KATALOGY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Catalogue of Icons. Katalog ikon ze sbírky bývalého Kondakovova institutu v Praze [Fontes Historiae Artium, VII] - ikony Byzance
Myslivec, Josef - Hlaváčková, Hana J. (ed.)
Praha: Artefactum - Ústav dějin umění, Akademie věd České republiky 1999, pův. brož., 132 stran s 84 čb. obrázky v příloze, 16 x 23,5 cm, jazyk: anglicky
nová
240Kč
Bez daně: 240Kč
Systhema [malířství]
Ruhrberg, Karl
Helsinki: Kunstmuseum Amos Anderson 1977. Pův. sešit s titulem na přední desce, 28 stran s četnými černobílými obr., 4° (19,5 x 23 cm)
knihov. exemplář, desky jen lehce osahané, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
380Kč
Bez daně: 380Kč
Jakub Schikaneder 1855-1924 (malířství, monografie, mj. T. Vlček - Vstup J. Schikanedera do umění posl. čtvrtiny 19. stol; K falzům obrazů J. Schikanedera)
Veronika Hulíková (ed.)
Praha, Národní galerie 2012, s. 347.
V dobrém stavu. Knižní blok je odlepen z jedné strany od obálky.
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Guido Cadorin 1892-1976. Testi di Pierre Rosenberg, Jean Clair [katalog ke stejnojmenné výstavě v Palazzo Quer HOL
Canton, Guiseppina Dal
Venezia: Marsilio 2007, pův. brož, 207 stran s četnými barevnými reprodukcemi, 4° (25 x 26,5 cm), jazyk: italsky
ořízka ohmataná, jinak jako nová, celkově velmi dobrý stav
1 040Kč
Bez daně: 1 040Kč
Das letzte Haus - The Last House im steirischen herbst ´95 [katalog, architektura]
Reisner, Sabine - Zinganel, Peter (eds.)
Graz: Verlag Gerd Hatje 1995. Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 250 stran s četnými černobílými a barevnými obr., 2° (24 x 29 cm)
Jako nová
150Kč
Bez daně: 150Kč
Pro Arte. Sborník k poctě Ivo Hlobila [umění středověku a renesance, památková péče a teorie umění] Hlobil Ivo
Prix, Dalibor, Rostislav Švácha, Mahulena Nešlehová, Vojtěch
Praha: Artefactum - Ústav dějin umění, Akademie věd České republiky 2002, pův. kartonová vazba, 432 stran s čb. obrázky, 22,5 x 30 cm
Velmi dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Charles Lapicque [katalog k výstavě; francouzské malířství, Nouvelle École de Paris]
Nathan, Peter – Dorival, Bernard
Zürich: Galerie Nathan 1978. Katalog zur gleichnamigen Ausstellung in der Galerie Nathan, Zürich, 27. 10. 1978-27. 1. 1979, preface par Bernard Dorival, Paris
Pěkný stav, pouze přebal je zaprášený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Aldona Mickiewicz: Azyle niepewnego zycia. Wystawa malarstwa i rysunku [současné polské umění, malířství, zátiší]
Mickiewicz, Aldona – Boruta, Tadeusz
Krakow: Galeria Krypta u Pijarów – Fundacja Turleja 1999.
Velmi dobrý stav. Zadní strana desek trochu poškrábaná, jinak zcela v pořádku.
380Kč
Bez daně: 380Kč
The National Gallery in Prague: Netherlandish Painting 1480-1600: illustrated Summary Catalogue I/1 [nizozemské malířství, katalog sbírek Národní Galerie v Praze I/1, renesance]
Kotková, Olga
Prague: The National Gallery in Prague 1999
Pěkný stav. Přebal na hranách nepatrně otlačený, jinak zcela v pořádku.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Tschechische Skulptur des 20. Jahrhunderts von Myslbek bis zur Gegenwart [sochařství]
Pfefferkorn, Rudolf (ed.)
Berlin: 1970.Pův. kartonová vazba s obrázkem na deskách, nečíslováno, četné černobílé a barevné obr., 4° (20 x 25 cm)
Hřbet a hrany desek odřené, jinak uvnitř v dobrém stavu
150Kč
Bez daně: 150Kč
Kunstverein  nebo/oder Künstlerverein ? Hnutí umělců v Praze let 1830–1856 [= Fontes historiae artium, XII]
Hojda, Zdeněk – Prahl, Roman
Praha: Artefactum - Ústav dějin umění, Akademie věd České republiky 2004, pův. brož., 253 stran s čb. vyobrazeními v příloze, jmenný rejstřík, 16 x 23,5 cm, dvoujazyčně česky a německy
nová
180Kč
Bez daně: 180Kč
Karel Broniatowski. Big Man [malířství]
Berlin: Neuer Berliner Kunstverein 1976. Pův. sešit s titulem a obrázkem na přední desce, 20 stran s četnými černobílými obr., 2° (21 x 29,5 cm)
bez známek opotřebení, jako nový
380Kč
Bez daně: 380Kč
Zeichnungen alter und neuerer Meister. Frühjahr 1978 [= Galerie Arnoldi-Livie. Katalog Nr. 10] [kresby; umění]
München: Galerie Arnoldi-Livie 1978, brož., 112 s., 8° (17,5 x 25 cm)
Obálka jen mírně opotřebovaná; velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Das königliche Grüne Gewölbe zu Dresden. Eine Auswahl der wichtigsten Nummern in der Reihenfolge der Standorte, zusammengestellt nach der Ordnung der Sammlung von 1892. Mit zwei Abbildungen. Vierte Auflage [průvodce, Drážďany, Německo]
Erbstein, Julius
Dresden: Wilhelm Baensch 1906, pův. brož., 59 stran s 2 ilustracemi, 8° (12 x 18 cm)
zevně poněkud ušpiněná, rohy stránek ohnuté, zahnědlé stránky, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Olgoj Chorchoj  Logic of Emotion
Hubatová-Vacková, Lada - Koryčánek, Rostislav (eds.)
Brno - Prague: Moravian Gallery in Brno - Museum of Applied Arts 2016, pův. laminovaná kartonová vazba, 249 stran s četnými barevnými reprodukcemi, 28,5 x 23 cm, jazyk: anglicky
Dobrý stav,pouze vazba zašlá, se stopami oděru.
450Kč
Bez daně: 450Kč
 
Valentinská © 2021