KATALOGY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Alena Nádvorníková  - Vratislav Effenberger, Roman Erben, Petr Král (surrealismus , monografie )
V. Effenberger Erben Král Schmitt * Šulc
2011 Praha Arbor Vitae
Nová
799Kč
Bez daně: 799Kč
In Summa (surrealismus)
"ubomír P. Nedbal, Zdeněk Řezníček
Sešit, rozměry: 20 x 14,5 cm, strany textu 3 + 21 vyobrazení.
Velmi dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Hans Hartung (abstraktní malíř - edice Současné světové umění)
Jiří Siblík
Měkká vazba, rozměry: 15,5 x 17,5 cm, stran 64, vydání první.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, knižní blok je uvolněný z obálky.
90Kč
Bez daně: 90Kč
A. B. Kohout oznamuje zahájení svého vydavatelství Žlutý stůl
A. B. Kohout
Měkká vazba - sešito nití, rozměry: 16 x 16,5 cm, stran 20.
Pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Vladimir Fuka : Cesta labyrintem / Journey into the Labyrinth
Zdeněk Primus - Sturm, Ernest
Praha, Zdeněk Primus 1996. ISBN 10: 8023805487 (v knize neuvedeno)
Velmi dobrý stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Karel Jílek (Umělecké profily)
Jiří Hlušička
Karel Jílek, monografie s ukázkami z malířského díla. Předlohy k reprodukcím Oldřich Staněk, Alena U..
 
95Kč
Bez daně: 95Kč
Doba vlády Karla IV. a jeho rodiny v archivních dokumentech [Lucemburkové, Karel IV, středověk, listiny]
Národní archiv, Archivní areál Chodovec, 2006. Původní brožovaná vazba, 97 stran, rozměr: 22× 30 cm. Množství vyobrazení.
Pěkný stav (viz obr.).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Antonín Strnadel 1910 - 1975 (výstavní katalog, malířství, kresba)
Jiří Kotalík
Katalog k výstavě. Souborná výstava díla Antonína Strnadla. Národní galerie v Praze, Jízdárna pražsk..
Původní brož s přebalem, ten natržen a zašpiněn. Stav dobrý.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Svět Jana Zrzavého (Jan Zrzavý)
Jaromír Zemina (usp.)
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1963. Listy jsou volně vložené do obálky, rozměry: 20 x 27 cm. První vydání, stránky nečíslovány - 102 reprodukcí.
Stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Porzellan des 18.Jahrhunderts (Porcelán 18.století)
S.Ducret
Silva Verlag, Zürich, 1971.
Uvnitř dobrý stav, lehce zašpiněný, natržený a odřený přebal.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Moderní malířství v kostce (od realismu k socialistickému realismu)
Fr. Kubišta
8 stran textu + obr. příloha, rozměry: 17,5 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Institut tvůrčí fotografie FPF Slezské univerzity v Opavě : Diplomové a klauzurní práce 1998-2003. / Institute of Creative Photography Silesian University in Opava : Diploma and Final Portfolios 1998-2003
Birgus, Vladimír (ed.)
Opava - Praha, Slezska univerzita - KANT (Karel Kerlicky), 2003. ISBN 10: 8072482106.
Velmi dobrý stav. / Very good condition.
270Kč
Bez daně: 270Kč
Ota Janeček - Výber z diela (text slovensky, katalog výstavy)
Jiří Kotalík
Brožovaná s obálkou, rozměry: 21 x 20,5 cm, strany nečíslovány - množství reprodukcí.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Miloslav Holý [Edice Umělecké profily, malíř, monografie]
Jan Baleka
Odeon, Praha 1979. Edice Umělecké profily, svazek 9. Stran 191 s množstvím reprodukcí. Původní celop..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Prerafaelisté a umělci jejich okruhu
Kresby, textilie a tapety z Whitworth Art Gallery - Univerzity v Manchesteru. Slovenská národní gale..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021