KATALOGY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Hangzhou - Prague: China National Silk Museum - National Museum, Prague 2006, brož., 132 s., 4° (21 x 28,5 cm)
Obálka mírně opotřebovaná; velmi dobrý stav.
520Kč
Bez daně: 520Kč
Bez daně: 520Kč
New York: Sotheby's 1996.
Pěkný stav.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Kunst des 20. Jahrhunderts; Katalog zur Ausstellung in der Galerie im Stadthaus, Bad Homburg vor der Höhe, 17.-27. 9. 1981 u. in der Galerie Steffel ebenda, 1.-17. 10. 1981.
Herausgebung: Bad Homburg
Pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
New York and London, 2003.
Velmi dobrý stav, zadní strana přebalu lehce odřená.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Amsterdam: 1906. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 100 stran textu + 23 stran s černobílými obr., 2° (20 x 29 cm)
Hřbet částečně odtžený, jeden roh desek odtržený, Desky zahnědlé, předsádka s hnědými skvrnkami, bez ořízky, jinak v uspokojivém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Regensburg: Museum Ostdeutsche Galerie Regensburg 2001, váz., 32 s., 4° (30 x 21,5 cm)
Desky opotřebované a mírně zašpiněné, s dvěma papírovými štítky, vazba silně poškozená, jedna strana skoro oddělená; reprodukce fotografií ve velmi dobrém stavu.
270Kč
Bez daně: 270Kč
Bez daně: 270Kč
Praha: Galerie Jaroslava Fragnera 2000, brož., 369 s., 8° (20 x 24,5 cm)
Vynikající stav; přebal jen nepatrně opotřebovaný.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Venezia: Semenzato Casa d'Aste 2002.
Pěkný stav.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
München: Süddeeutscher Verlag 1965, vázaná, 60+163 s., 4° (25, 5 x 34,5 cm)
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Bergisch Gladbach: Zanders Feinpapiere AG 1980, neváz., 68 x 50 cm
Velmi dobrý stav; složka mírně opotřebovaná, s pár drobnými natrženími, jeden list (Schultze) s opotřebením a několika malými natrženími podél horního okraje (mimo tiskovou plochu), jeden ochranný lis
14 990Kč
Bez daně: 14 990Kč
Bez daně: 14 990Kč
Praha, Artia - Nakladatelství státní Ermitáže 1962.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha: Národní galerie v Praze 1998, pevná vazba s přebalem, 83 stran - množství reprodukcí, rozměry: 20,5 x 25 cm.
Stav velmi dobrý, lehce prohnuté desky, nesouvisející věnování. Mírně zvlněné stránky.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Brožovaná, 81 - stran - množství reprodukcí, rozměry: 19 x 24 cm.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Řevnice, Nadace Arbor Vitae 2011. U příležitosti soutěže byly pořádány výstavy StartPoint 2011 (Wannieck Gallery, Brno, 12. 10.-4. 12. 2011) a StartPoint 2011 Selection (GAVU Cheb, 7. 1.-8. 3. 2012).
Desky trochu poškozené, uvnitř pěkná, celkově velmi dobrý stav. / Boards slightly worn, inside nice, overall very good condition.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
London: Christie's 1985, brožovaná, s. 67, 4° (20 x 25,5 cm)
Vynikající stav; na obálce je nalepená samolepka.
375Kč
Bez daně: 375Kč
Bez daně: 375Kč
Milano, Rizzoli Editore 1971, s. 119.
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zobrazeny položky 2305 až 2320 z 2495 (156 stránek)
Zákazníci sk

![Living in Silk. 5000 Years of Chinese Silk Textiles [Staletí s hedvábím. Pět tisíc let čínského textilu, Národní muzeum, Praha, 31. 5. - 31. 7. 2006] Living in Silk. 5000 Years of Chinese Silk Textiles [Staletí s hedvábím. Pět tisíc let čínského textilu, Národní muzeum, Praha, 31. 5. - 31. 7. 2006]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/574205-living-in-silk-5000-years-15885972021-1024x1024.jpg)
![Graphik ders Expressionismus [grafika, německý expresionismus, umění 20. století] Graphik ders Expressionismus [grafika, německý expresionismus, umění 20. století]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/678845-graphik-ders-expressionis-16705883041-1024x1024.jpg)
![Tableaux Anciens. Galerie de Portraits de l´Ancienne Famille v. I. v. D. La Collection de Mr. H. C. Du Bois de la Haye [malířství] Tableaux Anciens. Galerie de Portraits de l´Ancienne Famille v. I. v. D. La Collection de Mr. H. C. Du Bois de la Haye [malířství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/738797-tableaux-anciens-galerie--17416125411-1024x1024.jpg)
![Aus der Serie Tschechische Landschaft, 1999-2000; Komm, ich zeige dir den Paradiesweg - Prager Madonnen, 2000 [Museum Ostdeutsche Galerie Regensburg, 30. 9. - 25. 11. 2001] Aus der Serie Tschechische Landschaft, 1999-2000; Komm, ich zeige dir den Paradiesweg - Prager Madonnen, 2000 [Museum Ostdeutsche Galerie Regensburg, 30. 9. - 25. 11. 2001]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/575018-aus-der-serie-tschechisch-15898807851-1024x1024.jpg)
![Forma sleduje vědu. Teige, Gillar a evropský vědecký funkcionalismus 1922-1948 [architektura; konstruktivismus] Forma sleduje vědu. Teige, Gillar a evropský vědecký funkcionalismus 1922-1948 [architektura; konstruktivismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/715877-forma-sleduje-vedu-teige--17150035631-1024x1024.jpg)

![Jakub Schikaneder. Maler Prags um die Jahrhundertwende [katalog, text německy, umění] Jakub Schikaneder. Maler Prags um die Jahrhundertwende [katalog, text německy, umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/717138-jakub-schikaneder-maler-p-17162724361-1024x1024.jpg)


![19th and 20th Century Photographs [aukční katalog Christie's; "Fotografie 19. a 20. století"; aukce; umění] 19th and 20th Century Photographs [aukční katalog Christie's; "Fotografie 19. a 20. století"; aukce; umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/679736-19th-and-20th-century-pho-16717009211-1024x1024.jpg)
