KATALOGY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Michal Škoda (výstavní katalog, sochařství; Klatovy, Moravská galerie Brno)
Jiří Valoch
Katalog k výstavě. Galerie U bílého jednorožce v Klatovech, 2000 a Moravská galerie v Brně, 2001. Na..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Auguste Rodin (sochařství, mj. i Victor Hugo, Balzac, kresby)
kolektiv autorů
nakl. Alpress 2005,s 80.
V dobrém stavu, desky jsou lehce poškrábané, některé stránky jsou lehce pomačkané.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Slavné obrazy: Mistrovská díla v souvislostech
R.H.Johannsen
Vydala Euromedia Group, edice Universum, Praha 2019. Stran 256. Původní pevná vazba.
Výborný stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Vladimir Fuka : Cesta labyrintem / Journey into the Labyrinth
Zdeněk Primus - Sturm, Ernest
Praha, Zdeněk Primus 1996. ISBN 10: 8023805487 (v knize neuvedeno)
Velmi dobrý stav.
820Kč
Bez daně: 820Kč
Průvodce sbírkou českého malířství 19. století : zámek Troja
N. Blažíčková-Horová
Galerie hl. města Prahy. 1998. Brožovaná, rozměry: 21 x 30 cm, 78 stran.
Pěkný stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Ladislav Novák (katalog z výstavy - České muzeum výtvarných umění)
Vydala Nadace Lidé výtvarnému umění, výtvarné umění lide.
Velmi dobrý stav.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Mistr Pinzel: Legenda a skutečnost (Jan Jerzy Pinsel, výstavní katalog, sochařství, baroko, Lvov)
Boris Voznickij
Národní galerie, Praha 1989.
Uvnitř dobrý stav, obálka mírně zašpiněná (viz foto).
50Kč
Bez daně: 50Kč
Trenčianski výtvarníci (Trenčín)
Sešit, rozměry: 20 x 20 cm, 25 - tvořeno převážně vyobrazeními.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Z bojů (album, kresby, druhá světová válka, povstání 1945, osvobození)
Zdenek Seydl
Kreslil Zdenek Seydl. Vydal F. R. Žďárský 1946. Brož, rozměry: 22 x 30 cm, stran cca 44 - tvořeny pouze kresbami.
Dobrý stav, desky a hřbet zažloutlé (viz foto). Na hřbetu stopy po malování.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Sto padesát fotografií. Fotografická sbírka Moravské galérie (katalog)
kolektiv autorů
Brožovaná, stran 93 - včetně vyobrazení, rozměry: 17 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Otakar Kubín  (Umělecké profily, sv. 15) [malířství, novoklasicismus, skupina Osma, figura, krajina, zátiší, kresby-grafika]
Jiří Siblík
Vydal Odeon, Praha 1980. Edice Umělecké profily, sv. 15. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem,167 stran s množstvím reprodukcí, rozměr: 21 x 26,5 cm.
Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Vladimír Komárek (výstavní katalog, malířství, Liberec)
Antonín Langhamer
Katalog k výstavě. Vydala Oblastní galerie v Liberci k výstavě obrazů Vladimíra Komárka od 8. září d..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Miniatura a drobná podobizna v době empirové a probuzenské v Čechách (malířství, portrét, mj. i Fr. Horčička, A. Machek, A. Langweil, J. Bergler)
F. X. Jiřík
Praha, Jan Štenc 1930, Celoplátěná vazba se zlacením na přední straně desek a na hřbetu, 152 stran textu (se 107 reprodukcemi) + 70 barevných tabulí. Rozměry: 21,5 x 28 cm.
Velmi dobrý stav. Desky a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Banky v České a Slovenské republice
Jiří Mezřický
Sešit, rozměry: 21 x 30 cm, cca 42 stran - tvořeni převážně vyobrazeními.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bohumil Kubišta (1884-1918)
M.Nešlehová
Galerie výtv. umění, Litoměřice 1993.
Dobrý stav, nepatrně zašpiněná obálka.
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021