KATALOGY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Jan Kotík. Fred Thieler Preis für Malerei 1977 [cena za malířství]
Valoch, Jiří (laudatio)
Berlin: Berlinische Galerie 1997. Pův. sešit s titulem na přední desce, 20 stran s barevnými obr., 4° (19 x 24 cm)
bez známek opotřebení, jako nová
150Kč
Bez daně: 150Kč
Joseph Beuys. Werke aus der Sammlung Karl Ströher [sochařství, umělecké instalace, akční umění, permormance, katalog výstavy]
Beuys, Joseph – Koepplin, Dieter – Klophaus, Ute
Basel: Kunstmuseum Basel 1969
Velmi pěkný stav, pouze dolní hrana hřbetu nepatrně otlačená.
740Kč
Bez daně: 740Kč
Německé malířství 17. století z československých sbírek
Hana Seifertová
Národní galerie 1989. Brožovaná s obálkou, stran 240, rozměry: 17,5 x 25 cm.
Stav velmi dobrý, pouze obálka je lehce odřená a na hřbetu mírně natržená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Jasper Johns: die Graphik [výtvarné umění]
Carow, Bernd - de la Motte, Manfred
Hannover: Kunstverein 1971. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 116 stran s četnými částečně barevnými obr., 4° (11,5 x 19 cm)
knihov. exemplář, bez známek opotřebení, ve velmi dobrém stavu
80Kč
Bez daně: 80Kč
Geldformen und Zierperlen der Naturvölker. Führer durch das Museum für Völkerkunde und Schweizerische Museum für Volkskunde Basel. Sonderausstellung 6. Mai bis 29. Oktober 1961 [katalog, výstava, platidla]
Basel 1961, pův. brož, 32 stran+39 tabulí s čb. vyobrazeními, 8° (15 x 21 cm)
desky nepatrně ušpiněné, jinak perfektní, celkově výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Malé bronzy a cíny Stanislava Hanzíka [Galerie Dílo, Ústí nad Labem, 1972]
Berka, Čestmír - Sudek, Josef
Ústí nad Labem: Český fond výtvarných umělců 1972, brož., 14+18 [fotografie] s., 8° (16 x 23,5 cm)
Obálka mírně opotřebovaná, vespod zažloutlá, sponky mírně zrezivělé, obálka a stránky s malými skvrnkami od rzi, prostřední dvojlist oddělený, stránky mírně zažloutlé, jinak dobrý stav
1 030Kč
Bez daně: 1 030Kč
Tsjechoslowaakse Nederlandse fotografie = Czechoslovak and Dutch photography [Foto Biennale Enschede 1991, March 1 to March 24] [výstava, fotografie]
Pelsers, Lisette - Pijnappel, Anneke - Teuben, Mikos (eds.)
Enschede: Stichting Foto Bienale Enschede 1991, pův. brož, 80 stran s četnými reprodukcemi, 4° (21 x 27 cm)
přední deska a některé rohy stránek zohýbané, jinak čistá, velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Monument v kameni. Sousoší od Františka Bílka (František Bílek, Přerov, sochařství)
Vydal Okresní národní výbor v Přerově - Vlastivědný ústav v Přerově 1972. Soubor 19. listů v obálce.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Mrtvá příroda - Exner / Dead Nature - Exner: 1993-1994
Ivan Exner
Prague: Terra Mia Art Gallery 1994
 
280Kč
Bez daně: 280Kč
Masters of World Painting in Soviet Museums: Russia, Italy, France, Spain, The Netherlands, Flanders, Holland, England, Germany, Austria, Siwtzerland [malířství, světové malby ve sbírkách sovětských muzeí a galerií, SSSR]
Marchenko, Elena
Leningrad: Aurora Art Publishers 1987.
Přebal nahoře na hřbetu mírně natržený a odřený, dolní roh chlopně přední části přebalu ohnutý, uvnitř kniha zcela v pořádku, celkově velmi dobrý stav.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Betrayed by Light [Staroměstská radnice, Praha, 12. dubna - 16. května 1999]
Maniscalchi, Rossano B.
Prague: s. n., 1999, váz., 128 s., 8° (22,5 x 27,5 cm)
Desky mírně opotřebované, jinak vynikající stav.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Alfred Justitz [český malíř, malba, obrazy, avantgarda, zátiší, krajinomalba, portréty](edice: Malá galerie, sv. 41)
Marie Dohnalová
Vydal Odeon, Praha 1988. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 20 x 20 cm, 80 str. s řadou barevných reprodukcí.
Pěkný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Milan Sklenar: Photographs
Shearwood, Diana (ed.)
Montreal - Toronto - New York - London: Behaviour 1998
 
840Kč
Bez daně: 840Kč
In the Centre of the Lands of the Bohemian Crown [gotika; středověké, gotické, renesanční umění; oltáře; malba; sochy]
Dáňová, Helena - Pražáková, Markéta (eds.)
Hradec Králové: Museum of Eastern Bohemia in Hradec Kralové / Muzeum východních Čech v Hradci Králové 2019, brož., 240 s., 4° (21 x 27 cm)
Nová.
620Kč
Bez daně: 620Kč
Jan Kotík: Gegenstände, Bilder, Collagen [české umění 20. století]
Nestler, Peter – Wedewer, Rolf
Berliner Künstler Programm des DAAD; Berlin: Modern Art Galerie – Edition Grafikbox 1971.
Pěkný stav.
75Kč
Bez daně: 75Kč
 
Valentinská © 2021