UMĚNÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydává klub architektů v Praze.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Kniha formátu A5, 8°, brožovaná, v původní obálce, 13 stran textu + černobílá obrazová příloha (40 reprodukcí Čapkových obrazů), rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka lehce zažloutlá, hřbet v horní části lehce natržený.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Divadelní ústav, Praha 2017.
Uvnitř velmi dobrý stav, přebal lehce odřený.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Původní brožovaná v průhledném obalu, rozměry: 20 x 27 cm, 65 stran, množství čb. obrazových příloh.
Stav velmi dobrý.
350Kč
Bez daně: 350Kč
Bez daně: 350Kč
Vyd. Hatje Stuttgart, 1991. Kniha vydána při příležitosti stejnojmenné výstavy v Düsseldorfu.
Stav velmi dobrý.
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Praha: Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění 1960.
Obálka lehce odřená, hřbet natržený, vazba uvolněná, dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Národní galerie v Praze, 1999.
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Vydala Rabasova galerie Rakovník, 2004.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydávají: Klub architektů, Sdružení architektů, Společnost architektů. Odpovědný redaktor Václav Kopecký.
Uvnitř dobrý stav, obálky mírně odřené a zašpiněné (viz foto).
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Vydávají: Klub architektů, Sdružení architektů, Společnost architektů. Odpovědný redaktor Václav Kopecký.
Velmi dobrý stav, obálky mírně odřené a zašpiněné (viz foto).
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Vyšlo jako 1. sv. Nové edice, nákladem Otto Jiráska, Praha 1936. Brožovaná v původní obálce, stran 84, uvnitř několik vyobrazení. Formát 8°, A5, rozměry: 15 x 21,5 cm.
Stav výborný.
3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Celoplátěná vazba, rozměry: 16 x 22 cm, strany nečíslovány.
Velmi dobrý stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Praha: UMPRUM 2013.
Původní brožovaná vazba, 352 stran, 22 x 31 cm (4°), text souběžně česky a německy.
OBrosch., 352 Seiten mit zahlreichen Abb., 22 x 31 cm (4°); Texte parallel tschechisch u.
Kniha je nová, zatevená v ochranné folii. / Neu, originalverpackt in der Schutzfolie.
640Kč
Bez daně: 640Kč
Bez daně: 640Kč
Brožovaná s původní obálkou v průhledném obalu, rozměry: 15 x 21 cm, 119 stran.
Stav velmi dobrý. Nerozřezáno.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Brožovaná s původní obálkou v průhledném obalu, rozměry: 15 x 21 cm, 119 stran.
Stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
SPN, Praha 1990.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zobrazeny položky 3393 až 3408 z 17578 (1099 stránek)
Zákazníci sk







