POLITIKA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Přehnuté složky. Rozměry: 30 x 42 cm, každý stran cca 4-6
Velmi dobrý stav. Z boků lehce otřepené
8 000Kč
Bez daně: 8 000Kč
Bez daně: 8 000Kč
Přehnuté složky. Rozměry: 30 x 42 cm, každý stran cca 4-6
Stav výborný, pouze první číslo je lehce otřepené
12 000Kč
Bez daně: 12 000Kč
Bez daně: 12 000Kč
Víkend 2011. Původní pevná vazba s přebalem, 239 stran.
Pěkný stav.
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bez daně: 149Kč
Vydalo nakladatelství Víkend, 2021. 1. vyd.
Pěkný stav.
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bez daně: 149Kč
Přehnuté složky, každý cca 12 stran, rozměry: 19,5 x 29 cm.
Stav velmi dobrý.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Sešity, stránkováno průběžně - stran celkem 512 (kromě chybějících čísel). Rozměry: 23 x 30 cm.
Stav velmi dobrý.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Sešity, stránkováno průběžně - stran 120, rozměry: 21 x 31 cm
Stav velmi dobrý.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 32 cm, stran celme 208 (kromě chybějící čísel)
Stav velmi dobrý. Z boků lehce otřepené
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Brožované, rozměry: 17,5 x 25.5 cm, stran celkem 320
Stav velmi dobrý, obálky jsou lehce odřené a mírně otřepené, obálka 4. čísla je zažloutlá a lepená
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Brožované, rozměry: 17,5 x 25.5 cm, stran celkem 320
Stav velmi dobrý, obálky jsou lehce odřené a mírně otřepené, obálka 3. čísla je poškozená se ztrátou
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Brožované, rozměry: 17,5 x 25.5 cm, strana 242- 560
Stav velmi dobrý, obálky jsou lehce odřené, obálka 2. čísla je lehce ušpiněná se skvrnkou, hřbet je potrhaný a lepený - uvnitř je stav velmi dobrý
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1965. Stran 280. Původní celoplátěná vazba - bez přebalu. Rozměry: 13 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, Pouze přebal chybí
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pragma, Praha 2014. Brožovaná, rozměry: 11,5 x 19 cm, stran 174
Stav výborný
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Přehnuté složky. Rozměry: 30 x 40 cm. 12 stran
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Přehnuté složky, rozměry: 23 x 30 cm. Každý cca 8 stran
Stav velmi dobrý, obálka 1. čísla je ušpiněná
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 32 cm, každý 4 strany
Stav velmi dobrý.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Zobrazeny položky 9665 až 9680 z 18917 (1183 stránek)
Zákazníci sk



![Habsburkové: Mýty a pravda [František Josef I, Císařovna Alžběta Sissi ad.] Habsburkové: Mýty a pravda [František Josef I, Císařovna Alžběta Sissi ad.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/738833-habsburkove-myty-a-pravda-17416310751-1024x1024.jpg)
![Habsburkové: Mýty a pravda [František Josef I, Císařovna Alžběta Sissi ad.] Habsburkové: Mýty a pravda [František Josef I, Císařovna Alžběta Sissi ad.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/739175-cisar-frantisek-josef-i-m-17419032301-1024x1024.jpg)







![Jasnější než tisíc sluncí - Osudy atomových vědců [mj. Oppenheimer, Niels Bohr, Einstein ad.] [Obsah: vývoj atomové bomby] Jasnější než tisíc sluncí - Osudy atomových vědců [mj. Oppenheimer, Niels Bohr, Einstein ad.] [Obsah: vývoj atomové bomby]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/739234-jasnejsi-nez-tisic-slunci-17419583571-1024x1024.jpg)



