KATALOGY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Petr Brandl 1668-1735 [katalog výstavy - český barokní malíř, malba, baroko]
Jaromír Neumann (úvodní stať)
Národní galerie v Praze. Praha, 1968. Měkká vazba s přebalem, 210 stran + příloha (197 černobílých vyobrazení), rozměry: 17,5 x 24 cm
Stav dobrý, přebal je odřený, otřepený a potrhaný. Uvnitř je stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Eugen Nevan 1914-1967. Súborné dielo (text slovensky)
Františka Hurajová (sestavila)
Sešit. Rozměry: 22 x 22,5 cm. Stran 57 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Top To Bottom (katalog výstavy)
Michal Škapa
Biggboss, Praha 2021. Brožovaná, rozměry: 17,5 x 24cm, stran
Stav výborný
399Kč
Bez daně: 399Kč
Slovenské umění XX. století ze sbírek českých galerií
Otakar Otáhal
Sešit je volně vložený do obálky, rozměry: 23,5 x 19,5 cm, stran cca 56 - včetně vyobrazení.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce zašpiněná.
120Kč
Bez daně: 120Kč
František Tichý - Kresby
František Dvořák
Vydání první, cca 38 stran - včetně reprodukcí. Sešit. Rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Jean Dubuffet [francouzský malíř a sochař - monografie]
Odeon, Praha 1989.
Uvnitř velmi dobrý stav, přebal lehce zašpiněný(viz obr.).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Goethe a Čechy
kolektiv autorů
Památník národního písemnictví, Praha 1964. Brožovaná, rozměry: 16 x 24 cm, stran 58 + příloha.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Muzeum umění Olomouc (výstavní katalog, malířství, mj. Valckenborch, Francken, Gundelach, Škréta, Preisler, Toyen, Gutfreund, Kubišta, Nepraš, Kmentová, Kolíbal)
Muzeum umění Olomouc
Katalog stálé sbírky Muzea umění Olomouc. Česky a anglicky, přeložil J. Peprník. Vydalo Muze..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Výtvarné umění (aukční katalog, obrazy, umění)
kolektiv autorů
Brožovaná, stran 141 a 102 - množství vyobrazení, rozměry: 18 x 30 cm.
Velmi dobrý stav, v textu je zatrženo a vpisky propiskou a tužkou.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vladimír Komárek (výstavní katalog, malířství, Liberec)
Antonín Langhamer
Vydala Oblastní galerie v Liberci k výstavě obrazů Vladimíra Komárka od 8. září do 30. října 1983. P..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Museum knihy Žďár nad Sázavou - katalog
Pravoslav Kneidl (sestavil)
Brožovaná, rozměry: 15,5 x 21 cm, 207 stran + obr. příloha.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná. Hřbet je v dolní části lehcenatržený.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Josef Váchal - Dílo
kolektiv autorů
Sešit, 64 stran, rozměry: 17,5 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Sto let české fotografie 1839-1939 (chybí 2 přílohy) - katalog
kolektiv autorů
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 21 cm, stran 175.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, chybí příloha na straně 118 - Karlův most a na straně 150 - Tábor. Na přídeští je nalepeno ex libris. Knižní blok se začíná uvoňovat z obálky.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Jan Kotík - reprodukce 1939-1991 (katalog)
Národní galerie Praha, 1992. Brožovaná s obálkou, rozměry: 22,5 x 26 cm. 144 stran, množství obrazového materiálu.
Velmi dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Milan Novotný: Obrazy (výstavní katalog, malířství, abstrakce)
Jiří Hlušička
U příležitosti výstavy. Malířská tvorba z let 2002/2008. Bez nakl. údajů a datace. Původní brož; 21 ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021