KATALOGY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
International Exhibitions Foundations 1968-1969. Pův. plátěná vazba s titulem a obrázkem na přední desce, nečíslováno, s četnými barevnými a černobílými obr., 8° (18 x 18 cm)
Jako nová
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Národní galerie, Praha 1994.
Výborný stav.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Paris: Editions L. Patras, pův. brož se šňůrou, [6] stran textu + 24 reprodukcí v hlubotisku, 4° (24 x 17,5 cm), dvoujazyčně francouzsky a anglicky
poněkud ohmataná a ohnuté rohy, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
275Kč
Bez daně: 275Kč
Bez daně: 275Kč
Berlin: Paramedia 1972. Pův. sešit s titulem na přední desce a obrázkem na deskách, 12 stran s četnými částečně barevnými obr., 2° (21 x 29,5 cm)
desky lehce zahnědlé, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Basel: Moirandat Company AG 2006.
Velmi dobrý stav. Desky na okrajích nepatrně zažloutlé a na hřbetu mírně otlačené, uvnitř zcela v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Pořádá Výstavní ústředí SČSVU, 2. - 31. března 1962. Úprava Stanislav Kolíbal. Stran 16. Původní brož.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Berlin: Berliner Künstlerprogramm des Deutschen Akademischen Austauschdienstes 1983. Pův. brožovaná vazba s titulem a obrázkem na přední desce, 44 stran s četnými částečně barevnými obr., 2° (21 x 29,
desky lehce zašpiněné, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Duisburg: Carl Lange Verlag 1963, pův. brož, [40] nečíslovaných stran s četnými vyobrazeními, 8° (16,5 x 21 cm)
desky poněkud ušpiněné, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha - Berlin: Mlada Fronta - Ex pose Verlag Hangert Lambers 1995, pův. celoplátěná vazba se stříbrnou ražbou a obrázkem na přední desce, 93 stran s četnými barevnými reprodukcemi, 2° (24,5 x 33 cm),
Velmi dobrý stav.
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
München: Galerie Hermeyer 1986. Pův. sešit s titulem a obrázkem na přední desce, 16 stran s četnými částečně barevnými obr., 2° (20,5 x 27 cm)
desky lehce zašpiněné, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brno, Dům umění města Brna, [1992]
Velmi dobrý stav
699Kč
Bez daně: 699Kč
Bez daně: 699Kč
= Reihe Strauhof Zürich; 8. Zürich: OZV Offizin Zürich Verlags-AG 1996.
Velmi dobrý stav. Rohy desek pouze nepatrně ohnuté, uvnitř zcela v pořádku.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Prague: Muzeum of Decorative Arts in Prague (Uměleckoprůmyslové museum v Praze) 2022.
Pěkný stav.
470Kč
Bez daně: 470Kč
Bez daně: 470Kč
Bayreuth, Gondrom Verlag 1984, s. 238.
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Pécs: Janus Pannonius Múzeum 1977, brož., 60 s., 8° (22 x 23 cm)
Dobrý stav; obálka trochu opotřebovaná, na titulní straně je podpis majitele, vazba trochu uvolněná.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha, Národní galerie v Praze 2006.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zobrazeny položky 2305 až 2320 z 2489 (156 stránek)
Zákazníci sk

![Christian Rohlfs 1849-1938. Watercolors - Drawings - Prints [Christian Rohlfs, akvarely, kresby, tisky] Christian Rohlfs 1849-1938. Watercolors - Drawings - Prints [Christian Rohlfs, akvarely, kresby, tisky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/706737-christian-rohlfs-1849-193-17045574791-1024x1024.jpg)


![Jens Jensen. Bilder und Zeichnungen [malířství] Jens Jensen. Bilder und Zeichnungen [malířství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/762597-jens-jensen-bilder-und-ze-17730458381-1024x1024.jpg)

![Eduarto Paolozzi - Druckgrafik1974-1982 [výtvarné umění] Eduarto Paolozzi - Druckgrafik1974-1982 [výtvarné umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/762726-eduarto-paolozzi-druckgra-17731320711-1024x1024.jpg)
![Joachim Berthold. Ausstellungen 1963 [Museum der Stadt Regensburg, 19. April 1963 bis 19. Mai 1963; Galerie am Dom e. V. Frankfurt/Main. Kreuzgang des Karmelitanerklosters 14. Juni 1963 bis 14. Juli 1963] [katalog, výstava] Joachim Berthold. Ausstellungen 1963 [Museum der Stadt Regensburg, 19. April 1963 bis 19. Mai 1963; Galerie am Dom e. V. Frankfurt/Main. Kreuzgang des Karmelitanerklosters 14. Juni 1963 bis 14. Juli 1963] [katalog, výstava]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/728947-joachim-berthold-ausstell-17308142561-1024x1024.jpg)

![Rolf Szymanski [výtvarné umění] Rolf Szymanski [výtvarné umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/762790-rolf-szymanski-vytvarne-u-17731586261-1024x1024.jpg)

