KATALOGY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
The British Museum Press. Edited by Nicole Rousmaniere. 208 stran, bohatý obrazový materiál, křídový papír. Původní brož, rozměry: 28 x 23 cm. Anglicky.
Pěkný stav (viz foto).
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Tate Gallery 1991
Velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydala Národní galerie v Praze 1964. Katalog k výstavě v Jízdárně Pražského hradu. Původní brož, 93 ..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Brožovaná, stran 147 - množství vyobrazení, rozměry: 21 x 29,5 cm.
Velmi dobrý stav, uvnitř jsou vpisky propiskou.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Odeon, 1975.
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Sešit, rozměry: 21 x 29,5 cm, strany nečíslovány, množství barevných reprodukcí.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Odeon, Praha 1981. Vydání první, stran 103. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Původní brož s přebalem, 4°, 2 strany textu, 15 čb. celostránkových reprodukcí, seznam vystavených prací.
Velmi dobrý stav (viz foto)!
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Výstava slovenského lidového umění a národního umělce Ferdiše Kostky, výstavní síň Mánes, listopad -..
Obálka mírně odřená, hřbet natržený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, 21 stran textu a 100 stran obrazové přílohy. Rozměry: 21,5 x 29,5 cm
Stav velmi dobrý. Obálka ke lehce odřená a mírně zažloutlá, hřbet je lepený
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
František Jiroudek / Čestmír Berka ; [autorem barevných snímků je Pavel Paul], Praha : Odeon, 1980, ..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Sešit, stran 94 - bez vyobrazení, rozměry: 21 x 29,5 cm.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydala Národní galerie Praha 1985. Sešit. 60 stran + příloha.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Benedikt Tachen / Nakl. Slovart, 1996.
Velmi dobrý stav, nepatrně zašpiněná obálka.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Sešit, stran 31, rozměry: 17 x 24 cm.
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Původní brož s přebalem, 4°, 2 strany textu, 15 čb. celostránkových reprodukcí, seznam vystavených prací.
Dobrý stav, obálka ve hřbetu nepatrně natržená (viz foto)!
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Zobrazeny položky 209 až 224 z 2491 (156 stránek)
Zákazníci sk










![Restaurátorský ateliér Národní galerie v Praze [restaurátorství ] Restaurátorský ateliér Národní galerie v Praze [restaurátorství ]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/731063-restauratorsky-atelier-na-17331490891-1024x1024.jpg)

