CESTOPISY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Plavby sebevrahů
Miroslav Náplava
Jota, Brno 2018. Původní pevná vazba s obálkou, rozměry: 17 x 24 cm, 232 stran, 40 stran bar. přílohy.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Přes moře. S uprchlíky na cestě do Evropy (Emigrace, uprchlíci, Sýrie, reportáž; fotografie Stanislav Krupař)
Wolfganag Bauer
Grada, Praha 2015. Brožovaná, stran 128, vydání první, rozměry: 12 x 20 cm.
Stav pěkný.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Průvodce Litoměřickem. Průvodce a adresář Litoměřic (Litoměřice, historie, architektura, mj. Staré pověsti Litoměřicka, adresář, dobová reklama)
F. K. Dubenský
Průvodce Litoměřickem - Průvodce a adresář Litoměřic. Pův. brož., vyd.MNV Litoměřice 1946, 116 s., 8..
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Obrázky z Holandska
Karel Čapek
S kresbami autorovými. Fr. Borový, Praha 1947. Spisy bratří Čapků. Původní celoplátěná vazba s přeba..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Afrika - život a smrt zvířat
Josef Vágner
Nakl. Svoboda, Praha 1987.
Uvnitř dobrý stav, přebal lehce natržený.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Lovci kilometrů - VAZBA KŮŽE - cestopis automobilem HOL
Elstner
Africké dobrodružství tří Evropanů, které prožili v kapesním automobilu mezi Prahou, rovníkem a P..
 
600Kč
Bez daně: 600Kč
Zvláštní zpráva č. 4 [tajná zpráva o Sovětském svazu - Rusko, Sovětský svaz]
Jiří Hanzelka, Miroslav Zikmund
Vydalo Lidové nakladatelství, Praha 1990. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 123 stran, vydání první.
Pěkný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Zakletá země
Karel Hloucha
Původní poloplátěná vazba, rozměry: 16,5 x 23 cm. Stran 216, druhé vydání.
Stav dobrý. Desky jsou lehce odřené. hřbet v horní části natržený. Knižní blok je uvolněný z desek, uvnitř je stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Čína císaře Šen-cunga (Každodenní život středověké Číny)
V. Hrdličková, Z. Hrdlička
Vydalo nakladatelství Mladá fronta, Praha 1992. Vydání první. Původní brož, 272 stran textu a 16 stran barevné přílohy, rozměr: 21 x 29 cm.
Pěkný stav (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Příručka k biblické dějepravě pro školy obecné a občanské, III.
Praha : Českoslovanská akciová tiskárna, 1927.
Velmi slušný stav, desky zašpiněné a odřené, uvnitř dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Sám [osamělý mořeplavec na lodi, vesloval přes Tichý oceán]
Gérard d´Aboville
Nakladatelství Knižní klub, Praha 1998. Původní pevná vazba s přebalem. Vydání první. 160 stran + příloha. Rozměry: 16 x 24 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Italská cesta Mikoláše Alše
Mikoláš Aleš
Vydal Melantrich, Praha 1940. Měkká vazba, stran textu 16 + obr. příloha, rozměry: 14 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, v zadní části je věnování s podpisem.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Velké hory světa (edice: Universum) (fotografie, příroda, mj. Mont Blanc, Matterhorn, Triglav, Etna, Olymp, Gašerbrum, Mount Everest, Nangá Parbat, Huascarán, KIlimandžáro)
Stefano Ardito
Vydal Knižní klub, Praha 2007. 304 stran, křídový papír. Pevná vazba s přebalem. Rozměr 36x27 cm.
Velmi pěkný stav(viz obr.).
250Kč
Bez daně: 250Kč
Cesta do Čech [Edice Klasické cestopisy - ze 16. a 17. století] Fynes Moryson - John Taylor
Fynes Moryson, John Taylor
Vydala Mladá fronta, Praha 1977. Celoplátěná vazba s přebalem, vydání první, rozměry: 13 x 26 cm, 216 stran - včetně obr. materiálu.
Stav velmi dobrý. Přebal je lehce odřený, mírně zažloutlý a v dolní části natržený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pravdivá zpráva o dobytí Peru a provincie Cuzka zvané Nová Kastilie
Vydala Mladá fronta, Praha 1970. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 13 x 26 cm, 108 stran - včetně obr., vydání první.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
 
Valentinská © 2021