CESTOPISY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Sešit, stran 42, rozměry: 12 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je mírně ušpiněná a pomačkaná.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha, SNKLHU 1958, s. 444.
V dobrém stavu, obálka je lehce potrhaná.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Hochberger, 1988.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakl. Orbis v edici Stopy, fakta, svědectví. Praha 1972. Celoplátěná vazba se zlacením a přeb..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Motto, 2005. Vydání první. Pevná vazba s obálkou, stran 298, rozměry: 14 x 21 cm
Pěkný stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydal Odeon, Praha 1972. I. vydání. 194 stran. Původní celoplátěná vazba s obálkou.
Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha, Česká grafická unie a.s.1947, s. 385
Velmi dobrý stav. Bez obálky.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vyd. Marco Polo 2009, Brožovaná, 123 stran, rozměry: 11 x 19 cm.
Stav velmi dobrý. Na obálce je nálepka s původní cenou.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Svoboda, Praha 1992. Stran 125 + obr. příloha. Původní brož. Rozměry: 13 x 20 cm.
Stav dobrý
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Pevná vazba se zlacením, rozměry: 14 x 19 cm, 577 stran s množstvím obrazových příloh.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nákl. České graf. unie, Praha 1942. Letecká knihovna, sv. 8. Původní poloplátěná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 20 cm, 223 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce otřepená
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vlad. Zrubecký, Praha 1940. Celoplátěná vazba - přebal chybí, rozměry: 16 x 21 cm, 242 stran.
Velmi dobrý stav, desky se lehce uvolňují od vazby a jsou mírně ušpiněné.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Metafora 2001, s. 340.
V dobrém stavu, obálka je lehce natržená.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
S kresbami L. Salače. Nakl. "Novina", Praha, 1934. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem,..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Původní poloplátěná vazba s přebalem, rozměry: 13,5 x 19,5 cm, 222 stran.
Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. knih cestovatele A. V. Nováka, Praha 1930. Brožovaná, rozměry: 14 x 18 cm, stran 177
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk








![Moderní Čína jaká vskutku je [Z obsahu: dějiny Číny, Peking, reálie, čínské školství, umění, čínská kuchyně, pošta a telegraf, náboženství, etiketa, vojsko, lid a jeho zvyklosti, právo, zákony a soudnictví v Číně] Moderní Čína jaká vskutku je [Z obsahu: dějiny Číny, Peking, reálie, čínské školství, umění, čínská kuchyně, pošta a telegraf, náboženství, etiketa, vojsko, lid a jeho zvyklosti, právo, zákony a soudnictví v Číně]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/561631-moderni-cina-jaka-vskutku-15701768051-1024x1024.jpg)




![Cestopis Bedřicha z Donína [ed. Odkaz minulosti české; Itálie - Janov, Benátky, Loreto, rudolfinská doba] Cestopis Bedřicha z Donína [ed. Odkaz minulosti české; Itálie - Janov, Benátky, Loreto, rudolfinská doba]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/684652-cestopis-bedricha-z-donin-16771565811-1024x1024.jpg)
