UMĚNÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Odeon, Praha 1983. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 12°, 166 stran. Přebal lehce odřený (viz fo..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Josef Florian, Staša Jílovská. Vzájemná korespondence 1919-1922 (Dopisy, literární věda; Stará Říše)
Documenta, Praha 1993. Původní brož, 8°, 215 stran. Pěkný stav (viz foto)!
..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Univerzita Karlova, Praha 1984. Původní brož, 8°, 114 stran. V horním rohu nepatrně pomačkáno (viz f..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nákladem vlastním. Nedatováno. Poloplátěná dobová převazba, 8°, 50 stran textu + obr. přílohy. Býval..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakl. Bookman, Praha, 2004. Vydání 2. Původní pevná vazba s přebalem, 304 stran textu, 16 stran čb. přílohy, rozměr: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav (viz foto)!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
... kultuře 1800-1918. Estetika, ročník XXXVIII, číslo 2-4, 2002. Vydává Akademie věd České republik..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
... kultuře 1800-1918. Estetika, ročník XXXVIII, číslo 2-4, 2002. Vydává Akademie věd České republik..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vazba, obálka a grafická úprava Milan Janáček. Severočeské nakladatelství, Liberec 1967. Edice Lupa,..
700Kč
Bez daně: 700Kč
Bez daně: 700Kč
...umění. Acta Universitatis Carolinae. Philosophica et historica monographia XCVI. - 1982. Vydala U..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Rozměry litografie: 90 x 106 mm
Velmi dobrý stav (viz foto).
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Rozměry litografie: 71 x 100 mm.
Velmi dobrý stav (viz foto).
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Mladá fronta, Praha 2013. Původní brož, 8°, 238 stran. Pěkný stav (viz foto)!
Silná výpověď jedné..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Idealizované krajiny s horkovzdušnými balony, vzducholoděmi, starými automobily či kostitřasy - tako..
Velmi dobrý stav (viz foto).
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Rozhovory o umění z let 1995 - 2005. BB/art, 2006. Původní vazba s přebalem, 8°, 349 stran. Velmi do..
stav perfektní
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Academia, Praha 2000. Edice Scarabeus, sv. 27. Původní vazba s přebalem, 8°, 370 stran.
Velmi slušný stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Acta Universitatis Carolinae. Philosophica et historica 2/1980. UK, Praha 1980. Původní brožovaná, r..
Dobrý stav, desky a hřbet lehce odřené a mírně ušpiněné.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 2481 až 2496 z 17569 (1099 stránek)
Zákazníci sk
















