KATALOGY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha, Odeon 1983, s. 233.
Přebal mírně natržený.Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Rebo Production, 2006. Dotisk prvního vydání. Pevná vazba, 18x17 cm, 768 stran.
Pěkný stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Katalog k výstavě. Pocta Manýrismu 1994 - 1997. České muzeum výtvarných umění v Praze, 24. dubna - 1..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Sešit, rozměry: 15,5 x 21,5 cm, nestránkováno, 4 černobílé reprodukce.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Katalog maleb umělce Rudolfa Brančovského, Praha 2006. Počet stran 100. Původní brož. Stav pěkný.
..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Výtvarné Hlinecko 1986.
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, strany nečíslovány, rozměry: 23 x 30 cm.
Stav výborný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Pražský hrad, 1994.
Výborný stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Sešit, rozměry: 21 x 30 cm, stran 16 - včetně reprodukcí.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Galerie hl.m. Prahy, Staroměstská radnice, 1993. Původní brož, rozměr: 30 x 21 cm, text + reprodukce.
Pěkný stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Národní galerie, Praha 1996. Původní brož, 128 stran, 216 obrázků, z toho 36 barevných. A4.
Pěkný stav (viz foto).
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Katalog k výstavě.Piknik v mé duši.Letohrádek královny Anny,16.září - 12.listopadu 1995.Výstavu pořá..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Sešit, rozměry: 21 x 20 cm, stran 24 + obr. příloha,
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Katalog k výstavě. Výstavu uspořádaly Svaz českých výtvarných umělců a federální ministerstvo spojů ..
Stav pěkný
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vlastním nákladem vydal Libor Šteffek, Praha 2015.
Výborný stav - nová kniha.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Brožovaná, rozměry: 12,5 x 19,5 cm, 48 stran.
Velmi dobrý stav, knižní blok je uvolněný z obálky.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk

![Karel Souček (Edice Umělecké profily, sv. 19)[český malíř, Skupina 42, Expo 58] Karel Souček (Edice Umělecké profily, sv. 19)[český malíř, Skupina 42, Expo 58]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/721889-karel-soucek-edice-umelec-17221092691-1024x1024.jpg)
![Galerie světového malířství [malba, obrazy, malíři] Galerie světového malířství [malba, obrazy, malíři]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/699429-galerie-svetoveho-malirst-16964289901-1024x1024.jpg)










