KOMENSKÝ J. A.

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Opera Omnia 17 - Jan Amos Komenský (Orbis sensualium pictus, Artificii legendi et scribendi tirocinium, Vestibuli et Januae lingvarum lucidarium)
Komenský Comenius
Celoplátěná vazba - přebal chybí, rozměry: 18 x 24,5 cm, stran 312, 161 obr., 4 přílohy (6 obr.).
Stav velmi dobrý.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Labyrint světa a ráj srdce (1879)
Jan Amos Komenský
Převazba, rozměry: 11 x 14 cm, stran 254
Stav velmi dobrý, odřené desky a hřbet
999Kč
Bez daně: 999Kč
Jan Amos Komenský. Malý profil velké osobnosti
Jan Kumpera
Sešit, druhé vyd., rozměry: 21 x 21 cm, 59 stran.
Stav velmi dobrý.), lehce ušpiněná zadní obálka
60Kč
Bez daně: 60Kč
Didaktika (J. A. Komenský)
J. A. Komenský
Celoplátěná vazba se zlacením, stran 268, rozměry: 10 x 14,5 cm.
Velmi dobrý stav, podpis pův. majitele
120Kč
Bez daně: 120Kč
Labyrint světa a ráj srdce
Jan Amos Komenský
Celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, 212 stran, rozměry: 16 x 22,5 cm.
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Kšaft umírající matky Jednoty bratrské
Jan Amos Komenský
Sešit, rozměry: 11,5 x 15 cm, stran 30, vyd. první
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlá obálka se skvrnkami
80Kč
Bez daně: 80Kč
Jan Amos Komenský: Život, dílo, doba
Bohumil Novák
SPN, Praha 1957. Měkká vazba, stran 144, rozměry: 17,5 x 25 cm
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a na hřbetu mírně natržená
80Kč
Bez daně: 80Kč
Jan Amos Komenský (Johano Amos Comenius) [esperanto, vzdělávání]
Jan Novák
Praha 1921, Sešit, rozměry: 10,5 x 16 cm, stran 27.
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Opera Omnia, Dílo J. A. Komenského, XIII. díl
J. A. Komenský, Oldřich Říha (ed.)
Obsahuje: Sermo secretus Nathanis ad Davidem -- Sermo secretior (secundus) -- Gentis felicitas -- Pa..
 
120Kč
Bez daně: 120Kč
Sapientiae primae Usus Triertium Catholicum ...
Comenius, J. A. (Komenský)
appellandus, hoc est humanarum cogitationum, Sermonum, Operum scientiam, artem, usum, aperiens Clavi..
 
420Kč
Bez daně: 420Kč
Myšlenka lidské aktivity v Komenského pojetí dějin (Komenský)
Dagmar Čapková
Academia, Praha 1983.
Dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Smutný hlas (kresby František Bílek)
J. A. Komenský
Brožovaná s původní obálkou, 50 stran. Rozměry: 16 x 24 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce otřepená a v horní části u hřbetu natržená a pomačkaná. Hřbet je natržený i v dolní části, v horní části je se ztrátou.
450Kč
Bez daně: 450Kč
J. A. Komenský: Jeho osobnost a jeho soustava pedagogické vědy
Jan Kvačala
Pevná vazba, rozměry: 13 x 19 cm. Stran 173.
Velmi dobrý stav. Mírně zažloutlé stránky.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Komenský v Amsterodamu (Jan Amos Komenský, Amsterdam)
Nicolette Moutová, Josef Polišenský
SPN, Praha 1970. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 17,5 x 24,5 cm, 150 stran.
Velmi dobrý stav, přebal je lehce odřený a v horní části s mírnou ztrátou.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Truchlivý I., II. Labyrint světa a ráj srdce (Česká knižnice NLN - Komenský)
Jan Amos Komenský - Comenius
Původní pevná vazba s přebalem. Stran 399, rozměry: 12 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, natržený a podlepený přebal.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Jan Amos Komenský (Odkazy pokrokových dějin naší minulosti)
J. Polišenský
Melantrich, Praha 1963. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, vydání první, 175 stran.
Stav velmi dobrý, lehce odřený a mírně otřepený přebal.
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021