KATALOGY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Paris: Société Francaise de Promotion Artistique 1995.
Pěkný stav. Strana s plánkem na okraji nepatrně natržená, jinak zcela v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha: Gallery 2000, pův. brož, 81 stran s četnými i barevnými ilustracemi, 4° (21 x 23 cm)
okraje desek nepatrně odřené, flek na hřbetu, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Olomouc: Muzeum umění Olomouc 2004, brož., 79 s., 4° (21 x 29 cm)
Obálka opotřebována; velmi dobrý stav.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Zürich: Bibliocsandia 70. léta 20. století, pův. brož., [84] stran s 20 velkoformátových fotografií, 21,5 x 30,5 cm, bez textu
Dobrý stav, zevně lehce ušpiněné, první dvě strany vytržené z brožury, celkově dobrý stav
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Praha: Galerie hlavního města Prahy 2017, váz., 160 s., 8° (15 x 23 cm)
Jako nová.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Praha, Galerie hlavního města Prahy, [1994]
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha:: Akademie výtvarných umění v Praze 2008, brož., 127+[3] s., 8° (21,5 x 21 cm)
Jako nová.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Genova (Sampierdarena): La Carabaga club d'arte 1965, brož., 8° (16,5 x 24 cm)
Velmi dobrý stav; hřbet odřený, s pár drobnými ztrátami.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Liberec - Praha: Oblastní galerie Liberec - Arbor vitae 2015, váz., 191 s., 4° (24 x 27 cm)
Téměř jako nová.
780Kč
Bez daně: 780Kč
Bez daně: 780Kč
Paris: Musée des Arts décoratifs 1961, pův. brož., 85 stran s četnými barevnými reprodukcemi, 4° (18,5 x 24,5 cm)
desky poněkud ušpiněné, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha: Galerie hlavního města Prahy - Památník národního písemnictví v Praze 1996, brož., 299+[5] s., 4° (23 x 30 cm)
Obálka mírně opotřebovaná/odřená; velmi dobrý stav.
4 900Kč
Bez daně: 4 900Kč
Bez daně: 4 900Kč
Berlin - Munich: Deutscher Kunstverlag 2010, váz., 278+17 s., 4° (24 x 29 cm)
Nová (fólie je natržená).
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Parix: Publications Nuit et Jour 1996. Pův. kartonová vazba (laminovaná) s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 65 stran s četnými barevnými obr., 2° (18 x 28,5 cm)
Dva listy vytrženy, jinak v dobrém stavu
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Roma: Carte Segrete 1994.
Velmi dobrý stav, pouze okraje stran nepatrně zažloutlé.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Sešit, rozměry: 21 x 29 cm, stran 32
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, pomačkaná a v dolní části potrhaná. V horní části je razítko, razítka jsou i uvnitř
3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
Brožovaná, rozměry: 24 x 24 cm, stran cca 100
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zobrazeny položky 2305 až 2320 z 2497 (157 stránek)
Zákazníci sk

![Orsay [= Conaissance des arts; The Musée dʾOrsay][výtvarné umění, pařížské Muzeum Orsay, katalog - AJ verze] Orsay [= Conaissance des arts; The Musée dʾOrsay][výtvarné umění, pařížské Muzeum Orsay, katalog - AJ verze]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/757075-orsay-conaissance-des-art-17642535091-1024x1024.jpg)
![Příběhy Jiřího Koláře. Básníkovy výtvarné proměny = The Stories of Jiří Kolář: Poet's Visual Metamorphoses [Veletržní Palác, Praha 21. 12. 1999 - 15. 3. 2000; Pražákův Palác, Brno, 14. 9. - 19. 11. 2000] Příběhy Jiřího Koláře. Básníkovy výtvarné proměny = The Stories of Jiří Kolář: Poet's Visual Metamorphoses [Veletržní Palác, Praha 21. 12. 1999 - 15. 3. 2000; Pražákův Palác, Brno, 14. 9. - 19. 11. 2000]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/733589-pribehy-jiriho-kolare-bas-17367732601-1024x1024.jpg)
![Pavel Herynek. Šperky, objekty, kresby 1974-2004 = Pavel Herynek. Jewellery, Objects, Drawings 1974-2004 [Muzeum umění Olomouc, 15. července - 26. září 2004] Pavel Herynek. Šperky, objekty, kresby 1974-2004 = Pavel Herynek. Jewellery, Objects, Drawings 1974-2004 [Muzeum umění Olomouc, 15. července - 26. září 2004]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/568441-pavel-herynek-sperky-obje-15810884061-1024x1024.jpg)

![Richard Deacon: Free Assembly [Městská knihovna, Praha, 13. 4. - 17. 9. 2017; umění; plastika; plastiky; sochařství] Richard Deacon: Free Assembly [Městská knihovna, Praha, 13. 4. - 17. 9. 2017; umění; plastika; plastiky; sochařství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/675196-richard-deacon-free-assem-16657567431-1024x1024.jpg)

![Prezentace malířských ateliérů Akademie výtvarných umění v Praze [whiteBox, Mnichov, 22. 8. - 12. 10. 2008] [současné české umění; česká malba; malířství] Prezentace malířských ateliérů Akademie výtvarných umění v Praze [whiteBox, Mnichov, 22. 8. - 12. 10. 2008] [současné české umění; česká malba; malířství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/600394-prezentace-malirskych-ate-16242668301-1024x1024.jpg)
![Chagall. Vitraux pour Jerusalem [Paris, Musée des arts décoratifs, Palais du Louvre, 16 Juin - 30 Septembre 1961] [katalog výstavy, umění] Chagall. Vitraux pour Jerusalem [Paris, Musée des arts décoratifs, Palais du Louvre, 16 Juin - 30 Septembre 1961] [katalog výstavy, umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/757386-chagall-vitraux-pour-jeru-17652828721-1024x1024.jpg)
![Umělecké sdružení Sursum 1910-1912 [symbolismus v českém výtvarném umění, symbolisté: Jan Zrzavý; Josef Váchal; Jan Konůpek; Jaroslav Horejc, František Kobliha, Emil Pacovský, malba, grafika] Témata: esoterika, hermetismus, okultní vědy, magie, nevědomí] Umělecké sdružení Sursum 1910-1912 [symbolismus v českém výtvarném umění, symbolisté: Jan Zrzavý; Josef Váchal; Jan Konůpek; Jaroslav Horejc, František Kobliha, Emil Pacovský, malba, grafika] Témata: esoterika, hermetismus, okultní vědy, magie, nevědomí]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/601136-umelecke-sdruzeni-sursum--16248720301-1024x1024.jpg)
![Il museo Rodin [výtvarné umění, Rodinovo muzeum] Il museo Rodin [výtvarné umění, Rodinovo muzeum]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/713675-il-museo-rodin-vytvarne-u-17126493721-1024x1024.jpg)
![Piero Fantastichini. „Saluti a Praga“ [umění, malířství, sochařství, katalog ke stejnojmenné výstavě ve Schwarzenberském paláci, červen 1994] Piero Fantastichini. „Saluti a Praga“ [umění, malířství, sochařství, katalog ke stejnojmenné výstavě ve Schwarzenberském paláci, červen 1994]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/677713-piero-fantastichini-salut-16692858221-1024x1024.jpg)

