UMĚNÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Dílo Karla Hlaváčka, sv. III. Kvasnička a Hampl, Praha 1930. Původní brož, 119 stran, 8°. Volný hřbe..
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Katalog k výstavě. Kurátor výstavy Olaf Hanel. České muzeum výtvarných umění v Praze, 17. 12. - 8. 2..
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství Arbor Vitae, Praha 1999, 195 stran, pevná vazba s přebalem (viz obr.), A4. Množství bar. reprodukcí. Rozměr 26x22 cm.
Stav pěkný, obálka ušpiněná
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Státní nakl. v Praze, 1948. II. vydání. Původní brož, 8°, 207 stran. Dobrý stav (viz foto)!
..
45Kč
Bez daně: 45Kč
Bez daně: 45Kč
Revue trimestrielle, Numero special - mai 1989. Sešit, 16 stran s reprodukcemi obrazů Romana Kameše,..
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Původní brožovaná vazba, 63 stran s mnoha vyobrazeními, 8°; přední strana desek nepatrně zašpiněná, ..
560Kč
Bez daně: 560Kč
Bez daně: 560Kč
Odeon, Praha 1990. Edice Malá galerie, sv. 46. Původní celoplátěná vazba s přebalem; 20,5 x 20,5 cm;..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Původní brož, 4°, 118 stran.
Pěkný stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Státní grafická škola, Praha 1937
Hřbet po okrajích lehce odřený, jinak velmi dobrý stav.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Vladimír Žikeš, Praha, 1946.
Dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Kant, Praha 2014.
Původní brož, 4°, 160 stran. Perfektní stav - nová kniha - zataveno do fólie!
690Kč
Bez daně: 690Kč
Bez daně: 690Kč
[přeložil David Záleský], Praha : Volvox Globator, 2001, 467 stran. Původní celoplátěná vazba s přeb..
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Katalog k výstavě. Galerie hlavního města Prahy, Staroměstská radnice, listopad 1989 - leden 1990. G..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Topographie der historischen und Kunst-Denkmale in Königreiche Böhmen von der Urzeit bis zum Anfange..
1 120Kč
Bez daně: 1 120Kč
Bez daně: 1 120Kč
Topographie der historischen und Kunst-Denkmale im Königreiche Böhmen von der Urzeit bis zum Anfange..
699Kč
Bez daně: 699Kč
Bez daně: 699Kč
Archa: Revue pro literaturu, umění, kulturu a život. Ročník XXVI. (1938) - čísla 1 - 6 (kompletní ro..
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Zobrazeny položky 2081 až 2096 z 17573 (1099 stránek)
Zákazníci sk



![Miloslav Moucha - životaběh [malíř, malba, současné umění - monografie] Miloslav Moucha - životaběh [malíř, malba, současné umění - monografie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_417473_1-1024x1024.jpg)




![Nevěsta v uzavřené zahradě [Starý zákon v umění středověku] Nevěsta v uzavřené zahradě [Starý zákon v umění středověku]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_417789_1-1024x1024.jpg)







