KATALOGY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Jiří Votruba (výstavní katalog, malířství)
Martin Dostál
Katalog k výstavě. Vydáno v roce 2004 ve spolupráci s firmou EGON ZENDER INTERNATIONAL. Stran cca 70..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
Jaroslav Kříž. Obrazy z let 1974 - 1978 (malířství, katalog, podpis Jaroslav Kříž)
Jaroslav Kříž - podpis!
Praha, SČVU 1979, s. 12.
Obálka lehce zašpiněna (viz foto), dobrý stav.
50Kč
Bez daně: 50Kč
British Watercolours: in The Whitworth Art Gallery, Manchester (katalog umění)
Charles Nugent
Philip Wilson Publishers, 2003.
Velmi dobrý stav, nepatrně odřený zadní přebal.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Mnichovská zrada. Katalog k výstavě
Kolektiv autorů
Brožovaná, 57 stran, rozměr: 14,5 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Jan Šafránek. Obrazy a kresby (Katalog k výstavě)
Brožovaná, 51 stran, rozměr: 23 x 27 cm.
Výborný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Problém renesance a drobná plastika (sochařství, sochy)
Emil Filla
Praha, 1938.
Velmi slušný stav, obálka odřená, zašpiněná a natržená, vazba uvolněná, hřbet potrhaný. Uvnitř dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Klauni - herci - muzikanti (Vladimír Jandejsek) - katalog + 6x litografie
Vladimír Jandejsek
6 litografií je volně vloženo do obálky, rozměry: 21,5 x 30 cm.
Stav pěkný.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Rudolf Kremlička (výstavní katalog - Mánes, malířství, skupina Tvrdošíjní)
kolektiv autorů
Soubor díla. Leden - březen 1958, Výstavní síň Mánes - Nová síň. Seznam vystavených prací, 12 stran + černobílé reprodukce. Volné archy v obálce.
Stav pěkný.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Petr Veselý (katalog)
Brožovaná. 5 stran textu a cca 46 stran obr. příloha, rozměry: 21 x 30 cm
Výborný stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Opatov 85. Katalog k výstavě (malířství, abstrakce, mj. Karel Nepraš, Václav Bláha, Eva Kmentová, Václav Stratil, Jiří Načeradský, Vladimír Merta, Milan Grygar)
Marie Judlová
K výstavě Opatov 1985. Organizace výstavy J.Krbůšek a V.Lindauer. 10 vyobrazení volně vloženo v papí..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Ivo Medek Kopaninský: Vyskladněno / Vystaveno (koláž, erotika)
Vlastimil Tětiva
Praha, Gallery 2000, s. 72.
Obálka lehce odřená, listy mírně zkrabacené vlhkostí. Dobrý stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Viková (katalog)
Galerie výtv. umění v Chebu, nedatováno.
Dobrý stav, nepatrně zašpiněná obálka.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Výstava architektonických náčrtků Obchodního domu a galerie (Vladimír Jandejsek) - 2x litografie
Vladimír Jandejsek
2 litografie jsou volně vložené do obálky, rozměry: 21 x 30 cm.
Stav pěkný.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Vincenc Morstadt - popisný seznam grafického díla [veduty českých měst, Praha]
Eva Bužgová-Rambousková
Původní celoplátěná vazba se zlacením a obálkou, 173 stran + 92 černých a 2 barevné reprodukce v příloze, rozměry: 18 x 24,5 cm.
Velmi dobrý stav, obálka zahnědlá.
200Kč
Bez daně: 200Kč
 
Valentinská © 2021