KATALOGY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha: Narodní galerie v Praze (National Gallery in Prague) 2017. Texty: Milena Kalinovská, Susanne Altmann, Marie Klimešová, Marius Winzeler, Peter Noever.
Pěkný stav. Hrany hřbetu mírně odřené, hřbet lehce zažloutlý, jinak bez poškození, uvnitř zcela v pořádku.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Praha: Muzeum hlavního města Prahy - Nakladatelství KANT 2009.
Desky lehce zašpiněné, hřbet desek je částečně odlepen od knižního bloku, uvnitř pěkná a zcela bez poškození.
5 000Kč
Bez daně: 5 000Kč
Bez daně: 5 000Kč
Praha - Kopřivnice, Karel Koutský - Fotorenesance 2014. Katalog výstavy fotografií - Lašské muzeum Kopřivnice (18. 9.-30. 11. 2014). * Původní brožovaná vazba, XII stran textu a 34 celostránkových čer
Kniha je nová.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Bayreuth: Kunstverein und Universität Bayreuth 1985, brožovaná, [24] s., 8° (21 x 20 cm)
Velmi dobrý stav.
75Kč
Bez daně: 75Kč
Bez daně: 75Kč
Praha, Ars Bohemica - Nadace Díla pro národ, 1997, s. 150.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
London, Thames and Hudson 1958
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Utrecht: Centraal Museum 1970, pův. brož, 72 stran s četnými ilustracemi, 8° (19 x 22 cm)
okraje desek poněkud odřené, věnování na první straně, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bez daně: 149Kč
London: Sotheby's 2000, brožovaná, 140 s., 4° (21 x 27 cm)
Velmi dobrý stav.
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Berlin, Dietrich Reimer Verlag 1994, s. 243.
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Paris: Galerie Louise Leiris 1962, pův. brož, [48] nečíslovaných stran i s barevnými vyobrazeními, 12° (16,5 x 16,5 cm)
nepatrně ohmataná, nepatrně vyšisovaný hřbet, jinak perfektní
249Kč
Bez daně: 249Kč
Bez daně: 249Kč
Praha: KANT - Galerie Villa Pellé (Porte z.s.) 2023, laminovaná kartonová vazba, 127 stran s četnými barevnými ilustracemi, 4° (24 x 22 cm), dvoujazyčně česky a anglicky
nová, výborný stav
599Kč
Bez daně: 599Kč
Bez daně: 599Kč
Frankfurt am Main: Galerie und Kunstantiquariat Joseph Fach 2008, brož., 129 s., 8° (16 x 24 cm)
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Leipzig, VEB E.A. Seemann Verlag 1979, s. 300
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Prague: Benice Spa Publishing 1997, brož., 84 s., 4° (23 x 31 cm)
Přebal trochu opotřebovaný; velmi dobrý stav.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Vydala Středočeská galerie k výstavě celoživotního fotogr. díla V. Kříže, 1992. Brožovaná, strany nečíslovány, rozměry: 21x 30 cm
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha: Společnost přátel fotografie 1996, brož., 104 s., 4° (23,5 x 27 cm)
Obálka mírně opotřebovaná; velmi dobrý stav.
2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Zobrazeny položky 2305 až 2320 z 2493 (156 stránek)
Zákazníci sk


![Druckgrafik. Erich Heckel (1883-1970) [katalog; umění; dřevořezy; dřevoryty; expresionismus; skupina Die Brücke] Druckgrafik. Erich Heckel (1883-1970) [katalog; umění; dřevořezy; dřevoryty; expresionismus; skupina Die Brücke]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/679875-erich-heckel-1883-1970-dr-16717880781-1024x1024.jpg)


![Appel's Oogappels [Utrecht, Centraal Museum, 4. 9. - 15. 11. 1970] [katalog, výstava, malířství] Appel's Oogappels [Utrecht, Centraal Museum, 4. 9. - 15. 11. 1970] [katalog, výstava, malířství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/720479-appel-s-oogappels-utrecht-17195833071-1024x1024.jpg)
![Sotheby's. Continental Books and Manuscripts [aukční katalog; aukce; iluminované rukopisy; knihy; rukopisy; staré tisky] Sotheby's. Continental Books and Manuscripts [aukční katalog; aukce; iluminované rukopisy; knihy; rukopisy; staré tisky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/680095-sotheby-s-continental-boo-16819913771-1024x1024.jpg)

![André Masson. Peintures 1960 - 1961 [Paris, Galerie Louise Leiris; 1er au 31 mars 1962] [= Catalogue; no 15 - Série A] [umění, katalog, malba] André Masson. Peintures 1960 - 1961 [Paris, Galerie Louise Leiris; 1er au 31 mars 1962] [= Catalogue; no 15 - Série A] [umění, katalog, malba]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/720533-andre-masson-peintures-19-17200927321-1024x1024.jpg)
![Theodor Pištěk & Jan Pištěk: Dva světy = Two Worlds [Praha, Galerie Villa Pellé, 18. 10. 2022 - 27. 1. 2023] Theodor Pištěk & Jan Pištěk: Dva světy = Two Worlds [Praha, Galerie Villa Pellé, 18. 10. 2022 - 27. 1. 2023]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/698218-theodor-pistek-amp-jan-pi-16950432321-1024x1024.jpg)
![Ausgewählte Werke vom 16. bis 20. Jahrhundert. Gemälde, Zeichnungen, Graphik [malby; kresby; grafika; umění] Ausgewählte Werke vom 16. bis 20. Jahrhundert. Gemälde, Zeichnungen, Graphik [malby; kresby; grafika; umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/680160-ausgewahlte-werke-vom-16--16824266751-1024x1024.jpg)

