KATALOGY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha, Kant 2013, s. 187.
Velmi dobrý stav
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Brožovaná, stran 48, rozměry:21 x 28 cm.
Velmi dobrý stav
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
Prague: Galerie Rudolfinum 1995, pův. laminovaná brož., 140 stran s četnými barevnými a čb. fotografiemi, 21,5 x 30,5 cm, jazyk: anglicky
hrany desek a kapitálek téměř nepatrně odřené, ořízka trochu ušpiněna, jinak perfektní, celkově výborný stav
811Kč
Bez daně: 811Kč
Bez daně: 811Kč
Campione d'Italia: Roman Norbert Ketterer 1980. Katalog zu den Ausstellungen in der Galerie Wolfgang Ketterer München, 6. 2.-2. 3. 1980, und in der Galerie Roman Norbert Ketterer, Campione d'Italia be
Horní roh desek a prvních stránek lehce ohnutý, jinak bez poškození, pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
[Bratislava] [Zahorian & Van Espen], 2019, s. 57.
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha: Správa Pražského hradu - Uměleckoprůmyslové muzeum v Praze 1996.
Uvnitř velmi dobrý stav, přebal poškozený - zašpiněný, natržený a lehce zvlněný.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Berlin: Sektion der DDR in ICOGRADA, Verband Bildender Künstler der DDR 1978.
Slušný stav. Desky odřené, vazba mezi přídeštím a titulním listem částečně naprasklá, uvnitř bez poškození.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1989. Vydání první, stran 134. Původní brož, měkká vazba s přebalem.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Praha : Správa Pražského hradu (Prague Castle Administration), 2002.
Dobrý stav. Desky lehce odřené, nahoře na hřbetu trochu natržené, dolní roh zadních desek ohnutý, okraje stránek lehce zažloutlé, jinak uvnitř zcela v pořádku.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Sešit, stran 47 rozměry: 23 x 21 cm.
Stav velmi dobrý
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Praha: Správa Pražského hradu 2014, váz., 111 s., 4° (22 x 27,5 cm)
Nová.
375Kč
Bez daně: 375Kč
Bez daně: 375Kč
Praha, Národní památkový ústav 2017, s. 374.
Velmi dobrý stav
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Sešit, rozměry: 21 x 29 cm, stran 32
Stav velmi dobrý, obálka i hřbet jsou lehce odřené, hřbet do poloviny natržený, na obálce je razítko
3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
Wandsbeck: Gustav W. Seitz - Artistische Anstalt in Wandsbeck [cca 1880], brož., 18 s., 4° (25 x 32,5 cm)
Uspokojivý stav; obálka opotřebovaná a zažloutlá, s drobnými žlutými skvrnkami od stáří (zvláště na rubu), další žluté skvrnky jsou na tabulích s reprodukcemi (opět zvláště na rubu), na stránkách je o
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Praha: Instituto Italiano di Cultura - The Czech Museum of Fine Arts 2000.
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
München: Galerie Wolfgang Ketterer 1985, brožovaná, 44 s., 8° (19 x 27 cm).
Brožovaná vazba je ve velmi dobrém stavu, jen pravý horní roh je mírně ohnutý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zobrazeny položky 2305 až 2320 z 2495 (156 stránek)
Zákazníci sk




![Michael Rittstein [monografie s ukázkami z výtvarného díla - malíř, výtvarník, expresivní figurální malba] Michael Rittstein [monografie s ukázkami z výtvarného díla - malíř, výtvarník, expresivní figurální malba]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/676639-michael-rittstein-monogra-16677647521-1024x1024.jpg)


![Max Bill. Malerei, Plastik, Grafik [katalog - malba, sochy, umělecké objekty, grafika, umění ] Max Bill. Malerei, Plastik, Grafik [katalog - malba, sochy, umělecké objekty, grafika, umění ]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/678483-max-bill-malerei-plastik--16702309431-1024x1024.jpg)