PROPAGANDA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Moderní věda a anarchie
Petr Kropotkin
Vydal B. Vrbenský, Praha jako 1. svazek socialistické knihovny Solidarita. Převazba - pův. obálka je vevázána, rozměry: 143,5 x 18 cm, stran 140 + Dodatek.
Stav velmi dobrý, na hřbetu je nálepka, vyřazený knihovní exemplář.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Komunismus. Revue pro komunistickou teorii a praxi, ročník II./1923 (propaganda, levicová literatura)
Břetislav Hůla (red.)
Převazba, rozměry: 16 x 23 cm, stran 552.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, na zadní části desek je nálepka. Titulní list je uvolněný. Vyřazený knihovní exemplář - nálepky a razítka.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Besídka, čísla 1-6/1922-1923 (Občanská příloha „Vyššího národa“)
kolektiv autorů
Sešity. Rozměry: 19 x 27 cm.
Stav velmi dobrý. U sponek jsou stopy po rzi.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Dr. Joseph Goebbels * Poznání a propaganda
J. J. Duffack
Komentovaný překlad vybraných projevů. Vydalo Naše vojsko, Praha 2002. Původní brož, rozměry: 16 x 2..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Naše zprávy, ročník III., číslo 30/1941. List Národního souručenství (noviny, protektorát)
Václav Cháb (red.)
Noviny. Rozměry cca 32 x 48 cm. Stran 12.
Stav velmi dobrý.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Dělnická osvěta, ročník XIV, číslo 1-10/1928 [Socialistická revue - Revue pro kulturu, osvětu, lidovou výchovu a sociální otázky; socialismus; komunismus; dělnictvo]
Václav Patzak (red.)
Převazba, rozměry: 16 x 22,5 cm, stran celkem 401
Stav velmi dobrý. Na zadní části desek je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář - nálepky a razítka.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Mocní a bezmocní  (Sixty-Eight Publishers, exil)
Karel Kaplan
Sixty-Eight Publishers, Toronto, 1989 (209. publikace). Exilové vydání. Původní brož, měkká vazba, 469 stran, malá 8°.
Stav pěkný.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Naše zprávy, ročník I., číslo 4/1939. List Národního souručenství (noviny, protektorát)
Květoslav Hřivna (red.)
Noviny. Rozměry cca 32 x 48 cm. Stran 12.
Stav velmi dobrý.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Svítání – Časopis pro šíření osvěty a hájení pravdy, roč. I., číslo 15/1921
Přehnuté složky, rozměry: 20,5 x 26 cm, stran 8
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Dělnická osvěta, ročník XIV., číslo 1-10/1928 [Socialistická revue - Revue pro kulturu, osvětu, lidovou výchovu a sociální otázky; socialismus; komunismus; dělnictvo]
Václav Patzak (red.)
Převazba, rozměry: 16 x 22,5 cm, stran celkem 401.
Stav velmi dobrý. Na zadní části desek je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář - nálepky a razítka.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Souostroví Gulag - 3. díl
Alexandr Solženicyn
Vydal nakladatel a vydavatel Jaroslav Hanzel - Ok Centrum Praha 1990. Druhé, upravené vydání. Stran 317 + obr. příloha, brožovaná. Rozměr: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je mírně odřená, spodní roh obálky nese stopu po přenutí, kniha je lehe zkosená.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Rozsevačka, ročník XIII., číslo 11/1938. List žen (časopis, 1. republika, noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 24,5 x 34,5 cm. Stran 12
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlé a mírně ušpiněné.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Dělnická osvěta, ročník XXIV, číslo 7-8/1938 (časopis, levicová literatura) - Socialistická revue
Václav Patzak (red.)
Brožovaná, rozměry: 16 x 23,55 cm, stránkováno průběžně 249-312
Stav velmi dobrý. Obálka i hřbet jsou lehce ušpiněné a mírně odřené
120Kč
Bez daně: 120Kč
Dělnická osvěta, ročník XXIV., číslo 1-10/1938 [Socialistická revue - Revue pro kulturu, osvětu, lidovou výchovu a sociální otázky; socialismus; komunismus; dělnictvo]
Václav Patzak (red.)
Převazba, rozměry: 16 x 22,5 cm, stran celkem 384.
Stav velmi dobrý. Na zadní části desek je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář - nálepky a razítka.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Album názorných pomůcek k dějinám VKS (b) [komunismus, bolševici, komunistická strana, Sovětský svaz, politika, mj. i Stalin, Lenin, Rusko, SSSR]
Praha, Oddělení propagandy a agitace ÚV KSČ 1952
V dobrém stavu, desky jsou odřené, předsádka je zašpiněná.
300Kč
Bez daně: 300Kč
 
Valentinská © 2021