KATALOGY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Tilman Kayser [malířství]
Löber, Ulrich (ed.)
Koblenz: Selbstverlag des Landesmuseums Koblenz 1986. Pův. sešit s titulem a obrázkem na přední desce a věnováním, 28 stran s četnými částečně barevnými obr., 4° (21 x 26 cm)
desky jen lehce zašpiněné, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Impressionists and Post-Impressionists in Soviet Museums (impresionismus)
Aurora Art Publishers, Leningrad 1985.
Velmi dobrý stav, přebal po okrajích lehce odřený.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Contemporary Art - Acquisitions 1957-1958. Albright Art Gallery. Buffalo, New York [výtvarné umění]
Buffalo, New York: Albright Art Gallery. Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 52stran s četnými černobílými obr., 4° (20,5 x 25,5 cm)
Desky jen lehce zašpiněné, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Václav Podestát: Lidé = People
Birgus, Vladimír - Podestát, Václav
Opava - Praha: Slezská univerzita v Opavě - Kant 2004, pův. laminovaná brož, [24] nečíslovaných stran s četnými čb. reprodukcemi, 23 x 21 cm, dvoujazyčně česky a anglicky
rohy desek a zadní deska nepatrně ohmatané, jinak perfektní, celkově výborný stav
390Kč
Bez daně: 390Kč
Catalogo della exposizione della pittura ferrarese del rinascimento [katalog výstavy renezančního malířství]
Poloplátěná vazba s titulem na hřbetu a ražbou na přední desce, 230 stran s četnými černobílými obr., 4° (17 x 24 cm)
Desky nahoře lehce vybledlé, poznámky tužkou, jinak velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Catalogue of Icons. Katalog ikon ze sbírky bývalého Kondakovova institutu v Praze [Fontes Historiae Artium, VII] - ikony Byzance
Myslivec, Josef - Hlaváčková, Hana J. (ed.)
Praha: Artefactum - Ústav dějin umění, Akademie věd České republiky 1999, pův. brož., 132 stran s 84 čb. obrázky v příloze, 16 x 23,5 cm, jazyk: anglicky
nová
240Kč
Bez daně: 240Kč
Systhema [malířství]
Lohse, Richard Paul (ed.)
Berlin: Systhema 1978. Pův. sešit s titulem na přední desce, 30 stran s četnými částečně barevnými obr., 4° (20,5 x 21 cm)
knihov. exemplář, několik uvolněných listů, jinak ve velmi dobrém stavu
380Kč
Bez daně: 380Kč
Russian Applied Art. Eighteenth to Early Twentieth Century (The Russian Museum, Leningrad)  [ruské dekorativní a užité umění, Státní ruské muzeum Petrohrad - sbírky]
Ivanova, E. - Pushkariov, V.
Leningrad: Aurora Art Publishers 1976
Velmi dobrý stav. Přebal dole na hřbetu natržený, jinak bez poškození, kniha zcela v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Guido Cadorin 1892-1976. Testi di Pierre Rosenberg, Jean Clair [katalog ke stejnojmenné výstavě v Palazzo Quer HOL
Canton, Guiseppina Dal
Venezia: Marsilio 2007, pův. brož, 207 stran s četnými barevnými reprodukcemi, 4° (25 x 26,5 cm), jazyk: italsky
ořízka ohmataná, jinak jako nová, celkově velmi dobrý stav
1 040Kč
Bez daně: 1 040Kč
Pro Arte. Sborník k poctě Ivo Hlobila [umění středověku a renesance, památková péče a teorie umění] Hlobil Ivo
Prix, Dalibor, Rostislav Švácha, Mahulena Nešlehová, Vojtěch
Praha: Artefactum - Ústav dějin umění, Akademie věd České republiky 2002, pův. kartonová vazba, 432 stran s čb. obrázky, 22,5 x 30 cm
Velmi dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Piero Dorazio. Mostra retrospettiva 1946-1975 [italské abstraktní umění 20. století, katalog výstavy]
Dorazio, Piero – D'Orazio, Maria Pia
Todi: Associazione Piazza Maggiore di Todi 1975.
Dobrý stav. Desky zašpiněné, zahnědlé, na rozích ohnuté, okraje stránek lehce zahnědlé, jinak uvnitř v pořádku.
620Kč
Bez daně: 620Kč
Herbert Matter - Foto-Grafiker - Sehformen der Zeit [katalog; fotografie; design; reklamní fotografie; plakáty; umění]
Binder, Walter - Bättig, Adrian
Baden: Verlag Lars Müller 1995, brož., 126 s., 4° (24 x 30 cm)
Téměř jako nová.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Kunstverein  nebo/oder Künstlerverein ? Hnutí umělců v Praze let 1830–1856 [= Fontes historiae artium, XII]
Hojda, Zdeněk – Prahl, Roman
Praha: Artefactum - Ústav dějin umění, Akademie věd České republiky 2004, pův. brož., 253 stran s čb. vyobrazeními v příloze, jmenný rejstřík, 16 x 23,5 cm, dvoujazyčně česky a německy
nová
180Kč
Bez daně: 180Kč
Horstmann-Czech: Arbeiten 1974-1992. Skupturen, Materialbilder, Zeichnungen, Druckgrafik [německé umění 20. století, sochařství, konstruktivismus, Klaus Horstmann-Czech - podpis]
Horstmann-Czech, Klaus (podpis)
Heidelberg: Kurpfälzisches Museum der Stadt Heidelberg, Heidelberger Kunstverein 1992.
Okraje stránek lehce zažloutlé, titulní list a strany 5/6 uvolněné z vazby, jinak v pořádku. Ještě dobrý stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
 
Valentinská © 2021