UMĚNÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Cesta na jih : inspirace českého umění 19. a 20. století : Praha, Obecní dům 5. května - 10. října 1..
Stav velmi dobrý(viz obr.).
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Nákladem Ústředního spolku učitelského na Moravě a ve Slezsku, Brno 1924. Sborník příruček ručních p..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Sbírka Patrika Šimona je významnou soukromou výtvarnou kolekcí, která je ve větším měřítku poprvé př..
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydalo Muzeum hlavního města Prahy, 1983. Stran 75 + obrazová příloha, rozměry: 17 x 24 cm. Původní ..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Divadelní ústav, Praha 1979. Edice Režisér - Scénograf. Původní brož; 22 x 20 cm; 63 stran, čb. obrá..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Divadelní ústav, Praha 1979. Edice Režisér - Scénograf. Původní brož; 22 x 20 cm; 63 stran, čb. obrá..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Divadelní ústav, Praha 1979. Edice Režisér - Scénograf. Původní brož; 22 x 20 cm; cca 60 stran, čb. ..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Východoslovenské vydavatelstvo Košice, 1985. Vydání první. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 88 stran - včetně obr. materiálu, rozměry: 26 x 21 cm.
Pěkný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
S. V. U. Mánes, Praha 1938 - edice Abeceda umění. Původní brož, 8°, 47 stran. Velmi dobrý stav (viz ..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Nakladatel B.Kočí, Praha 1903. Krásná celoplátěná vazba se zlacením a zdobením. 632 stran s velkým množstvím obrazového materiálu, rozměry: 26 x 33 cm.
Dobrý stav, lehce odřené desky
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Časopisy 1-5, kompletní ročník XVII. 1941. Rozměr A4, dobrý stav, obálky lehce odřené(viz obr.).
..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Časopisy, kompletní ročník XXIII./ 1951. Rozměr A4, dobrý stav, obálky lehce odřené(viz obr.).
..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Časopisy, kompletní ročník 25/1953. Rozměr A4, dobrý stav, obálky lehce odřené a zašpiněné(viz obr.)..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Časopisy, kompletní ročník XXVI/1954. Rozměr A4, dobrý stav, obálky lehce odřené a zašpiněné(viz obr..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Panorama, Praha 1979.
Dobrý stav, přebal po okrajích lehce potrhaný, obálka zažloutlá.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Edice Svaz čs.klubů fotografů amatérů, Praha. Nedatováno. 65 stran , křídový papír, celoplátěná vazb..
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Zobrazeny položky 1969 až 1984 z 17572 (1099 stránek)
Zákazníci sk

![Cesta na jih - Inspirace českého umění 19. a 20.st. [cesty českých malířů do Itálie, středomoří a jejich inspirace antickým světem, italskou renesancí a barokem] Cesta na jih - Inspirace českého umění 19. a 20.st. [cesty českých malířů do Itálie, středomoří a jejich inspirace antickým světem, italskou renesancí a barokem]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/404525-cesta-na-jih-inspirace-ce-17080829881-1024x1024.jpg)














