KATALOGY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Chopin w kraju. Dokumenty i Pamiatki. Przedmowa Jaroslawa Iwaszkiewicza
Kobylańska, Krystyna (ed.)
Kraków: Polskie wydawnictwo muzyczne 1955, pův. celoplátěná vazba s červenou ražbou na přední desce a hřbetu, XI+296 stran, 30 x 41 cm, jazyk: polsky
zevně pošpiněné, průběžně vybledlé okraje stran, řez uprášen, celkově dobrý stav
400Kč
Bez daně: 400Kč
An Apollo and Petasus Binding. Sold by order of the Trustees of the Bibliotheca Wittockiana [aukční katalog]
London: Sotheby´s 1996. Sešit s titulem a obrázkem na přední desce, 8 stran s černobílými a barevnými obr., 2° (21 x 27cm)
Jako nový
250Kč
Bez daně: 250Kč
Barok na Moravě - Malířské a sochařské návrhy z moravských sbírek (baroko, sochy, sochařství, plastika, katalog výstavy)
Vlasta Kratinová, Lubomír Slavíček
Praha - Jiřský klášter 1986. Brožovaná s obálkou, rozměry:17,5 x 24 cm, stran 51 + obr. příloha.
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Michal Gabriel. Socha jako příběh (výstavní katalog, sochařství, keramika, kov, fotografie)
Lucie Pangrácová, Pavel Ondračka
Brno, Galerie Aspekt 2013, s. 159
Velmi dobrý stav
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Vladimir Ossif. Peintures, dessins 1993-1995 [katalog; malby; kresby; slovenské umění]
Bonafoux, Pascal - Abelovský, Ján
Praha: Středoevropská galerie a nakladatelství 1996, brož., 56 s., 4° (22 x 28 cm)
Jako nová.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Antenate di Venere 27.000-4000 a.C. [Předchůci Venuše; archeologie, paleolit, keramika, pravěké plastiky]
Kruta, Venceslas – Kruta Poppi, Luana – Lička Milan – Magni,
Milano: Skira editore 2009.
Pěkný stav, pouze dolní roh předních desek nepatrně ohnutý.
610Kč
Bez daně: 610Kč
Weiser Herrscher in einer Zeit der Katastrophen. Auf den Spuren Kaiser Karl IV. zwischen Prag und Nürnberg [vrcholný středověk, gotika, gotická architektura v Čechách, Horní Falci, Frankách, císař Karel IV.]
Fajt, Jiří - Šícha, Jan
Prag: Nationalgalerie in Prag (Praha, Národní galerie) 2016
Pěkný stav. Na zadní straně desek zbytky nalepeného štítku (cenovky?), jinak zcela v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Jacob Merz (1783-1807). Zeichnungen aus dem Crocker Art Museum, Sacramento, Kalifornien [romantismus; švýcarské umění; kresby; Švýcarsko]
Howard, Seymour
Zürich: Schweizerisches Institut für Kunstwissenschaft 1981, brož., 83 s., 8° (19 x 25 cm)
Obálka jen mírně opotřebovaná, s menší skvrnou; velmi dobrý stav.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Modern Art Medal: A Retrospective FIDEM XXVI [medaile, plakety, plastika, umění, moderna, sběratelství, numismatika, katalog výstavy] HOL
Scharloo, Marjan (ed.)
Leiden – Den Haag: Rijksmuseum Het Koninklijk Penningkabinet Leiden – Museum Beelden aan Zee Scheveningen 1998.
Velmi pěkný stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Martin Stranka Dechem (výstavní katalog, fotografie; podpis Martin Stranka) HOL
Martin Stranka
Praha, Mánes 2020
Velmi dobrý stav, desky jsou lehce zašpiněné.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Romolo Romani 1905-1913. 28. 6. - 10. 9. 2000, České muzeum výtvarných umění v Praze - Italský kulturní institut
Trezza, Angela et al.
Praha: Instituto Italiano di Cultura - The Czech Museum of Fine Arts 2000, pův. brož., [70] nečíslovaných stran s vesměs barevnými vyobrazeními, 20,5 x 28 cm, jazyk: česky, italsky, anglicky
zevně nepatrně odřené, řez ušpiněn, jinak perfektní stav
400Kč
Bez daně: 400Kč
Patrik Kriššák. Paralelní příběhy (výstavní katalog, malířství, abstrakce; Slovenské současné umění)
Radek Wohlmuth
[Praha], TSP : The Chemistry Gallery; BADOKH, 2017
Velmi dobrý stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Peintures. École française, XIVe, XVe et XVIe siècles [Musée national du Louvre; gotika; renesance; gotické a renesanční umění; gotická malba; Francie]
Sterling, Charles - Adhémar, Hélène
Paris: Éditions des Musées Nationaux 1965, váz., [520]+48 s., 4° (21,5 x 27,5 cm)
Desky mírně opotřebované, plátno vybledlé, předsádky zažloutlé; dobrý stav.
520Kč
Bez daně: 520Kč
 
Valentinská © 2021