KATALOGY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha, Národní galerie 1997, s. 60.
Velmi dobrý stav. Obálka je lehce ohnuta.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
London: Tate Gallery 1968. Sešit s titulem a obrázkem na přední desce,48 stran s četnými černobílými obr., 4° (21 x 21 cm)
Desky jen lehce zašpiněné, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nancy: Association culture et communication pour La Nuit Culturelle, [1990].
Velmi pěkný stav, pouze desky jsou lehce zahnědlé a první z tabulí na okrajích nepatrně zažloutlá.
870Kč
Bez daně: 870Kč
Bez daně: 870Kč
London: Faber and Faber [1956], brožovaná s přebalem, 24 s., 4° (26 x 31 cm)
Velmi dobrý stav, obálka je ve hřbetě odřená, s natrženími a drobnými ztrátami.
375Kč
Bez daně: 375Kč
Bez daně: 375Kč
München, Hirmer Verlag 1967.
Velmi dobrý stav. Obálka je po okrajích lehce otřepená.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Gottfried Keller-Stiftung 1980. Pův. kartonová vazba s titulem a obrázkem na přední desce, 39 stran s četnými černobílými obr., 4° (15,5 x 22,5 cm)
Jako nová
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Almanac, Ed. 255. St Petersburg: Palace Editions - Russian Museum 2010. Exhibition catalogue. Texts by Alexander Borovsky, Ekaterina Andreeva u. Olesya Turkina.
Výborný stav. / Perfect condition.
2 080Kč
Bez daně: 2 080Kč
Bez daně: 2 080Kč
Stuttgart 1990, pův. laminovaná brož., 40 stran s četnými čb. fotografiemi, 16 x 29,5 cm, jazyk: německy
zevně mírně ohmatané, jinak perfektní stav
270Kč
Bez daně: 270Kč
Bez daně: 270Kč
Paris: Éditions Denise René 1969, brožovaná, 57 s., 8° (21 x 21 cm)
Dobrý stav; obálka jen mírně opotřebovaná, částečně oddělená od knižního bloku, dva listy zcela odděleny z vazby (barevné pozadí díla na obálce a titulní list).
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Paderborn: Erzbischöftliches Diözesanmuseum und Domschatzkammer 1996, brož., 63 s., 8° (22 x 24,5 cm)
Téměř jako nová.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Brno: Brno City Museum - ERA publishing 2007, pův. kartonová vazba, pův. obálka, 485 stran s četnými ilustracemi, velké 4° (25,5 x 30,5 cm), || Hardback, dust jacket, 485 pp., abundatly illustrated, l
nová, výborný stav
1 600Kč
Bez daně: 1 600Kč
Bez daně: 1 600Kč
Geneve: Musée Rath 1963, brožovaná, XIV+128 s., 8° (24 x 17 cm)
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Venezia, Marsilio Editori 1990, s. 432.
Velmi dobrý stav
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Praha: Uměleckoprůmyslové muzeum v Praze - RABULA 1995, brož., 16 s., 4° (31 x 42 cm)
Na obálce jsou menší stopy prachu; vynikající stav.
3 100Kč
Bez daně: 3 100Kč
Bez daně: 3 100Kč
Pořádá Svaz československých výtvarných umělců, Galerie Vincence Kramáře, 2. červenec - 3. září 1967. Původní brož, cca 20 stran s reprodukcemi.
Obálka mírně odřená a pomačkaná. Stav dobrý.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Leipzig: C. G. Boerner 1914, brožovaná, VII+96+58+[5] s., 4° (22 x 30 cm)
Velmi dobrý stav; katalog má zažloutlou obálku.
375Kč
Bez daně: 375Kč
Bez daně: 375Kč
Zobrazeny položky 2305 až 2320 z 2496 (156 stránek)
Zákazníci sk


![Official guide to the Tate Gallery [průvodce] Official guide to the Tate Gallery [průvodce]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/721320-official-guide-to-the-tat-17213132231-1024x1024.jpg)
![Kangra Painting [malířství, malba; Indie; indické, orientální umění; The Faber Gallery of Oriental Art] Kangra Painting [malířství, malba; Indie; indické, orientální umění; The Faber Gallery of Oriental Art]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/681035-kangra-painting-malirstvi-16859651701-1024x1024.jpg)

![Pablo Picasso. Schenkung Georges Bloch 1979 und 1980 [malířství] Pablo Picasso. Schenkung Georges Bloch 1979 und 1980 [malířství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/721963-pablo-picasso-schenkung-g-17221807181-1024x1024.jpg)

![Ulrich Erben - Jakobs Traum [katalog; malba; abstraktní malba; moderní křesťanské umění; Jákobův žebřík] Ulrich Erben - Jakobs Traum [katalog; malba; abstraktní malba; moderní křesťanské umění; Jákobův žebřík]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/760000-ulrich-erben-jakobs-traum-17689215971-1024x1024.jpg)
![Jiří Kroha (1893-1974): Architect, artist, designer, theoretician: A 20th century metamorphosis [anglická verze] Jiří Kroha (1893-1974): Architect, artist, designer, theoretician: A 20th century metamorphosis [anglická verze]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/612250-jiri-kroha-1893-1974-arch-16353471231-1024x1024.jpg)
![Ferdinand Hodler: Dessins [kresby; kresba; umění; Švýcarsko; realismus; symbolismus] Ferdinand Hodler: Dessins [kresby; kresba; umění; Švýcarsko; realismus; symbolismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/681125-ferdinand-hodler-dessins--16862074881-1024x1024.jpg)


![Handzeichnungssammlung Arnold Otto Meyer, Hamburg I. Moritz von Schwind, deutsche Handzeichnungen des XIX. Jahrhunderts [aukční katalog, kresby; kresba; umění] Handzeichnungssammlung Arnold Otto Meyer, Hamburg I. Moritz von Schwind, deutsche Handzeichnungen des XIX. Jahrhunderts [aukční katalog, kresby; kresba; umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/681243-handzeichnungssammlung-ar-16736062611-1024x1024.jpg)