KATALOGY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Ota Janeček - Malá retrospektiva (katalog výstavy)
Sešit, rozměry: 21 x 21 cm, cca 20 stran.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
České moderní malířství v Moravské galerii v Brně (období 1890-1919) [mj. malíři Filla, Zrzavý, Hudeček, Švabinský, Preissler, Špála, Beneš, Kremlička]
Jiří Hlušička
Vydal Blok, Brno 1984. Původní celoplátěná vazba se zlacením na hřbetu, originální přebal, 301 stran s množstvím reprodukcí. Rozměr 27x21 cm.
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Knihy čtyř týdnů - duben 1967
Knihy čtyř týdnů - duben 1967. Vydává tiskové oddělení Mladé fronty, nakladatelství ÚV ČSM v Praze. ..
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Niederländische malerei (Holandské malířství)
Holandsko 1941.
Velmi slušný stav, zašpiněná zadní strana desek.
150Kč
Bez daně: 150Kč
František Ronovský - Vzpomínky
Jiří Urban
Brožovaná, rozměry: 21 x 21,5 cm, stran 36
Stav výborný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Stanislava Kavanová (sochařka, sochařství)
Brožovaná s původní obálkou, 59 stran - včetně vyobrazení, rozměry: 17 x 32 cm.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Malerei  in Österreich 1945-1995
Prestel, München, 1996.
Výborný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Jindřich Wielgus (podpis)
Sešit, rozměry: 24 x 20 cm, stran cca 36 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý, obálka je v dolní části lehce odřená. Podpis Jindřich Wielgus.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Sochy a obrazy
Jaroslav Róna
Dům u Kamenného zvonu, Praha 1997-1998. Katalog k výstavě. Stran cca 115. Původní brož. Rozměr 30x25 cm.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Oskar Kokoschka (Malá galerie, sv. 40) malíř
Jan M. Tomeš; typo Oldřich Hlavsa
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1988. Edice Malá galerie, svazek 40. Původní celoplátěná vazba s přebalem; 20,5 x 20,5 cm; 91 stran.
Pěkný stav (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Začátek století / The Beginning of the Century
Jan Kotík, Ján Mančuška, Vít Soukup
Arbor vitae. vázaná, 183 stran, 21 × 26 cm, česky , anglicky Rozměry: 21 × 26 cm Rok vydání: 2012.
Perfektní stav.
375Kč
Bez daně: 375Kč
Pět smyslů / The Five Senses [brožura z výstavy, kabinet grafiky Národní galerie - stará grafika]
Sešit, vydání první, rozměry: 16 x 20 cm, 33 stran - včetně vyobrazení.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Goethe a Čechy
kolektiv autorů
Památník národního písemnictví, Praha 1964. Brožovaná, rozměry: 16 x 24 cm, stran 58 + příloha.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Jan Trampota (katalog k výstavě)
Státní Galerie výtvarného umění v Náchodě, 15. září - 29. října 2000. Stran 34. Původní sešit.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Čchi Paj-Š´ (Josef Hejzlar) monografie čínského malíře (čínská malba, dřevoryt) Hol
Josef Hejzlar
Vydal Odeon, Praha 1970. První vydání. Edice Světové umění, svazek 38.
Přebal po okrajích a ve hřbetě natržený. Stav jinak pěkný.
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
 
Valentinská © 2021