KATALOGY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydala Academia, Praha 1989. Původní celoplátěná vazba se zlacením a s přebalem, 456 stran, 231 černobílých a 102 barevných obrázků, první vydání. Rozměr 22,5 x 29,5 cm.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydal Nadační fond Eleutheria, Praha 2008
Velmi dobrý stav.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Gallery, Praha 1995. Brožovaná, stran 253, rozměry: 21,5 x 27,5 cm.
Pěkný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Catalogue raisonné 1941-1981. Paris: Daniel Lelong - Successió Miró 2007. ISBN: 9782868820792. Katal..
7 000Kč
Bez daně: 7 000Kč
Bez daně: 7 000Kč
Sešit, rozměry: 22 x 21 cm, cca 40 stran - množství reprodukcí.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Katalog k výstavě. Vydal ARSkontakt, Praha - Brno 2008, vydání první, stran cca 60. Původní brož. St..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, stran 106 - množství vyobrazení, rozměry: 15,5 x 21 cm.
Dobrý stav, obálka je v horní části popsána propiskou, v textu je zatrženo a vpisky propiskou. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, stran 77 + obr. příloha, rozměry: 15 x 20,5 cm
Stav pěkný
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Mathildenhöhe Darmstadt, 1980.
Stav velmi dobrý, nepatrně odřené desky.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Frenštát pod Radhoštěm, Ostrava 1991.
Uvnitř dobrý stav, obálka zašpiněná (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Sešit, stran textu 32 + obr. příloha, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Katalog k výstavě. Tomáš Němec - Slavnost, The Chemistry Gallery, Praha, 28. 6. - 5. 8. 2012. Stran ..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Listy jsou volně vložené do obálky, rozměry: 20 x 27 cm. První vydání, stránky nečíslovány - 102 reprodukcí.
Stav dobrý, obálka je odřená a svisle přehnutá. Na hřbetu je nálepka. Vyřazený knihovní šxšmplář - uvnitř jsou razítka a čísla.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pořádá Uměleckoprůmyslové muzeum v Praze, Královský letohrádek, únor - březen 1973. Graficky upravil Jiří Rathouský. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná, rozměry: 20 x 26 cm, stran 28 + obr. část
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka, některé složky jsou uvolněné
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, rozměry: 10 x 21 cm, stran 35 + příloha.
Stav velmi dobrý, obálka je mírně pomačkaná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk

![Nizozemské malířství 15. a 16. století - Československé sbírky [Z obsahu: renesanční malba z Nizozemí a Belgie, malíři, Bruegel, Antverpy, manýristé, rudolfínské sbírky aj.] Nizozemské malířství 15. a 16. století - Československé sbírky [Z obsahu: renesanční malba z Nizozemí a Belgie, malíři, Bruegel, Antverpy, manýristé, rudolfínské sbírky aj.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/708011-nizozemske-malirstvi-15-a-17059934061-1024x1024.jpg)











