CESTOPISY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Paříž (Francie, průvodce, cestování)
Alfons Breska
Praha, Oldřich Petr 1926, s. 96.
Velmi dobrý stav
30Kč
Bez daně: 30Kč
Řehůřek z Okoře v Americe. Dobrodružství českého hocha v cizině (dobrodružství, cestopis)
Josef Masopust
Praha, E. Weinfurter [1937], s. 188.
V dobrém stavu, obálka je potrhaná.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Autostopem kolem světa. IV. díl, Afrika s Čínou, Japonskem a Koreou
Jiří Svoboda
Brožovaná, 311 stran. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Turecké středomoří (Turecko, cestování, průvodce)
Manfred Ferner
Praha, Divadlení a literární agentura PRAGA 2002, s. 96
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Anděl na kolečkách. Poloreportáž z USA (edice: Spirála) [reportáž, Spojené státy americké, mj. New York; obálka Vladimír Fuka]
Miroslav Holub
Praha, Československý spisovatel 1966, s. 120.
Původní brož, měkká vazba, ve hřbetě rozlepena. Stav dobrý.
30Kč
Bez daně: 30Kč
Cesta do Damašku
Ctibor Mařan
Brožovaná, rozměry: 11,5 x 18 cm, 39 stran.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Příhody Václava Vratislava z Mitrovic
Jiří Daňhelka (ed.)
Původní poloplátěná vazba s přebalem, rozměry: 15 x 21 cm, 209 stran - včetně obr. materiálu.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Od oceánu k oblakům (edice: Máj, sv. 396) [Indie, Nepál, Himaláje]
Edmund Hillary
Praha, Mladá Fronta 1982, s. 259.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Dálky (edice: Racek, sv. 6) [cestopis, Česká filharmonie, Japonsko, Austrálie, Čína, Indie; obálka Jiří Schmidt]
Jaroslav Putík
Praha, Nakladatelství politické literatury 1964, s. 140.
Původní celoplátěná vazba s přebalem, ten natržen. Stav pěkný.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Yukon solo. Příběh kánoisty (kanoistika)
Karel Dohnal
Vydalo nakl. letecké literatury Svět křídel, Cheb 1994. Brožovaná, rozměry: 14,5 x 21 cm, stran 138, vydání první.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Po záhadných stopách [záhadná bájná zvířata]
Jaroslav Mareš
Orbis, Praha 1994. Pevná vazba. 141 stran, rozměry: 22 x 31 cm.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Městské věže v Čechách, na Moravě, ve Slezku
Zdeněk Fišera
Olympia, Praha 2011. Brožovaná, rozměry: 12 x 20,5 cm, stran 163.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Amerika (Severní Amerika, USA, Kanada, Jižní Amerika, Mexiko, Brazílie)
A.Obermann, V.Hrala, D.Chroboková, V.Kašpar
Praha, Albatros 1985, s. 271.
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Toulky světem   Hol.
Pozoruhodná místa pěti kontinentů. Rebo, Praha 2008. Třetí vydání. Původní vazba, 2°, 416 stran, mno..
 
190Kč
Bez daně: 190Kč
Velké železnice světa. Džunglí a tajgou (železnice, Asie, Indie, Čína)
Josef Hons
Vydání první, stran 308. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 17,5 x 24,5 cm
Stav velmi dobrý. Přebal je mírně odřený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Čína císaře Šen-cunga (Každodenní život středověké Číny)
V. Hrdličková, Z. Hrdlička
Vydalo nakladatelství Mladá fronta, Praha 1992. Vydání první. Původní brož, 272 stran textu a 16 stran barevné přílohy, rozměr: 21 x 29 cm.
Pěkný stav (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021