KATALOGY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Helsinki: Kunstmuseum Amos Anderson 1977. Pův. sešit s titulem na přední desce, 28 stran s četnými černobílými obr., 4° (19,5 x 23 cm)
knihov. exemplář, desky jen lehce osahané, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Praha, Národní galerie 2012, s. 347.
V dobrém stavu. Knižní blok je odlepen z jedné strany od obálky.
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Umberto Allemandi & Co. [1991], pův. kartová vazba s obálkou, 263 stran s četnými barevnými vyobrazeními, 2° (24,5 x 28 cm), jazyk: italsky a anglicky
obálka mírně ušpiněná a na krajích natržená, celkově ale velmi dobrý stav
520Kč
Bez daně: 520Kč
Bez daně: 520Kč
Graz: Verlag Gerd Hatje 1995. Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 250 stran s četnými černobílými a barevnými obr., 2° (24 x 29 cm)
Jako nová
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
New York, National Academy of Design 1983, s. 175.
V dobrém stavu, knižní blok je lehce zvlněn.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Praha: Artefactum - Ústav dějin umění, Akademie věd České republiky 2002, pův. brož., 537 stran se 102 stránkami s čb. vyobrazeními v příloze a rejstříky, 16 x 23,5 cm, česky s německým resumé
nová
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Zürich: Galerie Nathan 1978. Katalog zur gleichnamigen Ausstellung in der Galerie Nathan, Zürich, 27. 10. 1978-27. 1. 1979, preface par Bernard Dorival, Paris
Pěkný stav, pouze přebal je zaprášený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Krakow: Galeria Krypta u Pijarów – Fundacja Turleja 1999.
Velmi dobrý stav. Zadní strana desek trochu poškrábaná, jinak zcela v pořádku.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Prague: The National Gallery in Prague 1999
Pěkný stav. Přebal na hranách nepatrně otlačený, jinak zcela v pořádku.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Berlin: 1970.Pův. kartonová vazba s obrázkem na deskách, nečíslováno, četné černobílé a barevné obr., 4° (20 x 25 cm)
Hřbet a hrany desek odřené, jinak uvnitř v dobrém stavu
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha: Artefactum - Ústav dějin umění, Akademie věd České republiky 2004, pův. brož., 40+338 stran, čb. vyobrazení v příloze, 21 x 21 cm, česky s anglickými, německými a francouzskými resumé
nová
290Kč
Bez daně: 290Kč
Bez daně: 290Kč
Berlin: Neuer Berliner Kunstverein 1976. Pův. sešit s titulem a obrázkem na přední desce, 20 stran s četnými černobílými obr., 2° (21 x 29,5 cm)
bez známek opotřebení, jako nový
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
München: Galerie Arnoldi-Livie 1982, brož., 64 s., 8° (17,5 x 25 cm)
Obálka mírně opotřebovaná; velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Dresden: Wilhelm Baensch 1906, pův. brož., 59 stran s 2 ilustracemi, 8° (12 x 18 cm)
zevně poněkud ušpiněná, rohy stránek ohnuté, zahnědlé stránky, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Otterlo: Rijksmuseum Kröller-Müller 1991, pův. celoplátěná vazba s hnědou ražbou na přední desce, pův. laminovaná obálka, 335 stran s četnými barevnými reprodukcemi, velké 4° (22,5 x 29 cm), jazyk: an
zevně trochu zaprášená a ohmataná, jinak perfektní
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
London: Maggs Bros. Ltd. 1937.Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 78 stran s četnými černobílými obr., 4° (18 x 24 cm)
Knihov. exemplář, hřbet odřený, zadní deska zašpiněná, mezi deskami a knižním blokem prasklá vazba, jinak uvnitř v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zobrazeny položky 2305 až 2320 z 2497 (157 stránek)
Zákazníci sk

![Systhema [malířství] Systhema [malířství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/762284-systhema-malirstvi-17724484391-1024x1024.jpg)

![Internazionale d'arte contemporanea. 258 opere scelte all 'Internazionale d'arte contemporanea di Milano [katalog výstavy soudobého umění v Miláně] HOL Internazionale d'arte contemporanea. 258 opere scelte all 'Internazionale d'arte contemporanea di Milano [katalog výstavy soudobého umění v Miláně] HOL](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/585747-internazionale-d-arte-con-16063173291-1024x1024.jpg)
![Das letzte Haus - The Last House im steirischen herbst ´95 [katalog, architektura] Das letzte Haus - The Last House im steirischen herbst ´95 [katalog, architektura]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/726207-das-letzte-haus-the-last--17271715971-1024x1024.jpg)
![Nápisy okresu Kutná Hora [= Fontes historiae artium, X] Nápisy okresu Kutná Hora [= Fontes historiae artium, X]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/495940-napisy-okresu-kutna-hora--14908834621-1024x1024.jpg)
![Charles Lapicque [katalog k výstavě; francouzské malířství, Nouvelle École de Paris] Charles Lapicque [katalog k výstavě; francouzské malířství, Nouvelle École de Paris]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/684618-charles-lapicque-katalog--16771477861-1024x1024.jpg)
![The National Gallery in Prague: Netherlandish Painting 1480-1600: illustrated Summary Catalogue I/1 [nizozemské malířství, katalog sbírek Národní Galerie v Praze I/1, renesance] The National Gallery in Prague: Netherlandish Painting 1480-1600: illustrated Summary Catalogue I/1 [nizozemské malířství, katalog sbírek Národní Galerie v Praze I/1, renesance]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/747074-the-national-gallery-in-p-17519575141-1024x1024.jpg)
![Tschechische Skulptur des 20. Jahrhunderts von Myslbek bis zur Gegenwart [sochařství] Tschechische Skulptur des 20. Jahrhunderts von Myslbek bis zur Gegenwart [sochařství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/726353-tschechische-skulptur-des-17273402591-1024x1024.jpg)
![Zajatec kubismu [Emil Fila - malíř, kubismus] Dílo Emila Filly v zrcadle výtvarné kritiky (1907-1953) Zajatec kubismu [Emil Fila - malíř, kubismus] Dílo Emila Filly v zrcadle výtvarné kritiky (1907-1953)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/495945-zajatec-kubismu-dilo-emil-14908851841-1024x1024.jpg)
![Karel Broniatowski. Big Man [malířství] Karel Broniatowski. Big Man [malířství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/762398-karel-broniatowski-big-ma-17726298321-1024x1024.jpg)
![Vom Manierismus bis in die Goethezeit. Bilder und Zeichnungen. Frühjahr 1982 [= Galerie Arnoldi-Livie. Katalog Nr. 13] [kresby; malby; umění] Vom Manierismus bis in die Goethezeit. Bilder und Zeichnungen. Frühjahr 1982 [= Galerie Arnoldi-Livie. Katalog Nr. 13] [kresby; malby; umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/619054-vom-manierismus-bis-in-di-16431189411-1024x1024.jpg)
![Das königliche Grüne Gewölbe zu Dresden. Eine Auswahl der wichtigsten Nummern in der Reihenfolge der Standorte, zusammengestellt nach der Ordnung der Sammlung von 1892. Mit zwei Abbildungen. Vierte Auflage [průvodce, Drážďany, Německo] Das königliche Grüne Gewölbe zu Dresden. Eine Auswahl der wichtigsten Nummern in der Reihenfolge der Standorte, zusammengestellt nach der Ordnung der Sammlung von 1892. Mit zwei Abbildungen. Vierte Auflage [průvodce, Drážďany, Německo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/747178-das-konigliche-grune-gewo-17521347761-1024x1024.jpg)
![With Space in Mind: works on paper in the collection in the Kröller-Müller Museum [kresba, katalog sbírky kreseb od sochařů] SOCHY SOCHAŘ HOL With Space in Mind: works on paper in the collection in the Kröller-Müller Museum [kresba, katalog sbírky kreseb od sochařů] SOCHY SOCHAŘ HOL](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/587773-with-space-in-mind-works--16102980301-1024x1024.jpg)
![A Royal Catalogue Issued to Commemorate the Coronation [katalog umění] A Royal Catalogue Issued to Commemorate the Coronation [katalog umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/726818-a-royal-catalogue-issued--17281370461-1024x1024.jpg)