brožovaná. 166 stran. Rozměry: 21 x 29 cm.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydává Národní památkový ústav Střed. Čech v Praze, 2005. Původní brožovaná. 236 stran. Rozměry: 21 x 29 cm.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, stran 273, vydání první. Rozměry: 14,5 x 20 cm.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Academia, Praha 2003. Původní vazba s přebalem, 8°, 317 stran.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Sešit, rozměry: 20 x 20 cm, cca 16 stran.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a ohnutá.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Pevná vazba se zlacením, 166 stran, obr. přílohy. Rozměry: 16 x 22 cm.
Stav velmi dobrý, kniha vložena do papírového pouzdra.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Praha, Ivo Železný 1996, 1. vydání, ISBN 10: 8023728423.
Výborný stav / perfect condition.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Zobrazeny položky 3521 až 3536 z 17570 (1099 stránek)
Zákazníci sk



![Architektura - svědectví dob [Přehled vývoje stavitelství a architektury, stavební slohy, stavby, domy, památky, kostely, zámky, pravěk, starověk, středověk, románský sloh, gotika, renesance, baroko, moderní architektonické prvky] Architektura - svědectví dob [Přehled vývoje stavitelství a architektury, stavební slohy, stavby, domy, památky, kostely, zámky, pravěk, starověk, středověk, románský sloh, gotika, renesance, baroko, moderní architektonické prvky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_396304_1-1024x1024.jpg)








![Umělecké památky Brna [Brno - historická architektura a sochařství, barokní, kostely, paláce, kláštery, fresky ad. - čb. fotografie] Umělecké památky Brna [Brno - historická architektura a sochařství, barokní, kostely, paláce, kláštery, fresky ad. - čb. fotografie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/533354-umelecke-pamatky-brna-15301069221-1024x1024.jpg)