KATALOGY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Henry Moore (sochy, moderní sochařství)
Dušan Šindelář
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1961. Vydání první, stran 35 + obrazová příloha. Původní brož, měkká vazba.
Desky odřeny, hřbet mírně natržený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Umění staré Eurasie. Skalní obrazy v SSSR (katalog výstavy)
Miroslav Kšica
Brožovaná, rozměry: 30 x 21 cm, 83 stran včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Katalog obrazárny v Domě umělců Rudolfinum, Praha
Brožovaná, stran 375, rozměry: 14,5 x 21 cm.
Dobrý stav, obálka je lehce otřepená, hřbet v horní části natržený. Uvnitř je stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Malerei / Malířství
Roman Buxbaum
Katalog k výstavám Romana Buxbauma v Zurichu, Praze, Lenzburgu, Barceloně a Mnichově z let 1991-1992..
 
280Kč
Bez daně: 280Kč
Vladimír Preclík (Sochař) edice Obelisk 1970
Eva Petrová
Vydal Obelisk, Praha 1970. 1. vyd.
Desky mírně odřeny. Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Jan Ambrůz (výstavní katalog, sochařství)
Alena Potůčková
Katalog k výstavě. České muzeum výtvarných umění v Praze, Křížová chodba Karolina, únor - březen 199..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Česká secese - Užité umění (katalog)
Původní brož s přebalem, rozměr 24x22 cm, 180 stran, bohatý obrazový materiál.
Přebal nepatrně odřený (viz foto), stav jinak pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
František Tichý -  kresby, grafika
Sešit, rozměry: 17,5 x 20 cm, stran cca 28 - včetně vyobrazení.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
American Art: 1750-1800 Towards Independence
Yale University Gallery 1976.
Uvnitř dobrý stav, desky zašpiněné, hřbet mírně natržený.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Kateřina Černá  - (velká monografie, vyd. Arbor Vitae a Gallery 2010)     Hol.
Naďa Řeháková (text)
Vyd. Arbor Vitae a Gallery, Praha 2010
Výborný stav (viz foto).
600Kč
Bez daně: 600Kč
Běla Suchá - textilní tvorba
kolektiv autorů
Sešit, rozměry: 21 x 20 cm; 16 stran - včetně vyobrazení.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Vojtěch Janyška
Staub, Helena (ed.)
AdAlbErt KhAn: Šel do nebe... …tak ať zavolá, až se vrátí = Il est au ciel... … qu'il m'appelle quan..
 
280Kč
Bez daně: 280Kč
České moderní malířství v Moravské galerii...II. Hol (obsahuje díla :Jan Zrzavý ,Emil Filla ,Jindřich Štyrský , Otakar Mrkvička a další)
Jiří Hlušička
Vydal Blok, Brno 1989. Původní celoplátěná vazba s originálním přebalem, 427 stran s množstvím reprodukcí. Rozměr 27x21 cm.
Přebal mírně odřený. Jinak velmi dobrý stav (viz foto).
450Kč
Bez daně: 450Kč
Róbert Dúbravec 1924 - 1974 (výstavní katalog, malířství, dřevořez, linoryt, Slovenský výtvarník)
Bohumil Bachratý
Katalog k výstavě. Oblastní galerie, Krajská organizace Svazu slovenských výtvarných umělců, Bánská ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha - Paříž. Umění a umělci na československé a francouzské medaili XX. století (medaile, mince, plastiky)
Jiří Kotalík
Dva sešity jsou vloženy do obálky. Stran textu 86 + rozsáhlá obr. příloha, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Alphonse Mucha   Hol.
Alphonse Mucha
Japan, Tokyo 1983.
Výborný stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
 
Valentinská © 2021