KATALOGY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Orsay [= Conaissance des arts; The Musée dʾOrsay][výtvarné umění, pařížské Muzeum Orsay, katalog - AJ verze]
Jodidio, Philip (ed.)
Paris: Société Francaise de Promotion Artistique 1995.
Pěkný stav. Strana s plánkem na okraji nepatrně natržená, jinak zcela v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Příběhy Jiřího Koláře. Básníkovy výtvarné proměny = The Stories of Jiří Kolář: Poet's Visual Metamorphoses [Veletržní Palác, Praha 21. 12. 1999 - 15. 3. 2000; Pražákův Palác, Brno, 14. 9. - 19. 11. 2000]
Hlaváček, Josef et al.
Praha: Gallery 2000, pův. brož, 81 stran s četnými i barevnými ilustracemi, 4° (21 x 23 cm)
okraje desek nepatrně odřené, flek na hřbetu, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
380Kč
Bez daně: 380Kč
Pavel Herynek. Šperky, objekty, kresby 1974-2004 = Pavel Herynek. Jewellery, Objects, Drawings 1974-2004 [Muzeum umění Olomouc, 15. července - 26. září 2004]
Herynek, Pavel - Zatloukal, Pavel - Křížová, Alena - Rišlink
Olomouc: Muzeum umění Olomouc 2004, brož., 79 s., 4° (21 x 29 cm)
Obálka opotřebována; velmi dobrý stav.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Kristoforis Menneskerettighetene (kniha reprodukcí - Jan Kristofori + podpis) 1976
Jan Kristofori
Zürich: Bibliocsandia 70. léta 20. století, pův. brož., [84] stran s 20 velkoformátových fotografií, 21,5 x 30,5 cm, bez textu
Dobrý stav, zevně lehce ušpiněné, první dvě strany vytržené z brožury, celkově dobrý stav
400Kč
Bez daně: 400Kč
Richard Deacon: Free Assembly [Městská knihovna, Praha, 13. 4. - 17. 9. 2017; umění; plastika; plastiky; sochařství]
Juříková, Magdalena - Heynen, Julian - Deacon, Richard
Praha: Galerie hlavního města Prahy 2017, váz., 160 s., 8° (15 x 23 cm)
Jako nová.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Michal Gabriel. Sochy (výstavní katalog, sochařství)
Olga Malá
Praha, Galerie hlavního města Prahy, [1994]
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Prezentace malířských ateliérů Akademie výtvarných umění v Praze [whiteBox, Mnichov, 22. 8. - 12. 10. 2008] [současné české umění; česká malba; malířství]
Čermáková, Blanka - Tučková, Kateřina - Rittstein, Michael
Praha:: Akademie výtvarných umění v Praze 2008, brož., 127+[3] s., 8° (21,5 x 21 cm)
Jako nová.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Jiří Kolář. La mostra è in collaborazione con l'associazione degli artisti cecoslovacchi [1965; koláže; umění; katalog]
Padrta, Jiří - Tola, Luigi
Genova (Sampierdarena): La Carabaga club d'arte 1965, brož., 8° (16,5 x 24 cm)
Velmi dobrý stav; hřbet odřený, s pár drobnými ztrátami.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Na Sibiř! Německočeští výtvarní umělci v první světové válce na východní frontě a v sibiřském zajetí [umění]
Habánová, Anna (ed.)
Liberec - Praha: Oblastní galerie Liberec - Arbor vitae 2015, váz., 191 s., 4° (24 x 27 cm)
Téměř jako nová.
780Kč
Bez daně: 780Kč
Chagall. Vitraux pour Jerusalem [Paris, Musée des arts décoratifs, Palais du Louvre, 16 Juin - 30 Septembre 1961]	[katalog výstavy, umění]
Paris: Musée des Arts décoratifs 1961, pův. brož., 85 stran s četnými barevnými reprodukcemi, 4° (18,5 x 24,5 cm)
desky poněkud ušpiněné, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Umělecké sdružení Sursum 1910-1912 [symbolismus v českém výtvarném umění, symbolisté: Jan Zrzavý; Josef Váchal; Jan Konůpek; Jaroslav Horejc, František Kobliha, Emil Pacovský, malba, grafika] Témata: esoterika, hermetismus, okultní vědy, magie, nevědomí]
Bydžovská, Lenka - Dačeva, Rumjana - Dejmková, Jiřina - Larv
Praha: Galerie hlavního města Prahy - Památník národního písemnictví v Praze 1996, brož., 299+[5] s., 4° (23 x 30 cm)
Obálka mírně opotřebovaná/odřená; velmi dobrý stav.
4 900Kč
Bez daně: 4 900Kč
Hans von Aachen (1552-1615): Court Artist in Europe [katalog anglicky; anglická verze; umění; manýrismus] HOL
Thomas Fusenig - Alice Taatgen - Heinrich Becker
Berlin - Munich: Deutscher Kunstverlag 2010, váz., 278+17 s., 4° (24 x 29 cm)
Nová (fólie je natržená).
490Kč
Bez daně: 490Kč
Il museo Rodin [výtvarné umění, Rodinovo muzeum]
Siégel, Jean-Dominique (ed.)
Parix: Publications Nuit et Jour 1996. Pův. kartonová vazba (laminovaná) s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 65 stran s četnými barevnými obr., 2° (18 x 28,5 cm)
Dva listy vytrženy, jinak v dobrém stavu
380Kč
Bez daně: 380Kč
Piero Fantastichini. „Saluti a Praga“ [umění, malířství, sochařství, katalog ke stejnojmenné výstavě ve Schwarzenberském paláci, červen 1994]
Fantastichini, Piero – Taramelli, Ennery
Roma: Carte Segrete 1994.
Velmi dobrý stav, pouze okraje stran nepatrně zažloutlé.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Pro dobré bydlení (Spojené uměleckoprůmyslové závody Brno, katalog nábytku, nábytek, hlubotisk) - Jindřich Halabala
kolektiv autorů
Sešit, rozměry: 21 x 29 cm, stran 32
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, pomačkaná a v dolní části potrhaná. V horní části je razítko, razítka jsou i uvnitř
3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
Rudolf Valenta - Plastiky, koláže, kresby (katalog výstavy)
Brožovaná, rozměry: 24 x 24 cm, stran cca 100
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021