KATALOGY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
München: Galerie Wolfgang Ketterer 1985, brožovaná, 44 s., 8° (19 x 27 cm).
Brožovaná vazba je ve velmi dobrém stavu, jen pravý horní roh je mírně ohnutý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Editiones Archivii et Bibliothecae S. F. Metropolitani Capituli Pragensis; opus XX. Pragae [Praha]: Sumptibus Dr. Antonii Podlaha - Typis Officinae typographicae Archiepiscopalis Pragae 1926.
Vzhledem ke stáří dobrý stav. Obálka zašpiněná, dole v rohu ohnutá, hřbet dole natržený, strany III-V uvolněné z vazby, okraje stránek lehce zahnědlé, jinak uvnitř v pořádku, stránky dosud nerozřezány
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Praha, OKD Praha 3 - Junior klub Chmelnice, 1989
Velmi dobrý stav
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Paris: Galerie Louise Leiris 1971.Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a obrázkem na deskách, 99 stran s četnými černobílými a barevnými obr., 12° (17 x 16,5, podélný formát)
Hřbet a desky lehce zašpiněné, hrany desek trochu odřené, jinak uvnitř v dobrém stavu
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Vydalo nakladatelství Měsíc ve dne, 2020. Výborný stav, nová kniha.
Orig. pevná vazba s přeb..
Nová kniha.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Prague: Arbor Vitae 2007, pův. laminovaná kartonová vazba, 409 stran s četnými barevnými vyobrazeními, 24,5 x 27,5 cm, jazyk: anglicky
nová, výborný stav
2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Pevná vazba s obálkou, rozměry: 22,5 x 21 cm. 12 stran textu + obrazová část - 30 obrazů.
Stav dobrý, obálka je odřená, ušpiněná a potrhaná se ztrátou. Uvnitř je stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Jablonec nad Nisou: Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou 2015
Velmi pěkný stav.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
= Katalog 6. Wien: HABARTA Kunsthandel & Verlag 1983.
Dobrý stav. Desky u horního okraje trochu vybledlé, vazba na straně s katalogovým číslem 6 trochu naprasklá, jinak je kniha v pořádku.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Ferrara: Edizioni Arstudio C 1985. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 59 stran s četnými černobílými, částečně barevnými obr., 4° (12 x 24 cm)
Desky jen lehce odřené, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha, Uměleckoprůmyslové muzeum 1982-1986. Komplet 5 sešitů. Všech pět v původní vazbě, nestránkováno, rozměry 24 x 22 cm.
Vyšlo jako doprovod k cyklu výstav ze sbírek Uměleckoprůmyslového muzea v P
Obálky sešitů jsou nepatrně odřené a ohmatané, obálka 3. sešitu dole trochu ohnutá, uvnitř zcela bez poškození, celkově pěkný stav.
3 830Kč
Bez daně: 3 830Kč
Bez daně: 3 830Kč
Hamburg: 1961, brožovaná, s. 51, 8° (19 x 22,5 cm).
Velmi dobrý stav.
75Kč
Bez daně: 75Kč
Bez daně: 75Kč
Ostrava, Galerie výtvarného umění 1996, s. 75.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Obecní dům, 1998, s. 285.
Velmi dobrý stav
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Genève: Musee de l'Athénée 1971, pův. brož, nestránkovaná s 362 malými reprodukcemi, 8° (16,5 x 19 cm)
zevně nepatrně ušpiněná, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Hangzhou - Prague: China National Silk Museum - National Museum, Prague 2006, brož., 132 s., 4° (21 x 28,5 cm)
Obálka mírně opotřebovaná; velmi dobrý stav.
520Kč
Bez daně: 520Kč
Bez daně: 520Kč
Zobrazeny položky 2305 až 2320 z 2495 (156 stránek)
Zákazníci sk

![Max Bill. Malerei, Plastik, Grafik [katalog - malba, sochy, umělecké objekty, grafika, umění ] Max Bill. Malerei, Plastik, Grafik [katalog - malba, sochy, umělecké objekty, grafika, umění ]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/678483-max-bill-malerei-plastik--16702309431-1024x1024.jpg)
![Catalogus incunabulorum, quae in biblotheca capituli metropolitani Pragensis asservantur [Metropolitní kapitula u sv. Víta v Praze (svatovítská či také pražská kapitula) - knihovna- sbírky, pomocné vědy historické, prvotisky - inkunábule] Catalogus incunabulorum, quae in biblotheca capituli metropolitani Pragensis asservantur [Metropolitní kapitula u sv. Víta v Praze (svatovítská či také pražská kapitula) - knihovna- sbírky, pomocné vědy historické, prvotisky - inkunábule]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/769202-catalogus-incunabulorum-q-17809103751-1024x1024.jpg)
![Picasso, Dessins en Noir et en Couleur [katalog výstavy, malířství] Picasso, Dessins en Noir et en Couleur [katalog výstavy, malířství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/736733-picasso-dessins-en-noir-e-17392998471-1024x1024.jpg)

![In Morbid Colours: V barvách chorobných anglická verze Art and the Idea of Decadence in the Bohemian Lands 1880-1914 [Prague, The Municipal House, 15 January 2006 - 18 February 2007; Brno, The Moravian Gallery Brno, 8 March - 17 June 2007] In Morbid Colours: V barvách chorobných anglická verze Art and the Idea of Decadence in the Bohemian Lands 1880-1914 [Prague, The Municipal House, 15 January 2006 - 18 February 2007; Brno, The Moravian Gallery Brno, 8 March - 17 June 2007]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/525699-in-morbid-colours-art-and-15211223121-1024x1024.jpg)

![Giulio Soriani (1903-1983). Scenografia • pittura • architettura [malíř] Giulio Soriani (1903-1983). Scenografia • pittura • architettura [malíř]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/737707-giulio-soriani-1903-1983--17403250661-1024x1024.jpg)
![Stiftung zur Förderung der Hamburgischen Kunstsammlungen erwerbungen 1961 [Nadace pro podporu akvizic hamburských uměleckých sbírek] Stiftung zur Förderung der Hamburgischen Kunstsammlungen erwerbungen 1961 [Nadace pro podporu akvizic hamburských uměleckých sbírek]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/678753-stifung-zur-forderung-der-16704956461-1024x1024.jpg)
![Picasso. Gravures Dessins [Genève, Musée de l’Athénée, 13 juillet - 16 octobre 1971] [katalog výstavy, kresby, rytiny] Picasso. Gravures Dessins [Genève, Musée de l’Athénée, 13 juillet - 16 octobre 1971] [katalog výstavy, kresby, rytiny]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/737998-picasso-gravures-dessins--17407470181-1024x1024.jpg)
![Living in Silk. 5000 Years of Chinese Silk Textiles [Staletí s hedvábím. Pět tisíc let čínského textilu, Národní muzeum, Praha, 31. 5. - 31. 7. 2006] Living in Silk. 5000 Years of Chinese Silk Textiles [Staletí s hedvábím. Pět tisíc let čínského textilu, Národní muzeum, Praha, 31. 5. - 31. 7. 2006]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/574205-living-in-silk-5000-years-15885972021-1024x1024.jpg)