KATALOGY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Jiří Corvin / obrazy (výstavní katalog, malířství, abstrakce)
Jaroslav Vanča
Katalog k výstavě. České muzeum výtvarných umění v Praze, 15. 4. - 12. 5. 1996. Graficky upravil Pet..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Wilhelm Lehmbruck (1881-1919) - Plastika, malba, grafika (katalog výstavy)
Jiří Kotalík
Sešit, rozměry: 17 x 24,5 cm, stran 72 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Soudobé užité umění (výstavní katalog, nábytek, plakát, sklo, oděv, mj. Milan Hegar, Josef Svoboda, Rostislav Vaněk, František Vízner, Josef Sudek, Věra Nováková)
Zdeněk Kostka
Výstavní síň Mánes, Praha. Leden - únor 1977 - katalog k výstavě. Původní brož, s obálkou, ta lehce ..
Dobrý stav!
199Kč
Bez daně: 199Kč
David Bailey Katalog k výstavě "Olympus Praha".
David Bailey
Národní technické muzeum, Praha 1992. Osm fotografií na pohlednici v papírové obálce, 8°.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Krásy a tajemství České republiky. Kraj Vysočina (Katalog výstavy)
kolektiv autorů
Brožovaná, rozměry: 18 x 22 cm, stran 74
Výborný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Festival českého a japonského skla 1992-1993
Praha 1992.
Stav velmi dobrý, nepatrně odřená obálka.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Karel Souček (Edice Umělecké profily, sv. 19)[český malíř, Skupina 42, Expo 58]
Jiří Kotalík
Praha, Odeon 1983, s. 233.
Přebal mírně natržený.Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Galerie světového malířství [malba, obrazy, malíři]
R.Belton ( ed.)
Vydal Rebo Production, 2006. Dotisk prvního vydání. Pevná vazba, 18x17 cm, 768 stran.
Pěkný stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Ivan Komárek. Pocta Manýrismu 1994 - 1997 (výstavní katalog, malířství)
Katalog k výstavě. Pocta Manýrismu 1994 - 1997. České muzeum výtvarných umění v Praze, 24. dubna - 1..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kupka - Waldes - Malíř a jeho sběratel (Dílo Františka Kupky ve sbírce Jindřicha Waldesa)
Pachovská, Anna
Petr Meissner - Antikvariát Meissner, Praha 1999.
Velmi dobrý stav.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Rudolf Brančovský (výstavní katalog, malířství, abstrakce)
Petr Turecký
Katalog maleb umělce Rudolfa Brančovského, Praha 2006. Počet stran 100. Původní brož. ..
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Rudolf Krenlička (katalog k výstavě 1979)
Jiří Kotalík
Výtvarné Hlinecko 1979.
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Ohlédnutí (Porcelán,  katalog výstavy)
J. Radová, P. Rada, Š. Radová
Brožovaná, strany nečíslovány, rozměry: 23 x 30 cm.
Stav výborný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Karel Špillar (katalog výstavy)
Sešit, rozměry: 21 x 30 cm, stran 16 - včetně reprodukcí.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Antonín Chittussi
Roman Prahl
Národní galerie, Praha 1996. Původní brož, 128 stran, 216 obrázků, z toho 36 barevných. A4.
Pěkný stav (viz foto).
200Kč
Bez daně: 200Kč
Erik Dietman (výstavní katalog, sochařství, objekty)
Jana Claverie - Dan Merta
Katalog k výstavě.Piknik v mé duši.Letohrádek královny Anny,16.září - 12.listopadu 1995.Výstavu pořá..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
 
Valentinská © 2021