POLITIKA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Prag: 1931. Poloplátěná vazba, 400 stran psaných frakturou, 4° (15,5 x 23 cm)
knihov. exemplář, desky jen lehce odřené, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Berlin: Vereinigung Internationaler Verlagsanstalten G.m.b.H 1925. Plátěná vazba s titulem na hřbetu, 775 stran psaných frakturou, 4° (15 x 22,5 cm)
knihov. exemplář, desky lehce odřené, listy zahnědlé, jinak uvnitř v dobrém stavu
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Berlin: Zentrale für Zeitungsverlage G.m.b.H. 1929. Poloplátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a zdobenou ořízkou, 787 stran, 4° (15,5 x 22 cm)
knihov. exemplář, desky lehce odřené, listy zahnědlé, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Wien: Verlag der Wiener Volksbuchhandlung 1928. Plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a zdobenou předsádkou 627 stran psaných frakturou, 4° (17 x 24 cm)
knihov. exemplář, desky lehce zašpiněné a odřené, listy lehce zahnědlé, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
630Kč
Bez daně: 630Kč
Bez daně: 630Kč
Prag: 1930. Poloplátěná vazba, 384 stran psaných frakturou s černobílým portrétem vydavatele, 4° (15,5 x 23 cm)
knihov. exemplář, desky jen lehce odřené, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Berlin: Verlag für Literatur und Politik 1925. Poloplátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a zdobenou ořízkou, vevázané pův. obálky, 427 stran, 4° (16 X 23,5 cm)
knihov. exemplář, desky jen lehce odřené, drobné poznámky tužkou, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Berlin: Verlag für Literatur und Politik 1926. Plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 684 stran, 4° (16 x 23,5 cm)
knihov. exemplář, desky jen lehce zašpiněné, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Wien - Berlin: Verlag für Literatur und Politik 1931. Plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 379 stran s černobílým portrétem Hegela, 4° (16 x 24 cm)
knihov. exemplář, desky s drobnými skvrnkami, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Berlin: Verlag für Literatur und Politik 1926. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, strany 429-684, 4° (16 x 24,5 cm)
hřbet natržený, přední deska oddělená, desky a ořízka zašpiněné, rohy desek zohýbané, poznámky tužkou, jinak uvnitř v uspokojivém stavu
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Berlin: Verlag für Literatur und Politik 1928.Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 212 stran, 4° (16 x 24,5 cm)
hřbet trochu odřený, desky lehce zašpiněné, jinak uvnitř v dobrém stavu
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Berlin: Verlag für Literatur und Politik 1928. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, strany 214-375, 4° (16 x 24,5 cm)
hřbet trochu natržený, desky lehce zašpiněné, jinak uvnitř v dobrém stavu
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Berlin: Verlag für Literatur und Politik 1931. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, strany 154-291, 4° (16 x 24,5 cm)
hřbet částečně odtržený, desky a ořízka zašpiněné, odrtžený roh na zadní desce, jinak uvnitř v uspokojivém stavu
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Wien: Druck- und Verlagsanstalt "Vorwärts" 1916. Poloplátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu, vevázané pův. obálky, 408 stran, 4° (17 x 25,5 cm)
knihov. exemplář, desky a hrany desek jen lehce odřené, listy trochu zahnědlé, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Praga - Berlin: 1922, váz., 384+224+223+223+224+384+272 s., 8° (16 x 23,5 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, na zadních deskách a hřbetech je nalepen papírový štítek, na předních předsádkách je štítek, razítko a signatura, původní obálky opotřebované, na titulních stranách jso
8 750Kč
Bez daně: 8 750Kč
Bez daně: 8 750Kč
Praga - Berlin: 1923, váz., 379+425+460 s., 8° (16 x 23,5 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, na zadních deskách a hřbetech je nalepen papírový štítek, podél jednoho hřbetu je prasklina (viz foto), na předních předsádkách jsou razítka a signatura, původní obálka
7 250Kč
Bez daně: 7 250Kč
Bez daně: 7 250Kč
Pariž [Paříž]: 1927, váz., 118 s., 8° (16 x 24,5 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, na zadních desce a hřbetu je nalepen papírový štítek, na přední předsádce je štítek, razítko a signatura, původní obálka trochu opotřebovaná, s razítkem a natrženími op
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Zobrazeny položky 16673 až 16688 z 18918 (1183 stránek)
Zákazníci sk

![Tribüne. Sozialdemokratische Monatsschrift; Dritter Jahrgang, Mai 1930 bis April 1931, Nr. 1-12 [sociální demokracie] Tribüne. Sozialdemokratische Monatsschrift; Dritter Jahrgang, Mai 1930 bis April 1931, Nr. 1-12 [sociální demokracie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/758215-tribune-sozialdemokratisc-17671742251-1024x1024.jpg)
![Die Internationale. Zeitschrift für Praxis und Theorie des Marxismus; Jahrgang 8, 1925, Hefte 1-12 [marxismus] Die Internationale. Zeitschrift für Praxis und Theorie des Marxismus; Jahrgang 8, 1925, Hefte 1-12 [marxismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/758216-die-internationale-zeitsc-17671748021-1024x1024.jpg)
![Die Internationale. Zeitschrift für Praxis und Theorie des Marxismus; Jahrgang 12, 1929, Hefte 1-24 [marxismus] Die Internationale. Zeitschrift für Praxis und Theorie des Marxismus; Jahrgang 12, 1929, Hefte 1-24 [marxismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/758217-die-internationale-zeitsc-17671753091-1024x1024.jpg)
![Der Kampf. Sozialdemokratische Monatsschrift; 21. Band, Jännner 1928 bis Dezember 1928, Nr. 1-12 [rakouská soc. demokracie] Der Kampf. Sozialdemokratische Monatsschrift; 21. Band, Jännner 1928 bis Dezember 1928, Nr. 1-12 [rakouská soc. demokracie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/758222-der-kampf-sozialdemokrati-17671767791-1024x1024.jpg)
![Tribüne. Sozialdemokratische Monatsschrift; Zweiter Jahrgang, Mai 1929 bis April 1930, Nummer 1-12 [sociální demokracie] Tribüne. Sozialdemokratische Monatsschrift; Zweiter Jahrgang, Mai 1929 bis April 1930, Nummer 1-12 [sociální demokracie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/758224-tribune-sozialdemokratisc-17671968301-1024x1024.jpg)
![Unter dem Banner des Marxismus; I. Jahrgang 1925, Hefte 1-2 [marxismus] Unter dem Banner des Marxismus; I. Jahrgang 1925, Hefte 1-2 [marxismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/758225-unter-dem-banner-des-marx-17671972091-1024x1024.jpg)
![Unter dem Banner des Marxismus; I. Jahrgang, März 1925 bis Januar 1926, Hefte 1-3 [marxismus] Unter dem Banner des Marxismus; I. Jahrgang, März 1925 bis Januar 1926, Hefte 1-3 [marxismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/758226-unter-dem-banner-des-marx-17671975781-1024x1024.jpg)
![Unter dem Banner des Marxismus; V. Jahrgang 1931, Hefte 1-3 [marxismus] Unter dem Banner des Marxismus; V. Jahrgang 1931, Hefte 1-3 [marxismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/758227-unter-dem-banner-des-marx-17671980491-1024x1024.jpg)
![Unter dem Banner des Marxismus; I. Jahrgang, Januar 1926, Heft 5 [marxismus] Unter dem Banner des Marxismus; I. Jahrgang, Januar 1926, Heft 5 [marxismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/758258-unter-dem-banner-des-marx-17673692191-1024x1024.jpg)
![Unter dem Banner des Marxismus; II. Jahrgang, März 1928, Heft 1/2 (4/5) [marxismus] Unter dem Banner des Marxismus; II. Jahrgang, März 1928, Heft 1/2 (4/5) [marxismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/758259-unter-dem-banner-des-marx-17673696301-1024x1024.jpg)
![Unter dem Banner des Marxismus; II. Jahrgang, Juni 1928, Heft 3 (6) [marxismus] Unter dem Banner des Marxismus; II. Jahrgang, Juni 1928, Heft 3 (6) [marxismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/758260-unter-dem-banner-des-marx-17673700391-1024x1024.jpg)
![Unter dem Banner des Marxismus; IV. Jahrgang, April 1930, Heft 2 [marxismus] Unter dem Banner des Marxismus; IV. Jahrgang, April 1930, Heft 2 [marxismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/758261-unter-dem-banner-des-marx-17673707101-1024x1024.jpg)
![Der Kampf. Sozialdemokratische Monatsschrift; Jahrgang IX, 1916, Nr. 1-11 [rakouská sociální demokracie] Der Kampf. Sozialdemokratische Monatsschrift; Jahrgang IX, 1916, Nr. 1-11 [rakouská sociální demokracie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/758439-der-kampf-sozialdemokrati-17676325091-1024x1024.jpg)
![Russkaja mysl, 1922, č. 1-12 [Rusko; exil; ruský časopis; ruská literatura; politika; Russkaya mysl; Русская мысль] Russkaja mysl, 1922, č. 1-12 [Rusko; exil; ruský časopis; ruská literatura; politika; Russkaya mysl; Русская мысль]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/758472-russkaja-mysl-1922-c-1-12-17676904471-1024x1024.jpg)
![Russkaja mysl, 1923, č. 1-8 [Rusko; exil; ruský časopis; ruská literatura; politika; Russkaya mysl; Русская мысль] Russkaja mysl, 1923, č. 1-8 [Rusko; exil; ruský časopis; ruská literatura; politika; Russkaya mysl; Русская мысль]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/758474-russkaja-mysl-1923-c-1-8--17676917041-1024x1024.jpg)
![Russkaja mysl, 1927, č. 1 [Rusko; exil; ruský časopis; ruská literatura; politika; Russkaya mysl; Русская мысль] Russkaja mysl, 1927, č. 1 [Rusko; exil; ruský časopis; ruská literatura; politika; Russkaya mysl; Русская мысль]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/758475-russkaja-mysl-1927-c-1-ru-17676931451-1024x1024.jpg)