KATALOGY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Photographie aus der Sammlung Loulakis [fotografie, mj. i Man Ray, Andreas Feininger, Ansel Adams, Thomas Struth]
Peter Weiermair
Frankfurt: ART Frankfurt 1998, brožovaná, 71 s., 8° (15 x 21 cm)
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Tilman Kayser [malířství]
Röttgen, Herwarth (ed.)
Paris: Galerie Visconti 1978. Pův. sešit s titulem na přední desce a věnováním, 12 stran s četnými černobílými a barevnými obr., 4° (21 x 23,5 cm)
desky jen lehce zašpiněné, hrany desek lehce odřené, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Contemporary Art - Acquisitions 1959-1961. Albright Art Gallery. Buffalo, New York [výtvarné umění]
Buffalo, New York: Albright Art Gallery. Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 82 stran s četnými černobílými, částečně barevnými obr., 4° (20,5 x 25,5 cm)
Desky jen lehce zašpiněné, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Jednota pro dostavění Chrámu sv. Víta na Hradě pražském I (1842-1871) [Svatovítská katedrála - Pražský hrad][= Fontes historiae artium, VIII]
Kostílková, Marie – Petrasová, Taťána (ed.)
Praha: Artefactum - Ústav dějin umění, Akademie věd České republiky 1999, pův. brož., 200 stran s 12 stránkami čb. vyobrazení v příloze, rejstřík, 16 x 23,5 cm, dvoujazyčně česky a německy
nová
149Kč
Bez daně: 149Kč
Antoine de Saint-Exupéry 1900-1944 [životopis, dějiny literatury, filosofie, letectví, katalog výstavy 1984]
Porte, Daniel (ed.)
Archives Nationales 1984.
Dobrý stav. Desky na okrajích zahnědlé, rohy desek mírně ohnuté, zadní desky na okraji otlačené, uvnitř občas poznámky tužkou, jinak v pořádku.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Barock in Böhmen. Katalog der ständigen Ausstellung ... [katalog výstavy]
Blažíček, Oldřich et al.
Prag: Verlag Obelisk 1973. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 192 stran textu + 106 černobílých obr.., 4° (16,5 x 24 cm)
Desky lehce natržené a zašpiněné, jinak uvnitř v dobrém stavu
150Kč
Bez daně: 150Kč
Ars longa. Sborník k nedožitým 70. narozeninám Josefa Krásy (dějiny umění - Josef Krása)
Bukovinská, Beket – Konečný, Lubomír (eds.)
Praha: Artefactum - Ústav dějin umění, Akademie věd České republiky 2003, pův. brož., 299 stran s četnými čb. vyobrazeními, 16 x 20,5 cm, česky s německými resumé
nová
190Kč
Bez daně: 190Kč
Pavel Roučka. Body Incomplete [malířství]
Techo 2002. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 40stran s četnými barevnými obr., 2° (23 x 30 cm)
desky jen lehce zašpiněné, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
150Kč
Bez daně: 150Kč
Palo Macho: Časování čáry / Timing the Line [současné slovenské umění, kresba na skle, ve skle a sklem, sklo, grafika]
Petrová, Sylva (ed.)
Bratislava: Galéria Nedbalka 2017 (The book serves as a catalogue for the exhibition in Nedbalka Gallery, Bratislava, 2017).
Pěkný stav. Dolní rohy desek jen nepatrně odřené, jinak zcela v pořádku.
499Kč
Bez daně: 499Kč
V plném spektru [Publikace u příležitosti výstav konaných v Moravské galerii v Brně v letech 2011 a 2012] HOL
Dufek, Antoník et al.
Praha: Kant 2011, pův. brož, 550 stran s četnými fotografiemi sbírky Moravské galerie v Brně, 4° (22 x 23 cm)
zevně mírně oprášená a ohmataná, jinak výborný stav
950Kč
Bez daně: 950Kč
Mallett at Bourdon House 2000  [starožitnosti, starožitný nábytek, katalogy]
London: Mallett & Son (Antiques) 2000.
Pata hřbetu trochu otlačená a odřená, zadní strana desek lehce poškrábaná, na přední straně desek cenovka, uvnitř zcela v pořádku, celkově velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Objevování středověku. Tři kapitoly k recepci gotického umění v 19. století [gotika ,gotické umění ]
Machalíková, Pavla
Praha: Artefactum - Ústav dějin umění, Akademie věd České republiky 2002, pův. brož., 232 stran s 57 čb. a 15 barevnými vyobrazeními, 16 x 23,5 cm, česky s německým resumé
nová
290Kč
Bez daně: 290Kč
László Lakner Bilder Bücher Filme Zettel [malířství]
Deecke, Thomas (ed.)
Berlin: Neuer Berliner Kunstverein 1975. Pův. kartonové desky s titulem a obrázkem na přední desce, 5 sešitů s četnými černobílými obr., 2° (21 x 27,5 cm)
bez známek opotřebení, jako nové
150Kč
Bez daně: 150Kč
Deutsche Kunst, 1600-1925. Neuerwerbungen. Herbst 1999 [= Galerie Arnoldi-Livie. Katalog Nr. 21] [kresby; malby; Německo; umění]
München: Galerie Arnoldi-Livie 1999, brož., 24 s., 8° (16,5 x 24 cm)
Téměř jako nová.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021